Nábytok

Chcete zariadiť byt s rozlohou 30 m²? Výrobca nábytku Clei ponúka inovatívne riešenia

V posledných rokoch sa vyvinul trend smerom k otvorenej výstavbe, kde je niekoľko miestností spojených v jednom veľkom obytnom priestore. Veľmi obľúbené sú v dnešnej dobe aj jednoizbové byty. Faktormi prispievajúcimi k tomuto vývoju trendov boli nový životný štýl, nové pracovné nároky a dôležité sociálne aspekty, ako sú zmeny v štruktúre rodiny. Dnes veľká miestnosť obvykle plní rôzne funkcie, ako je jedenie, varenie a život. Ako však dokážete nájsť dokonalý kompromis medzi pohodlím a užitočnosťou na 30 metroch štvorcových? Zariadiť otvorené priestory tak, aby ste využili priestor naplno, sa môže javiť ako skľučujúca úloha. Nie je to však nemožné.

Ako môžete optimálne využiť 30 metrov štvorcových?

Izba s rozlohou 30 m² ponúka otvorený obývací priestor

Život v malom priestore neznamená, že dôjde k strate kvality života. Ľudia už od staroveku často hľadali bezpečnosť, pohodu a pohodlie malých priestorov. Žiť na niekoľkých metroch štvorcových znamená šikovne využiť dostupný priestor, ušetriť alebo získať priestor a nenechať nič na náhodu. Dobre premyslený koncept je tu kľúčový.

Multifunkčný nábytok vytvára funkčnosť aj v tých najmenších priestoroch

Vybavte izbu alebo apartmán s rozlohou 30 m² konvertibilným nábytkom

Ako spoločnosť, ktorá od začiatku 60. rokov minulého storočia skúmala potenciál konvertibilného nábytku, ponúka Clei celý rad vysoko prispôsobiteľných riešení. Starostlivo premyslený nábytkový systém od spoločnosti Clei umožňuje umiestniť kuchyňu, jedáleň, obývaciu izbu, spálňu a kanceláriu na niekoľko metrov štvorcových. Alebo v prípade potreby vytvoriť priestor na spanie v otvorenom obývacom priestore pre nečakaných hostí.

„Space 10“ ukazuje nové nápady na rozdelenie miestnosti

Pôdorys úzkej miestnosti s rozlohou 30 m² s konvertibilným nábytkom od Clei

Skutočnou výzvou je urobiť dostupný priestor tak dynamickým a adaptabilným, aby bolo možné uspokojiť najrozmanitejšie potreby. S Clei je možné v niekoľkých jednoduchých krokoch premeniť obývaciu izbu na kuchyňu alebo spálňu na domácu kanceláriu.

Zariaďte si apartmán alebo izbu s rozlohou 30 m² s viacerými funkciami

Jedným z najuniverzálnejších riešení v sérii kabrioletového nábytku Cleis je „Space 10“. Výrobca nábytku ukazuje, ako je možné ubytovať kuchyňu, jedáleň, obývaciu izbu a spálňu v jednej miestnosti s minimálnymi priestorovými požiadavkami (30 metrov štvorcových). Konvertibilný nábytok a jeho rozmery sú uvedené na pôdoryse vyššie. Nižšie vám povieme niečo viac o každom dizajne.

Kuchyňa “kuchynský box”

Mini kuchyňa skrytá za skriňou

„Kitchen Box“ je mini kuchyňa, ktorá funguje s Living & Je možné použiť sériu Young System od spoločnosti Clei. V niekoľkých jednoduchých krokoch zdvojnásobí svoju veľkosť. Na necelých 4 metroch štvorcových ponúka potrebný priestor pre všetky vaše kuchynské potreby.

Stôl „Girò“

Jedálenský stôl Giro ponúka priestor pre 4 osoby a je otočný

Minikuchyňa sa perfektne kombinuje so stolom Girò, ktorý má otočný mechanizmus a dvojitý systém otvárania. Môže byť použitý ako jedálenský stôl pre 4 osoby alebo pohodlný písací stôl. V zatvorenom stave je hlboký iba 35 cm.

Posteľ Murphy s pohovkou „Oslo Divano“ a policovým systémom „Tetris“

Posteľ Murphy s pohovkou a nástennou policou od Clei

Ako môžete umiestniť veľkú manželskú posteľ do bytu s rozlohou 30 metrov štvorcových? V izbách s viacerými funkciami je skladacia posteľ s pohovkou priestorovo úsporné riešenie obytného priestoru. Cez deň sa kabriolet Oslo Divano používa ako útulná a elegantná pohovka, v noci sa zmení na pohodlnú, plnohodnotnú manželskú posteľ. Po otvorení postele sa sedadlo automaticky posunie dopredu a operadlo sa dá sploštiť. S takýmto pohodlným multifunkčným nábytkom je možné malý byt v krátkom čase premeniť z obývačky na spálňu alebo hosťovskú izbu. Pohovka s rozkladacou manželskou posteľou sa perfektne kombinuje so systémom nástenných políc „Tetris“ a s ďalšími komponentmi zo série „Living“ & Mladý systém “.

Nástenný skladací stôl “Wally”

Skladací stôl pre montáž na stenu

„Space 10“ je len ilustračným príkladom toho, ako môžete s kabrioletovým nábytkom od Clei vytvoriť atraktívne obytné priestory s funkčnosťou a prostredím. V ňom prezentovaný dizajnérsky nábytok je možné kombinovať s inými multifunkčnými modulmi z „Living & Young System “, napríklad s tabuľkou„ Wally “. Vďaka hĺbke iba 15 cm a integrovanému stolu so sklopným otvorom ho možno použiť ako stôl aj ako jedálenský stôl. Ak potom potrebujete v miestnosti cez deň voľný priestor, jednoducho ho zložte späť do skrine. V zloženom stave je skladací stôl na stenu takmer neviditeľný vďaka prednej časti bez držadiel a perfektne sa integruje do príjemne otvoreného obývacieho priestoru.

S kabrioletovým nábytkom, ktorý je možné ovládať ako vyskakovacie objekty, je hračkou optimálne využiť 1-izbový byt alebo otvorený obývací priestor, kde sa rôzne funkcie ako jedenie, varenie a bývanie bezproblémovo spájajú. Každý kus nábytku od spoločnosti Clei má najmenej dve funkcie a umožňuje ľahké a štýlové riešenie aj náročných konceptov miestností.

*Na Webová stránka Clei môžete objaviť šikovnejšie riešenia pre život.