Nábytok

Exkluzívny dizajn jedálenského stola inšpirovaný Newtonovým gravitačným zákonom

jedálenský stôl dizajn bocadolobo newton zlatý čierny orech

Boca do Lobo opäť nás prekvapilo. Portugalský výrobca vždy tvrdo pracuje na nových výzvach, nových technikách, materiáloch a koncepciách a na tomto exkluzívnom Dizajn jedálenského stola je skutočné majstrovské dielo. “Newton” je výsledkom okamihu inšpirácie Newtonovým gravitačným zákonom. Dizajn predstavuje príťažlivosť sfér, ktoré boli prepojené s ich hmotou, silou a energiou. Tento 2,60 metra dlhý jedálenský stôl má vynikajúci vzhľad a pojme 8 až 10 osôb. Vaši hostia by boli ohromení, keby videli toto majstrovské dielo u vás doma. Na to slúžia techniky ako nalievanie, maľovanie alebo leštenie exkluzívny dizajn jedálenského stola použité. Tento stôl má tri rôzne povrchové úpravy, ktoré kombinujú orech, burl a mosadz-čierno-zlaté, zlato-myrtové a čierno-orechové.

Vynikajúci dizajn jedálenského stola „Newton“

 jedálenský stôl dizajn bocadolobo newtonové gule čierny lak

jedálenský stôl dizajn bocadolobo newton gravitačný zákon

jedálenský stôl dizajn bocadolobo newton myrta koreň drevo zlato

Čierna a zlatá verzia

Čierny lak, mosadzné pologule na tanier, lak s vysokým leskom a niekoľko pozlátených guličiek na nohe. Gule stolovej dosky majú zlatú textúru, ktorá pripomína drevenú konštrukciu.

jedálenský stôl dizajn bocadolobo zlaté čierne orechové drevo

Myrtová zlatá verzia

Pozlátené mosadzné gule s lakom vo vysokom lesku tvoria základ a na vrch boli použité drevo z koreňa myrty.

jedálenský stôl newton bocadolobo zlaté mosadzné gule jedálenský stôl dizajn bocadolobo myrta mosadz zlaté gule myrtovo zlatá verzia jedálenského stola boca do lobo

jedálenský stôl bocadolobo stolička z myrty-zlata

Čierny orech

Čierne mosadzné gule s lakom vo vysokom lesku na vrchu, vrchná časť je dyhovaná lešteným orechom a je ukončená lakom vo vysokom lesku..

jedálenský stôl z koreňa orecha, čierny lak newton jedálenský stôl moderný čierny orech drevo čierne leštené jedálenský stôl doska newton bocadolobo čierna orechová

A ďalší špeciálny dizajn jedálenského stola od Boca do lobo – Bonsai

Nádherný kus, trojrozmerný umelecký predmet inšpirovaný prírodnými tvarmi, akoby sa silueta stromu zrazu vykryštalizovala do vzácneho kusu nábytku. Textúra dreveného materiálu je viditeľná cez priesvitný odtieň dažďového pralesa – vlastný farebný lak s vysokým leskom od Boca do lobo.

jedálenský stôl dizajn bocadolobo bonsai dažďový prales farebný fazetovaný

bonsai jedálenský stôl bocadolobo zelený odtieň

jedálenský stôl dizajn bocadolobo napätie drevo lesk lak zelený

bocadolobo z masívneho dreva fortuna zlatý dizajn zlatý jedálenský stôl fortuna bocadolobo textúra dreva