Móda

Móda

Nové luxusné hodinky Ferrari od Hublot v limitovanej edícii

Hodinky Ferrari z keramickej kože Hublot Hublot

Spoločnosť Ferrari zverila dizajn a výrobu svojich hodiniek najrozmanitejším výrobcom hodiniek vrátane spoločností Girard-Perregaux a Panerai. Hublot má tentokrát česť. Ale namiesto návrhu jedného modelu, Hublot uvádza na trh niekoľko hodiniek v limitovanej edícii v spolupráci so slávnou talianskou automobilkou. Najnovší luxusné hodinky Ferrari od Hublot je limitovaná edícia Big Bang Ferrari Singapore a pozostáva z keramického puzdra s mnohými červenými akcentmi: červeného vrchu s červenými hodinovými a minútovými ručičkami a dvoch vymeniteľných náramkov, jeden z červenej gumy s čiernymi prvkami a jeden v čiernej koži s červeným prešívaním. Oba majú spony z titánu PVD. Sú dielom Schedoniho, zodpovedného za vybavenie kufra Ferrari. Červená farba prirodzene symbolizuje exotickú automobilku, ale aj ostrovný štát v juhovýchodnej Ázii, pre ktorý sú hodinky na predaj.

Hodinky Ferrari od Hublot – nezameniteľný štýl

hublot keramické červené čierne hodinky ferrari

the luxusné hodinky Ferrari od Hublot pozostáva z čierneho keramického puzdra. Vnútri je pohybový chronograf 1241 Unico flyback od Hublot, ktorý je možné kedykoľvek zastaviť jednoduchým stlačením tlačidla. Samotný pohyb sa skladá z 330 častí, má frekvenciu 28 800 vibrácií za hodinu, rezervu chodu 72 hodín a okienko na dátum a je odolný voči vode do 100 metrov.

Hodinky Ferrari od Hublotu – vyrobených iba 50 kusov

Hodinky Ferrari z luxusu Hublot v čiernom zlate

Stalo sa to oficiálnym luxusné hodinky Ferrari od Hublot predstavený na špeciálnej výstave počas septembrovej Veľkej ceny Singapuru. U predajcu luxusných hodiniek The Hour Glass so sídlom v Singapure je k dispozícii iba 50 kusov.

hodinky ferrari hublot červená čierna veľký tresk

hodinky ferrari hublot červená karbónová červená čierna

Hodinky Ferrari z limitovanej edície Hublot späť

Hodinky Ferrari z Hublot dial limitovanej edície

Read more
Móda

Nová kolekcia Prada zdôrazňuje ženskosť

Kolekcia sukní dámske čelenky šaty ponožky

Miuccia Prada je symbolom módy. Preto sa často zabúda na to, ako politicky aktívny bol vždy. Tento záujem, Pradov feminizmus, je obzvlášť evidentný v jej umení. Vďaka tejto tradícii prechádza rôznymi nástennými maľbami a Kolekcia od Prady Ďalej. “Chcem stimulovať ženy k boju,” hovorí po úchvatnej šou.

Nová kolekcia Prada – feminizmus je vyjadrený

trendové farby smaragdovo zelená čierna moderné šaty

Naposledy bol takto Pradasov feminizmus vyjadrený koncom 90. rokov minulého storočia. Muiccia prevzala koncept nepokojov grrrl. Jej modely boli zastrihnuté a oblečené ako dievčatá z gangu. Súčasťou pouličného prvku bol aj uličkový prvok. A obrazy – ženské divízie -, proti ktorým show stála, odrážali politické pouličné umenie v Los Angeles, Mexiku a Južnej Amerike. Niektoré motívy na obrázkoch boli prenesené na oblečenie a doplnky. Keď už hovoríme o doplnkoch: kabelky sú dodnes najženskejšími v histórii Prady. Rozchod hovorí o tom, prečo dizajnér nechce pracovať s indíciami. Aj v novom Kolekcia od Prady je cítiť dych z minulosti.

