Nábytok

Elegancia klasicky inšpirovaného talianskeho nábytku

Première-Classe-Collection-stilema-ružová-spálňa

 Talianska produkcia „Stilema“ ponúka jemné klasicky inšpirované výrobky Taliansky nábytok pol storočia. Ich kolekcie nábytku sa vyznačujú ľahko identifikovateľnou originalitou dizajnu a mimoriadne vysokou kvalitou tradičného remeselného spracovania a materiálov. Tradičná história as nádherným odkazom talianskej renesancie v jej historickom pôvode. Spoločnosť sa pýši udržiavaním dôležitej miestnej tradície. Sú nadšení, že z malej dielne urobili svetoznámy priemysel.

 Klasicky inšpirovaný taliansky nábytok od spoločnosti Stilema v Urbino, Taliansko

taliansky-nábytok-stilema-fialová-konzola-stôl-moderné-zrkadlo

Značku Stilema možno ľahko rozpoznať. Originalita jeho štýlu a zdroj inšpirácie spočíva v starovekom talianskom meste Urbino. Spolu s Florenciou je Urbino mnohými známe ako „… historická kolíska renesančného umenia“. V tomto dynamickom regióne dodáva silný vplyv miestnych tradícií aktualizovaným návrhom vitalitu. Stilema pevne verí, že bude

„… vyrábal majstrovské diela, pretože zdedil umeleckú sériu známych starovekých remeselníkov, vďaka ktorým bola architektúra a interiérový dizajn vznešená a prestížna …“

Univerzálnosť klasicky inšpirovaného talianskeho nábytku

La-Dolce-Vita-Collection-stilema-nástenná jednotka

Zmes historických a moderných inšpirácií je perfektne kombinovaná vo všetkých kolekciách nábytku Stilema. Každá z klasicky inšpirovaných moderných nábytkových zostáv obsahuje vzrušujúcu škálu tvarov a prevedení. Cieľom je zvýšiť záujem o akúkoľvek schému interiérového dizajnu pri zachovaní perfektnej kompatibility každého produktu. Veľké kusy, ako sú nástenné police a knižnice, sú zvyčajne rovné. Tieto jednotky majú teda štíhly účinok vstavaného nábytku. Menšie, pohyblivejšie veci sú často zakrivené a majú veľmi tekutý dizajn. Každá z kolekcií je ponúkaná v dreve alebo v obyčajných bielych lakovaných variáciách. Niekedy sú tieto kvôli ďalšiemu záujmu kombinované do jednotlivých kúskov. Klasický štýl splýva s modernými trendmi v talianskom nábytku od spoločnosti Stilemma. Všetky tieto prvky pôsobia rovnako dobre aj v najmodernejšom interiéri.

Première-Classe-Collection-stolička-toaletný stolík-koža-stolička

Tento klasicky inšpirovaný súčasný nábytok, ktorý je stelesnením luxusu a dobrého vkusu, má eklektickú, nadčasovú kvalitu, ktorá nikdy nevyjde z módy..

Jemná ozdoba vylepšuje klasicky inšpirované zbierky talianskeho nábytku

Première-Classe-Collection-stilema-jemná ružová-komoda

Každá z kolekcií nábytku Stilema má svoj štýl a čaro. Všetky sú luxusné a jednoznačne určené pre ľudí s výnimočným vkusom. Tieto zvýraznené príklady ilustrujú variácie, ktoré môžete očakávať v rôznych častiach miestnosti.

Kolekcia „Four Seasons“

four-season-collection-stilema-fialová-spálňa

Štýlové vlastnosti tejto všestrannej kolekcie nábytku zaistia úplnú kompatibilitu v tradičných alebo moderných interiéroch. Rovnako ako všetky kolekcie Stilema, séria Four Seasons obsahuje nábytok do obývačky a jedálne, ako aj harmonickú spálňu. Pomenovaný podľa slávneho Vivaldiho husľového koncertu, lyrický dizajn tohto kusu nábytku jednoducho kombinuje zarovnané rámce s pomerne zdržanlivou ozdobou. Dôraz je kladený na krásu jemného dreva. Kým v bielych verziách pôsobia dekoratívne prvky výraznejšie než atraktívne ohniskové body.

Kolekcia La Dolce Vita

La-Dolce-Vita-Collection-stilema-zrkadlo-šatník

Jednoduchá rovná geometria Dolce Vita zbierka stojí v kontraste k orientálnejším formám v zložení týchto neobvyklých kúskov. Kolekcia Dolce Vita, postavená tak, aby sa navzájom dopĺňala, obsahuje kusy nábytku, ktoré predstavujú príjemný a nežný kontrast. Pri kombinácii v kompletnom interiéri. Vkusným spojovacím faktorom je jemný dekoratívny motív, ktorý vyzerá ako štylizované tvary listov.

Kolekcia Première Classe

Première-Classe-Collection-stilema-biela-jedáleň-purpurový-nábytok

Subtílne, ale zakrivené tvary zásuviek, komôd a honosných záhlaví sú zvláštnosťou luxusného talianskeho nábytku. Zdá sa, že dekoratívne motívy sú inšpirované hudobnými notami, najmä symbolom husľového kľúča.

Kolekcia Première-Classe-stilema-jedáleň-nábytok-drevo

Ostatné rovnako žiaduce zbierky predstavujú prírodné a geometrické prvky. Náväznosti sú na obdobie secesie, hnutia Art Deco, ázijského umenia, francúzskeho nábytku, ako aj očividného talianskeho prepojenia a samozrejme modernistických trendov. Bez ohľadu na zásadné vplyvy je jedna vec jasná. Všetky tieto klasicky inšpirované kolekcie talianskeho nábytku budú vyhovovať najjemnejšiemu a najsofistikovanejšiemu interiéru.

od Jaz

  elegantný-taliansky-nábytok-čierny-luster-spálňa

TV polica s rámom

zbierka štyroch sezón-stilema-stena-tv-polica

Fialová nástenná jednotka

jednotka štyroch sezón-zbierka-stilema-purpurová stena

Taliansky nábytok od spoločnosti Stilema – jedáleň

štyri sezóny-kolekcia-stilema-čierna-elegantná-jedáleň-nábytok

jednotka na štyri sezóny-zbierka-stilema-drevená stena

béžová nástenná jednotka

štyri ročné obdobia-kolekcia-stilema-béžová-obývacia stena-ozdoby

luxusné  Taliansky nábytok od spoločnosti Stilema

Jednotka La-Dolce-Vita-Collection-stilema-biela-stena

Taliansky nábytok od spoločnosti Stilema

La-Dolce-Vita-Collection-stilema-biele-komody-zásuvky