Nábytok

10 krásnych a jedinečných nápadov na ázijské zdobenie

ázijský dekor fialové ružové farby

Krásne a jedinečné Ázijské nápady dekorácie ponúkajú rôzne techniky a metódy pre dokonalú obnovu vášho bytu alebo domu. Kvalitatívne a inšpiratívne koncepty dodajú každej miestnosti mimoriadny a elegantný vzhľad. Rôzne motívy a ozdoby budú očarujúce a osviežujúce a perfektne sa hodia do vašej obývačky, jedálne alebo spálne. Zostavili sme pre vás niekoľko návrhov – tak snívajte a nájdite novú inšpiráciu!

Ázijské nápady dekorácie so zaujímavými ozdobami

ázijský interiér obývačky

Romi Studio je dizajnérska kancelária so sídlom v Indonézii. Jeho najnovšie portfólio predstavuje široký sortiment Ázijské nápady dekorácie, ktoré sú šikovne kombinované s vintage, minimalizmom alebo inými modernými štýlmi. Niekoľko motívov vytvára jednotnú schému dekorácie a typické ázijské rozdelenie izieb ponúka lepšiu organizáciu domova.

Krása a luxus – ázijské nápady na zdobenie

exotický ázijský vzor

Fialová farba má popredné miesto v interiérovom dizajne Romi. Zmes ázijských geometrických tvarov a dizajnu stien a moderného minimalistického kresla. Výber tkanín je na prvý pohľad pôsobivý – drsné povrchy kontrastujú s hodvábom, zatiaľ čo farebné nuansy na podlahe a na stenách sú v súlade s retro dekoráciami na policiach – sochami a keramikou. Nech sa páči Ázijské nápady dekorácie Počuli sme, že interiéry Romi majú umeleckú pachuť a medzi exotickými kusmi nábytku a kovovými prvkami je dokonalá fúzia..

Ázijské nápady zdobenia s modernou príchuťou

zrkadlový stôl nápady na ázijské zariadenie

Jedinečné osvetlenie a sada drevených parkiet zvýrazňujú a opäť zdôrazňujú pohodlie a útulnosť moderného ázijského bytu, v ktorom je luxus vyvážený jednoduchou údržbou. Kombinácia kuchyne a jedálne od Romi predstavuje štýlový interiérový dizajn, kde Ázijské nápady dekorácie prídu na svoje s minimalistickým zrkadlom so zaujímavým tvarom. Sladké vázy a rastliny, ozdoby v tvare slnka a ďalšie exotické nápady čakajú na fanúšikov ázijského umenia a nábytku.

Abigail

Ružové vankúše a bonsaje v obývacej izbe

Ázijské dekoratívne farby

Ázijský dekor so žltými stenami

Kožená taburetka a ázijská skrinka

Malé figúrky ako ozdoba

Dekoratívne prvky a sochy

Nábytok a dekorácia s ázijskými ozdobami

nápad na orientálnu výzdobu

Ázijský štýl interiéru

obývačka v ázijskom štýle