Kolekcia Prada – show so sartistickým vplyvom

Farebný kabát Prada z novej kolekcie v žltých šatách

Každopádne, show mala silný, umelecký vplyv. Z oblečenia inšpirovaného obrazmi sršala energia. Kontrast k júnovej pánskej šou Prady už nemohol byť výraznejší. Miucciovi muži boli skôr pasívnym účastníkom erotického snenia. Bol to ďalší výraz Pradovho feminizmu. Tentoraz mali na starosti jej manželky.

Dámska móda Prada pre silné ženy

Nová kolekcia moderného štýlového oblečenia Prada

Móda inšpirovaná obrazmi – kolekcia Prada

Čierne ponožky Prada pre ženy stoja pred krásnou novou módou

Read more
Móda

Dámska móda a tipy na styling – chyby, ktorým sa treba vyhnúť

tipy na módny styling pre ženy mýlia trendy

Mnoho žien robí veľmi jednoduché chyby vo svojom úsilí vyzerať honosne, trendovo a super šik. Prečo sa im to deje? Dnes sa chceme porozprávať o chybách v našom outfite a o tom, ako ich môžeme opraviť (alebo lepšie povedané opraviť!). Najnovšie trendy v módnom priemysle alebo najnovšie príklady z módnych časopisov sa môžu pre „modernú“ ženu ľahko zmeniť na „pascu“ a tak môže urobiť niekoľko veľkých módnych chýb. Ako sa im však môžete vyhnúť? Tu sú naše Tipy na styling pre ženy tam:

5 tipov na styling pre ženy

1. Nesledujte slepo módne trendy

tipy na módny styling pre ženy slepo sledujú trendy chýb na móle

V každej kolekcii pre sezónu sú veľmi nebezpečné trendy. Otvorené ramená alebo neobvyklé vzory, objemy, blúzky s krátkymi dĺžkami a odhaleným bruškom … Pri výbere oblečenia by ste mali byť veľmi opatrné, obzvlášť ženy, ktoré sú nízkej postavy a majú plné boky. Buďte teda opatrní, nezabúdajte, že nie každý trend ukazuje dobrý vkus, bez ohľadu na to, koľko svetových návrhárov na týchto kolekciách pracovalo. Dokonca aj módny predmet, ktorý je uznávaný ako nevyhnutný pre váš šatník renomovanými módnymi časopismi, stále nie je dôvodom na prijatie tohto módneho prikázania. To, čo vidíte počas týždňa módy, musíte považovať za zdroj inšpirácie a naučiť sa z toho čo najviac.

Náš tip: Naučte sa experimentovať s módnymi trendmi a zmeňte ich, aby ste našli svoj vlastný štýl. Vďaka množstvu farieb, textúr, čiar a znakov sa vždy snažíte vyjadriť svoju individualitu a jedinečnosť.

2. Výber oblečenia a doplnkov s logami značiek

tipy na štýl ženy blúzky veľké logá kenzo

Módne značky často umiestňujú na módny predmet vlastné logo. Mnoho mladých ľudí, najmä dievčat, sa usiluje prejaviť svoju lásku k móde kúpou týchto značkových predmetov. Označené šaty alebo svetre Kenzo s logom Maison Martin Margiela sú pre nich nesporným symbolom ich meštianskeho luxusu – a to slúži ako sociálny signál okolo nich. Musíme povedať, že to nie je najlepší ani najsofistikovanejší spôsob, ako sa zoznámiť. Skutoční znalci módy trvajú na kvalite, nie na logách značiek.

Náš tip: Ak sa vám to však páči a rozhodli ste sa pre určitú módnu značku, tak ukážte logo módnej značky iba pre jeden doplnok, to úplne stačí! Obmedzte sa na tašku, slnečné okuliare, kabelku, náramok alebo prsteň – na logo je dostatok miesta.

 Tipy na styling pre ženy

3. Nikdy neukazujte spodnú bielizeň! Pravidlá slušného správania a elegancie platia bezchybne a bez výnimky: košíčky podprsenky skrývate dôkladne a vždy, nie sme v bare, ale v každodennom živote, a to tu nie je trendy!

