Nábytok

Vonkajší stôl na stolný tenis Vy a ja od kancelárie Antoni Pallejá

Outdoorové doplnky na stolný tenis dizajnový nábytok pre športových nadšencov vy a ja

Mnoho ľudí chce stolný tenis, pretože kto by nemal rád tento šport? Mnohí sa však bez toho zaobídu, pretože jednoducho nie je dostatok miesta. Aj skladacie modely vyžadujú na uloženie určitý priestor. A ak to nie je potrebné, znamená to koniec veľkého sna.

Ale nie s novinkou Ty a ja, vďaka ktorej každé srdce bije rýchlejšie. Jedná sa o multifunkčný stôl, ktorý bol uvedený na trh v roku 2013 Antoni Pallejá kancelária bola navrhnutá pre RS Barcelona a poteší každého športového fanúšika. Žmurknutím oka sa praktický jedálenský stôl so štandardnou doskou premení na skvelý Vonkajší stolný tenis. Príslušenstvo na stolný tenis je možné rovnako rýchlo skryť a k dispozícii je praktický konferenčný stolík jednoduchého dizajnu.

Multifunkčný vonkajší stolný tenis pre váš detský kútik

Moderný stolný tenis, multifunkčný dizajnový nábytok pre športových fanúšikov

Pod doskou stola je integrovaná skladacia nádoba, kde je možné uložiť sieť na stolný tenis, loptičky, pálky a príslušenstvo. Ty&Môžem byť umiestnený tam, kde by sme chceli prijať svojich hostí a spoločne sa zabaviť. Ak máte doma oddelenú herňu, môžete neobvyklý kus nábytku jednoducho umiestniť do stredu miestnosti a kedykoľvek ho použiť na športovú zábavu s priateľmi a rodinou.

Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, vy&Ja na použitie v interiéri aj exteriéri. Jeho trendový športový vzhľad mu dodáva exkluzívny nádych. Vonkajší stôl na stolný tenis má veľkosť 152,5x274x76 cm a je k dispozícii v bielej a čiernej farbe.

Vonkajší stôl na stolný tenis Vy a ja od kancelárie Antoni Pallejá

Vybavenie na stolný tenis-príslušenstvo Skladací kontajner

Ak teda patríte k ľuďom, ktorí vždy chceli doma svoj osobný stolný tenis, ale nikdy si nesplnili svoje želanie kvôli nedostatku miesta, jednoducho zvážte tento pôsobivý, priestorovo úsporný a praktický kus nábytku. Vymeňte svoj jedálenský stôl – či už vo vnútri alebo vonku – s vami ihneď&Ja a vytvorte si zábavný a vhodný voľný čas.

Stôl na stolný tenis s integrovaným úložným priestorom na príslušenstvo

praktický stôl všestranný dizajn-vy a ja-antoni palleja-kancelária

Stôl na stolný tenis s príslušenstvom na stolný tenis 

Stôl na stolný tenis Ty a ja RS barcelona Antoni Pallejà Kancelária

multifunkčná sieť na stolný tenis špeciálne vysoko kvalitné materiály

Stôl na stolný tenis Outdoor-You a Me-Antoni Pallejá kancelária

Moderné čierne stolné tenisové stoly You Me Antoni Pallejá kancelária

stolný tenis čierny je možné použiť univerzálne

Stolný tenis stolný-multifunkčné drevené nohy vysoko kvalitné prevedenie rs-barcelona