Obklady stien

Inovatívne nápady na obklady stien – dekoratívne akustické panely

Inovatívne nápady na obklady stien

Všetky inovatívne nápady na obklady stien od Anne Kyyrö Quinns spája krásu s funkčnosťou a environmentálnym povedomím. Dekoratívne akustické panely, ktoré spoločnosť vyrába, vždy urobia dobrý dojem bez ohľadu na to, kde sú použité. Výrobca spolupracuje so zákazníkmi, architektmi a návrhármi interiérov na vytváraní inovatívnych riešení akustických stien pre interiérový dizajn.

Nástenné panely ako inovatívne nápady na obklady stien

Inovatívne nápady na oranžové akustické panely na obklady stien

Inovatívne nápady na obklady stien sú moderným riešením pre zariadenie bytov a verejných priestorov. Dekoratívne stenové panely sú vyrobené ručne z luxusných tkanín a sú vynikajúce ako súčasná dekorácia na stenu. Anne Kyyrö Quinn popisuje svoje vlastné výrobky ako most medzi moderným mestským životom a prírodnou krajinou. Účinok dekoratívnych akustických panelov je stále badateľný v každodennom živote – prinášajú so sebou elegantnú, nenápadnú krásu a pohodlie.

Inovatívne nápady na obklady stien v interiérovom dizajne

sivá dekorácia interiéru dekoratívny akustický dizajn steny

S panelmi môžete rýchlo a bez námahy vytvoriť výnimočnú akcentovanú stenu, ktorá sa stane absolútnym vrcholom v miestnosti. Vďaka trojrozmerným motívom a vzorom vzniká zaujímavá ilúzia, ktorá púta pozornosť každého. Ak stále hľadáte perfektné riešenie, ako sa konečne zdokonaliť v tejto nudnej, holej stene, ktorá vás už tak dlho trápi, potom tieto modely môžu byť len vstupenkou.

Moderný dizajn steny s kvetmi v oranžovej farbe

inovatívne nápady obklady stien-akustická stena

Tu je pekný príklad zo zbierky akustických panelov. Zobrazuje motívy podobné kvetom, ktoré vyvolávajú dojem, že sa na vás pozerá mikroskopom. Obrázky stimulujú predstavivosť a sú jedinečné svojim prevedením. Navyše je tu výrazná oranžová farba, ktorá môže v každom type miestnosti vytvárať teplý a zároveň nápadný akcent. Tento variant je k dispozícii aj v iných farbách, vrátane jasne ružovej.

Akustický obklad steny s farebnými akcentmi

Akustické panely na obklady stien Anne-Kyyro-Quinns

Akustické stenové panely v zelenej a sivej farbe z Londýna

Dekoratívne akustické stenové panely Anne-Kyyro-Quinn zelená sivá

Moderný dizajn v odvážnych farebných variáciách – ružový kvet

Dekoratívne akustické stenové panely