4. Zodpovedajúce vlasové doplnky

módny styling tipy pre ženy účes drdol elegantný

Existujú doplnky, ktoré sa nikdy nevidia – áno, toto sú niektoré z doplnkov do vlasov. Bez nich váš drdol nemôže uspieť a účesy s drdolom sú v tejto zimnej sezóne také trendy! Buďte opatrní a vyberte si to najlepšie a najvhodnejšie pre seba!

5. Atraktívne a sofistikované – to nie je vhodné!

Atraktívne a sofistikované zároveň – to sú dva protikladné pojmy v móde, ale mnohé dievčatá sa nikdy nedozvedeli, čo medzi nimi robí rozdiel. Stále platí staré pravidlo – obnažiť môžete len hornú alebo iba spodnú časť tela, a to diskrétne. Túžba niektorých žien ukázať všetky výhody tela teraz a okamžite prekračuje rozumné hranice a ničí pocit rovnováhy a dobrého vkusu..

Náš tip: Nekombinujte oblečenie s malou dĺžkou s vecami, ktoré by urobili váš obraz „lacným“ a dokonca vulgárnym, ako sú topánky na vysokom podpätku. Nevyberajte pančuchy nad kolená alebo sieťované pančuchy, to jednoducho nie sú veci, ktoré odporúčame. Krátka dĺžka vašich šiat je dobrá, ak ich skombinujete s uzavretým výstrihom a zakrytými ramenami a obujete si k nim ploché topánky. Len potom vyzeráte naozaj módne! Teraz o tom nemožno pochybovať!

Dúfame tiež, že sa budete riadiť mnohými našimi tipmi a pokúsite sa napraviť všetky módne chyby, ktorých ste sa mohli dopustiť.

Read more
Móda

Moderné šperky od Madstone – zistite viac o značke

moderná zbierka šperkov s retiazkami holografických prsteňov

Jedinečné kolekcie Kerri Halpern sú na trhu prezentované s ich značkou „Madsone“. Toto vysoko kvalitné moderné šperky prináša veľa triedy a dôstojnosti. Ak chcete urobiť hranicu medzi jemnosťou a osobnosťou, je to často veľmi ťažké. Málokedy sa dokážete správne rozhodnúť, čo je móda a čo najlepšie vyhovuje vášmu vlastnému štýlu. Kerri Halpern nemusí robiť čiaru – urobila si vlastný módny dom. Madstone je názov spoločnosti, ktorú dizajnér založil. Stelesňuje myšlienky, ktoré má o estetike a osobnom štýle. Nemala na sebe nič iné ako monochromatické čierne súbory a vytvorila vašu zbierku so znalosťou toho, čo je módne.

Moderné šperky od spoločnosti Madstone – zbierky

šperky madstone prsteň zlaté oranžové kamene

Tieto vysokokvalitné moderné šperky od Halpern sú veľmi jednoduché a ukazujú sa ako závan čerstvého vzduchu, samozrejme, že zohľadňujú aj to, čo je v súčasnej dobe tiež trendy. Nie sú k dispozícii žiadne konkrétne vzory a matrice, ale jednoduché geometrické tvary. Veľké alebo tenké náhrdelníky vyrobené zo zlata sú najobľúbenejšími návrhármi. Inšpirovala sa jej láskou k šampanskému a navrhla dve kolekcie. Oba sa navzájom veľmi líšia, ale svojim leskom sú si veľmi podobné. Kolekcia “Bubble” pozostáva zo sortimentu prsteňov, náramkov a náušníc, “Lavender” – vyrobených zo zlata a dokonca aj diamantov. Kolekcia „La Cage“ zobrazuje zlaté čiary, ktoré prechádzajú cez lesklé kamene. Jej návrhy stelesňujú jej vlastný štýl, ale aj všetko, čo je v tej dobe trendy.

madstone bubliny zbierka šperkov prsteň fialová

Svoju mierne temnejšiu stránku návrhárka ukazuje na kolekcii pavúkov a netopierov vo veľmi ženských farbách a tvaroch. Má veľmi rada čiernu farbu a dokonca sa rozhodla žiť nad cintorínom (áno, čítate dobre!). Zbierka má názov „Mad Animals“. Vďaka jasným farbám rubínov, modrých topazov, ametystu, citrínu, granátu a diamantov je zbierka taká krásna bez zdôraznenia grotesky hmyzu. Budete chcieť, aby sa vám taký hmyz plazil po ruke.

