Nábytok

Taliansky dizajnový nábytok s minimalistickým povrchom

Knit-pohovka-v-tmavo-modrej-od-Enrico-Cesana

V strede každej obývačky je určite stredobodom pozornosti, a tým je sedačka. Sadnete si a položíte svoj nápoj na nízky domino konferenčný stolík, narovnáte oči a uchopíte obrazovku za trendový odkladací stolík. Knihy majiteľa predstavujú jeho preferencie a momentálne sú na drevených policiach. Po útulných hodinách v obývacej časti môžete nájsť pokoj v manželskej posteli z kože alebo čalúnenia. Znie to veľmi pekne, nie? Ešte lepšie Taliansky dizajnový nábytok Pokorte svoje srdce a využite tento trendový dotyk v dizajne svojho obývacieho alebo spacieho priestoru ešte modernejšie a minimalistickejšie.

Taliansky dizajnový nábytok z kolekcie My home

Inline-pohovka-od-Enrico-Cesana

V centre pozornosti je dnešok Taliansky dizajnový nábytok od popredných talianskych dizajnérov zaradených v kategórii Moja domáca zbierka sú znakom kvality a modernosti. Mäkké minimalistické sedacie súpravy vyrobené z dreveného rámu, ktorý je potiahnutý nedeformovateľnou polyuretánovou penou a podšívkou zo syntetických vlákien. Moderný dizajn s čalúnením z kože alebo mäkkých vlákien. Enrico Cesana má napríklad moduly sivej a oranžovej farby na čalúnených sedadlách a častiach pohovky, ako aj pohovky, ktoré je možné jednotlivo umiestniť vedľa seba alebo hravo v miestnosti a usporiadať ako moduly.

Taliansky dizajnérsky nábytok- stoly a police

dolný stôl a domino-stôl-od Fabia-Bortolaniho

Taliansky dizajnový nábytok S linkou minimalistického štýlu, ktorá vytvára nadšenie, napríklad konferenčný stolík Domino vyrobený z kovových platní s bielou povrchovou úpravou. Tento dizajnérsky stôl na prvý pohľad vyzerá, že je vyrobený z kariet alebo domina. Toto je originálny nápad od návrhára Fabia Bortolaniho. Moderné regály a policové systémy sú buď pripevnené k stene, alebo sú navrhnuté ako vežová jednotka podľa diel ruskej architektúry K. S. Melnikova. Dizajnér Andrea Lucatello ponúka so svojim stolíkom Ray rovnováhu medzi šikmými a rovnými povrchmi.

prostredníctvom: http://www.carlotrevisani.com/

Rolovacia posteľ-vyrobené z kože-čalúnenie-od Carla-Trevisaniho

Dizajnové postele

Manželské postele s špičkovým čelom, ako posteľ s pružinovým matracom a so super mäkkým čalúnením a moderným dizajnom dodávajú každej modernej spálni nezameniteľný vzhľad. Kryt z lôžok boxových pružín je možné odstrániť. Tu je niekoľko talianskych dizajnérskych postelí od popredných dizajnérov.

čalúnené-manželská posteľ-pri-Carlo-Trevisani-v-hnedej

Long-Island-čalúnená-manželská posteľ-by-Carlo-Trevisani

Šaty-posteľ-od-Carlo-Trevisani-v-šedej

cez: http://www.enricocesana.it/

Manželská posteľ-minimalistická-Enrico-Cesana

cez: http://www.myhomecollection.it/

Face-by-Massimiliano-Di-Domenico

Pohovka Enrico Cesana s odnímateľným čalúnením

Pohovka-pohovka-od-Enrico-Cesana

Pletená pohovka s odnímateľnou časťou

Settle-Collection-My-home-by-Carlo-Trevisani

Settle-my-home-collection-s-modrými odtieňmi

Moja domáca zbierka od Carla Trevisaniho v hnedých tónoch

cez: www.architonic.com

Police-dosky-skladovací-stôl-od-Fabio-Bortolani

Modulové skrinky-od-Fabio-Bortolani

minimalistické-modulárne-skrine-od-Fabio-Bortolani

Drevené police-Babele-by-Fabio-Bortolani

cez: www.miniforms.com

Príborník-Andrea-Lucatello

Sklenený stôl od Enrico-Cesana