Nábytok

Inovatívne kúpeľňové zrkadlo – high -tech produkt do kúpeľne

trendy zrkadlo high-tech dizajn predpoveď zlého počasia inovatívna

S pokrokom v technológiách sa high-tech výrobky stali neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Čoraz viac dizajnérov úspešne integruje do svojho nábytku moderné pomôcky. Skvelým príkladom toho je Kúpelňové zrkadlo od austrálskeho návrhára Roberta Grynkofkiho. Moderné príslušenstvo ponúka mnoho užitočných doplnkových funkcií, ktoré môžu priniesť poriadok do uponáhľaného každodenného života.

Špičkové kúpeľňové zrkadlo

kúpeľňové zrkadlo high-tech dizajnový produkt moderné inovatívne médiá

Z Kúpelňové zrkadlo 2.o vyzerá na prvý pohľad celkom obyčajne. Zrkadlo má obdĺžnikový tvar s mierne zaoblenými hranami. Moderný dizajn bez rámu zapadne do každého interiéru. Priaznivci minimalistického štýlu budú z puristickej konštrukcie určite nadšení. Prvý dojem je však nesprávny – za jednoduchou konštrukciou sa skrýva high -tech produkt. Za zrkadlom je namontovaných niekoľko kamier, dve LCD obrazovky, detektory pohybu a mikrofón. Moderný systém je multifunkčný – kombinuje domáce kino, hudobný systém a tablet. Integrované sú ďalšie funkcie, ako je ovládanie hlasom a rozpoznávanie gest.

Moderné kúpeľňové zrkadlo – high -tech doplnok do kúpeľne

kúpeľňa high-tech dizajnové zrkadlo moderný návrh inovatívne médiá

Dizajn ponúka množstvo možností zábavy – môžete počúvať hudbu, sledovať správy, sledovať počasie, rýchlo kontrolovať svoje e -maily alebo si len tak skypovať s priateľmi. Inovatívna high-tech Kúpelňové zrkadlo reguluje teplotu a svetlo v kúpeľni. Kto by veril, že za tak jednoduchou fasádou sa skrýva multifunkčný high-tech systém.

Inovatívne kúpeľňové zrkadlo pre fanúšikov high-tech

kúpeľňové zrkadlo trendový high-tech dizajn výrobku inovatívny

Zábava a luxus v kúpeľni

kúpeľňové zrkadlo trendový high-tech dizajnový interiér výrobku