vysoko kvalitné šperky madstone kolekcia náušnice zlatožltá

Vaša láska k krásnym veciam a štýlu je stelesnená v zlate. Jej šperky sú hranaté a veľké, ale stále veľmi dámske. Či už teda párty dlho do noci alebo len navštevujete priateľa, ktorý býva nad cintorínom, máte všetko, čo potrebujete. Je to osobný variant klasiky a prsteň so šampanským by mohol byť veľmi zaujímavou témou rozhovoru na večierku. „Madstone“ je k dispozícii vo vybraných maloobchodných predajniach po celej krajine a dá sa objednať online. Ceny sa pohybujú od 20 000 do 250 dolárov.

   vysoko kvalitné moderné šperky madstone náušnice zlato modrý kameň vysoko kvalitné moderné šperky madstone náušnice zlato modré kamene

moderný šperk madstone prsteň medená farba

Pavúčik šialených zvierat Kerri Halpern vysoko kvalitný moderný šperk spider madstone brošňa

Read more
Móda

Budúce módne trendy: 136 špeciálnych návrhárov dizajnérov

Balmain-jeseň-zima-2014-2015-žlté-šaty-laná-štruktúra Módne trendy budúcnosti

September pre skutočných fanúšikov módy znamená iba jednu vec – Parížsky týždeň módy sa koná na konci mesiaca, v ktorom sa Budúce módne trendy prejaviť. Parížsky týždeň módy sa už skončil, a preto vám zhrnieme to najdôležitejšie z kolekcií renomovaných módnych domov. Kreatívne majstrovské diela na sezónu jeseň / zima 2014-2015 prichádzajú v úplne odlišných štýloch a pohybujú sa od výstredných po klasicky elegantné.

Módne trendy budúcnosti AGANOVIČ

aganovich-jeseň-zima-2014-2015-dlhá-čierna-sukňa-biela-blúzka

Dizajnéri Nana majú čiernobiele prevedenie s mužným nádychom Aganovič a Brooke Tylor sa predstavili na parížskej módnej prehliadke. Vyznačujú sa asymetrickými a rovnými čiarami.

aganovich-jeseň-zima-2014-2015-kabát-čierno-biele módne trendy budúcnosti

aganovich-jeseň-zima-2014-2015-parížsky-fashion-týždeň-kabát Módne trendy budúcnosti

aganovich-jeseň-zima-2014-2015-blau-mantel Módne trendy budúcnosti

Budúce módne trendy od BALMAIN

Balmain-jeseň-zima-2014-2015-čierna-dlhé-šaty-lano-štruktúra

Kolekcia jeseň / zima 2014-2015 do Balmain ukazuje vynikajúce návrhy vo vojenskom štýle, ako aj návrhy so zaujímavou štruktúrou lán a etnickým nádychom.

Balmain-jeseň-zima-2014-2015-krátke-šaty-laná-khaki

 COMME DES GARCONS

comme-des-garcons-jeseň-zima-2014-2015-pletená-nadrozmerná šatka

Celkom prekvapivá a prelomová módna prehliadka Comme des Garcons ukazuje zaujímavé hrubé úplety reinterpretované. Návrhy kreatívneho riaditeľa Rei Kawakuba sú veľké, odvážne, skrútené a zauzlené a dávajú tomuto pojmu úplne nový význam..

comme-des-garcons-jeseň-zima-2014-2015 módne trendy budúcnosti

comme-des-garcons-jeseň-zima-2014-2015-móda-budúcnosti

comme-des-garcons-jeseň-zima-2014-2015-parížsky-týždeň módy

comme-des-garcons-jeseň-zima-2014-2015-čierny pletený kabát

comme-des-garcons-jeseň-zima-2014-2015-úplet

comme-des-garcons-jeseň-zima-2014-2015-nadrozmerný-blejzerový kabát

CUSTO BARCELONA

custo-barcelona-jeseň-zima-2014-2015-šaty-diamantový vzor

Kolekcia jeseň / zima 2014-2015 od Custo Barcelona je efektná, farebná a chladná. Predstavuje vynikajúcu kombináciu jasných farieb a zaujímavých tkanín.

