Nábytok

Kovová modulárna nástenná polica – praktický dizajn na stenu do obývačky a kuchyne

modulárny nástenný policový systém kovová mosadz do obývačky

Talianske dizajnérske štúdio Ronda Design nedávno uviedlo na trh nový, inovatívny produkt: Caddy je modulárna nástenná polička z kovu, ktorú je možné prestavať do akejkoľvek miestnosti podľa individuálnych potrieb. Modulový systém je možné použiť v akejkoľvek časti domu a ponúka obzvlášť praktické riešenie pre kuchyňu a obývaciu izbu. Základné stenové panely je možné kombinovať s rôznym príslušenstvom a dokonale tak prispôsobiť interiéru. Modulový policový systém navyše vyzerá veľmi štýlovo a ponúka elegantné riešenie pre moderný interiér.

Caddy – Modulárna nástenná polica s elegantným dizajnom

modulové nástenné policové moduly zrkadlové police

Caddy’s design je systém modulárnych kovových stenových panelov, ktoré sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a dajú sa zostaviť podľa konkrétneho vzoru. Jednotlivé panely sú k dispozícii v šiestich rôznych farbách – biela, čierna, grafitová, titánová, matná meď a matná mosadz. K dispozícii sú aj varianty s reflexnými modulmi a tie s LED osvetlením. Kov vyzerá v interiéri veľmi štýlovo a dodáva nábytku sofistikovaný nádych.

Skombinujte stenové panely s príslušným príslušenstvom

modulárne police s magnetmi na stenu

Dizajnéri v Ronda Design vyvinuli nový spôsob zariaďovania a dekorovania, ktorý využíva magnetickú technológiu. Pretože stenové panely od Caddy sú vyrobené z kovu, je možné ich perfektne kombinovať s magnetickým príslušenstvom. Poličky a police zo série sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a ponúkajú množstvo možností zloženia. Modulárnu nástennú policu tak môžete zostaviť úplne podľa svojich individuálnych potrieb.

modulárna nástenná polica kuchynské police moderná

V kuchyni napríklad nástenné police ponúkajú úložný priestor na často používaný riad, príbory, poháre a potraviny. Treba však poznamenať, že police pojmú maximálne 10 kg. Preto nie sú vhodné pre ťažké kuchynské spotrebiče a predmety.

modulárna polička na stenu do obývačky

Takáto modulárna nástenná polička nenechá v obývačke takmer nič na želanie. Na flexibilné police je možné ukladať knihy, zakladať dekoratívne predmety a navrhovať vertikálne záhrady. Ak sú moduly kombinované s LED osvetlením, je možné na stenu nastaviť skvelé akcenty.

modulárna nástenná polica čierne kovové LED osvetlenie

S modulárnym policovým systémom Caddy spoločnosť Ronda Design pokračuje vo svojich výskumných aktivitách a neustále rozširuje služby a produkty, ktoré ponúka. Spoločnosť sa zameriava na inovatívny dizajn, vysokokvalitné materiály a snahu o maximálnu slobodu prejavu pre používateľov.

policový systém nástenné kovové LED pásy akcenty

modulárna nástenná polica kuchynské police magnetky rastliny

modulárna nástenná polica kuchyňa čierna mosadz kombinovať

K Webová stránka výrobcu