Nábytok

Neobvyklá dizajnérska hojdačka na zavesenie od Lionela Doyena

Otočné kovové nosné konštrukcie tlmia sedadlo, pohodlný dizajn

Hojdačka je stále „miestom zábavy a relaxácie“, obľúbeným kusom nábytku pre malých i veľkých. Na trhu je k dispozícii široká škála modelov. the Hojdačkou zavesíte vás pozýva na útulné stretnutie v záhrade alebo na verande a efektne púta pozornosť. Predstavujeme vám inovatívny dizajn hojdačky – „Swing“, ktorý vytvoril francúzsky návrhár Lionel Doyen a ktorý by upútal pozornosť všetkých!

Inovatívna hojdačka na zavesenie si vonku plní sny o živote

Dizajnová hojdačka-hojdačka Lionel-Doyen kovový rám

Dobré nápady sú často veľmi jednoduché. „Swing“ zaujme svojim moderným dizajnovým jazykom a neobvyklým dizajnom. Prekvapivo mimoriadne sedí Hojdačka pre visiaci do rôznych štýlov nábytku a môže byť použitý v interiéri aj exteriéri.

Swingový dizajn od Lionela Doyena

Hojdačka pre vnútorné i vonkajšie popruhy zabalené v kovových tyčiach

Medzinárodne uznávaný výrobca technických textílií a hi-tech textílií Dickson bol poverený výrobou „Swing“. S remeselnou zručnosťou a predstavivosťou bolo vytvorené atmosférické sedadlo pre záhradu a terasu. Hojdačka bola vyrobená z popruhov omotaných okolo kovových tyčí, ktoré plnia úlohu kovovej konštrukcie. “Hojdačka” Hojdačkou zavesíte je mimoriadne praktický, pretože nezaberá takmer žiadnu podlahovú plochu. Popruhy navyše zanechávajú určitú flexibilitu.

Neobvyklý dizajn vonkajšieho nábytku 

Hojdačka z popruhu Swing-lionel Doyen-Design creation

„Swing“ bude vystavený na veľtrhu Maison&Objet v Paríži a SPOGA + GAFA v Kolíne. Inšpirácie a čerstvých nápadov pre záhradu, terasu, gril nájdete na výstave, ktorá sa koná od 8. do 10. septembra 2013 v Kolíne nad Rýnom. Môžete tu obdivovať neobvyklé záhradné kreácie a informovať sa o najnovších trendoch a produktoch.

Hojdací dizajn vyrobený z popruhov a kovových tyčí

Moderný nábytok-na záhradné pásy-kovová konštrukcia Doyen lionel

Hojdačka s kovovým rámom je mimoriadne odolná, pohodlná a skvele púta pozornosť a je ideálna do relaxačných priestorov v kancelárii alebo na iných verejných priestranstvách. Na hojdačke nie je nikdy nuda.

Lionel Doyen a jeho stvorenie

Lionel Doyel-francúzsky značkový hojdací hojdací kov

 Fotografie Stefanie Geerts