custo-barcelona-jeseň-zima-2014-2015-farebný-kožuch

custo-barcelona-jeseň-zima-2014-2015-kabát-kombinácia-ružovo-hnedá

custo-barcelona-jeseň-zima-2014-2015-kabát-kombinácia-kožušinová tkanina

ELEKTRICKÉ PÁNSKE

elektrické-perie-jeseň-zima-2014-2015-károvaný-overal

Ležérne a pohodlné. Návrhy Leany Zunigy čerpajú z moderného nadčasovosti a rozmanitosti. Zámerom dizajnéra je vytvoriť odevy, ktoré by sa dali nosiť vo dne v noci, a pokiaľ je to možné, vo všetkých ročných obdobiach. Farby sa pohybujú od jemných po živé a vyvolávajú harmonický pocit.

elektrické-perie-jeseň-zima-2014-2015-pastelové farby

elektrické perie-jeseň-zima-2014-2015-celkovo-ľahšia-tkanina

elektrické-perie-jeseň-zima-2014-2015-dlhé-krémovo-farebné-šaty

elektrické-perie-jeseň-zima-2014-2015-kárované-športové-šaty

ELLERY

ellery-jeseň-zima-2014-2015-sukňa-predná-krátka-zadná-dlhá

ellery-jeseň-zima-2014-2015-široké-krémovo-farebné-nohavice-srdce-výstrih-top

ellery-jeseň-zima-2014-2015-biele-šaty-v-výstrihu

EMILIA WICKSTEAD

emilia-knôt-jeseň-zima-2014-2015-oranžová-celková-čierna-kabát

Emilia Wickstead ukázala svoju temnú stránku. Vlani v septembri, keď debutovali, sme na červenom koberci videli tonu nebesky modrých, oranžových a fuchsiových pruhov. Tento rok sa projekt „Film Noir“ zameriava na akcenty femme fatale a mužnosť.

kabát emilia-knôt-jeseň-zima-2014-2015-čierna-koža

GABRIELE COLANGELO

gabriele-colangelo-jeseň-zima-2014-2015-veľký sveter

gabriele-colangelo-jeseň-zima-2014-2015-weisses-kled

gabriele-colangelo-jeseň-zima-2014-2015-kabát-šedo-čierna

gabriele-colangelo-jeseň-zima-2014-2015-bunda-sukňa

GARETH PUGH

gareth-pugh-jeseň-zima-2014-2015-abstraktné-biele

Veľmi futuristická kolekcia, ktorej dominujú chladné biele tóny. Perfektné oblečenie pre ľadovú kráľovnú.

gareth-pugh-jeseň-zima-2014-2015-nekonvenčné-látky

gareth-pugh-jeseň-zima-2014-2015-strieborné-futuristické prevedenie

gareth-pugh-jeseň-zima-2014-2015-latex-top-futuristický

gareth-pugh-jeseň-zima-2014-2015-latex-top-krémovo-farebné-strieborné nohavice

gareth-pugh-jeseň-zima-2014-2015-košeľa-vysoký golier

gareth-pugh-jeseň-zima-2014-2015-všetko-v-bielom

gareth-pugh-jeseň-zima-2014-2015-futuristické-striebro

gareth-pugh-jeseň-zima-2014-2015-futuristický-top-sivo-biely

gareth-pugh-jeseň-zima-2014-2015-futuristický-oblek-strieborný

gareth-pugh-jeseň-zima-2014-2015-krémová farba

šaty gareth-pugh-jeseň-zima-2014-2015-vzplanutie

Kapucňa vzduchom

kapucňa-vzduch-jeseň-zima-2014-2015-čierny-kožený kabát

JEAN-PIERRE BRAGANZA

jean-pierre-braganza-zima-2014-2015-kožený kabát-strieborné-striekance farieb

Kým Jean-Pierre Braganza tvoril svoju zbierku, myslel na barokovú maliarku Artemisiu Gentileschi a na kontrast medzi svetlom a tieňom. Spojil hmotnosť a tekutinu.

