Nábytok

Zariadenie Feng Shui – dva stoly inšpirované prírodou

Stolový moderný sochársky dizajn

Predstavujeme vám dva vzrušujúce návrhy, ktoré sú inšpirované prírodou. Dizajn stola je relaxačný pre zmysly a je pre nich ideálny Zariadenie Feng Shui do obývačky.

Zariadenie Feng Shui – stôl inšpirovaný národným parkom v Kórei

Socha horskej krajiny drevo

Čo k jednému potrebujete Zariadenie Feng Shui? Puristické farby, jasné línie a určité poradie nábytku. Životný štýl, ktorý je inšpirovaný Feng Shui, by mal pôsobiť uvoľnene. Stôl je ťažiskom interiéru. Predstavujeme vám kus nábytku, ktorý vám určite padne do oka. Stôl bol datovaný Nothing Design Group  navrhnuté a inšpirované národným parkom v Kórei. Talentovaní dizajnéri integrovali do tabuľky sochu, ktorá odráža krajinu, hory a údolie. Park Mtue Mudueung nedávno oslávil výročie a v rámci oslavy boli najatí početní dizajnéri z celej krajiny, aby vo svojich projektoch predviedli krásu prírody. Konečný výsledok je fascinujúci a je ideálny pre obývaciu izbu v štýle Feng Shui.

Zariadenie Feng Shui – čajový stôl

Čajová voda vlní moderný dizajn nábytku

Ďalší projekt – čajový stôl od Jeonghwa Seo a Hanna Chung – je k tomu dokonalým doplnkom Zariadenie Feng Shui. Dizajnéri chceli premietnuť pohyb vody. Povrch stola vyzerá ako zrkadlo vody – keď je na stôl položený šálka, voda sa vlní. Inovatívny dizajn bol inšpirovaný vzťahmi medzi ľuďmi v Ázii. Existuje presvedčenie, že aj malé zmeny v živote jedného človeka môžu mať vplyv na život celej cirkvi. Nábytok, symbol spojenia medzi ľuďmi, bol navrhnutý a vyrobený ako súčasť diplomovej práce mladých dizajnérov.

Relaxácia pre zmysly – puristické farby

feng shui zen pocit obývačky

Stôl s architektonickým vzhľadom

biela farba pohoria

Inšpirované prírodným parkom v Kórei – dizajn stola

moderný dizajn štýlový doplnok interiéru

Dizajn napodobňuje pohyb vody

Vlnenie stolovej vody Feng Shui

Povrch stola vyzerá ako hladina vody

Príroda vodných vĺn inšpiruje Feng Shui