Jedáleň, spálňa

Talianske nápady na zariadenie – kráľovský jedálenský a spálňový nábytok

elegantná spálňa s fotografickou stenou

GIMO je svetoznámy taliansky výrobca nábytku, ktorý s ručne vyrobenou jedálňou a Nábytok do spálne získal celosvetové uznanie. Ich návrhy sú veľmi obľúbené nielen v Taliansku, ale aj v západnej Európe, Severnej Amerike a mnohých ďalších častiach sveta. Spoločnosť predstavuje jedinečný taliansky štýl a kreativitu a prvotriednu kvalitu.

Taliansky nábytok do jedálne a spálne v kráľovskom štýle

jedáleň v kráľovskom štýle

GIMO je nepochybne jedným z najlepších príkladov kombinácie tradície a moderny. Jeho bohatá, kráľovská jedáleň a Nábytok do spálne fascinovať a inšpirovať mnoho mladých dizajnérov z celého sveta. Prečo je však GIMO taký špeciálny? Odpoveď na túto otázku začína ďalšou otázkou – čo je to vlastne GIMO? Nie je to spoločnosť, distribútor ani predajca – je to v skutočnosti konzorcium zložené z mnohých rôznych nezávislých nábytkárskych spoločností. Každý výrobca nábytku má svoj vlastný jedinečný štýl a priniesol na trh vynikajúce zbierky.

Kvalitný nábytok do spálne od GIMO

klasický luster do spálne

Skupina 16 spoločností prispieva k bohatej palete dizajnu jedální a Nábytok do spálne pri tom GIMO sa ponúka. Väčšinou sa nachádzajú v oblasti blízko Florencie a Pisy a spojili sa pre inovatívne nápady a kreatívne riešenia. Výsledkom bolo niečo skutočne jedinečné – skutočne kvalitný taliansky jemný nábytok. Vďaka GIMO sa všetkým 16 talianskym spoločnostiam podarilo dobyť medzinárodný trh a popularizovať taliansky nábytok a dekorácie svojimi nádhernými výtvormi.

Elegantný klasický dizajn

klasický-nábytok-nápad-kráľovský štýl

Sila konzorcia spočíva v talente dizajnérov, ktorí stále hľadajú nové nápady a inšpirácie. GIMO sa stalo symbolom najlepšieho talianskeho nábytku. Za názvom sa skrýva dlhoročná tradícia a nábytok. Nechajte sa inšpirovať týmito báječnými návrhmi a skombinujte vo svojom interiéri klasický nábytok s moderným nádychom.

Spálňa v bielom toaletnom stolíku

 spálňa s bielym toaletným stolíkom

Moderná spálňa so šatníkom

moderná šatňa do spálne-sklenené dvere

Veľká biela knižnica

obývacia izba veľká biela knižnica

Biela spálňa s elegantným nočným stolíkom

moderný-biely-spálňa-nočný stolík

Žlté akcenty v obývačke

žlté akcenty obývačka kútik na čítanie

Moderná kožená stolička do kancelárskeho nábytku

moderná kožená stolička do kancelárskeho nábytku

Moderný obývací priestor s modrou stenou

obývacia izba s modrou stenou

100 nápadov na bývanie pre návrhy spální v rôznych štýloch zariaďovania