jean-pierre-braganza-zima-2014-2015-šaty-strieborno-čierne

LOVEC ORIGINÁL

poľovník-originál-zima-2014-2015-dlhý kabát-pletené-nohavice

KTZ

ktz-jeseň-zima-2014-2015-vystavené-šaty-čierno-biele

Očakávalo sa, že KTZ skončí Londýnsky týždeň módy náramne, obzvlášť po minuloročných kontroverzných návrhoch. Pamätáte si kvetinové hidžáby? Macedónska dizajnérska dvojica divákov nesklamala a tentokrát skúmali východoázijské ručné práce.

ktz-jeseň-zima-2014-2015-čierne-šaty-kožušina-top

ktz-jeseň-zima-2014-2015-vzorovaná-čierno-biela-tunika

MANISH ARORA

manish-arora-jeseň-zima-2014-2015-cukríkové farby

Manish Arora predstavila explóziu farieb a roztomilé potlače cukríkov, košíčkov a zmrzliny.

manish-arora-jeseň-zima-2014-2015-cukríkové potlače

manish-arora-jeseň-zima-2014-2015-svetlé farby

MARNI

marni-jeseň-zima-2014-2015-tmavo-modrý-kabát-biely-akcent

Prehliadka Marni je výbuchom energie, farby a materiálu. Návrhárka Consuelo Castiglioni opäť dokazuje, že jej značka si zaslúži svoju dobrú povesť ako ostatné milánske módne domy. Vidíme športové bombery, ťažké kabáty a elegantné šaty s trblietavými drahokamami.

marni-jeseň-zima-2014-2015-strieborný kabát-kožušinové akcenty

marni-jeseň-zima-2014-2015-bunda-rock-čierna

moncler-gamme-rouge-jeseň-zima-2014-2015-krémový kabát-oranžové-akcenty

moncler-gamme-rouge-jeseň-zima-2014-2015-zlatá-čierna-oranžová

moncler-gamme-rouge-jeseň-zima-2014-2015-bunda-krokodíl-look

NICHOLAS K

nicholas-k-jeseň-zima-2014-2015-biela-košeľa-kombinácia-Módne trendy budúcnosti

Kolekcia Nicholas K jeseň / zima 2014-2015 je monochromatická a tmavá. Takmer každý kus oblečenia je monochromatický v čiernej, tmavohnedej alebo bielej farbe a predstavuje moderný pouličný štýl.

nicholas-k-jeseň-zima-2014-2015-čierno-biely vzhľad Módne trendy budúcnosti

nicholas-k-jeseň-zima-2014-2015-čierny kabát

nicholas-k-jeseň-zima-2014-2015outfit-hnedá

nicholas-k-jeseň-zima-2014-2015-rifle-sveter Módne trendy budúcnosti

ROLAND MOURET

roland-mouret-jeseň-zima-2014-2015-červené šaty Módne trendy budúcnosti

Látky s dvojfarebným vzhľadom, rovnými siluetami a zaujímavými strihmi – to sme videli v kolekcii Roland Mouret. Návrhár povedal, že vo veku 50 rokov začal novú etapu svojho života, a preto sa okolo seba cítil múdrejší a sebavedomejší..

roland-mouret-jeseň-zima-2014-2015-šaty-patchwork-optika Módne trendy budúcnosti

RODEBJER

rodebjer-jeseň-zima-2014-2015-sveter-sukňa-lilatoene

rodebjer-jeseň-zima-2014-2015-purpurové-nohavice-čierna-blúzka Módne trendy budúcnosti

ROBERTO CAVALLI

roberto-cavalli-jeseň-zima-2014-2015-čierno-biely-kožušinový golier

roberto-cavalli-jeseň-zima-2014-2015-pončo-sivo-čierna módne trendy budúcnosti

PRABAL GURUNG

prabal-gurung-jeseň-zima-2014-2015-rôzne-látky-mix módnych trendov budúcnosti

Hlboké zamyslenie je skvelá vec a Prabal Gurung si našiel čas na vytvorenie novej kolekcie jeseň / zima 2014-2015. Preto sa presťahoval späť do svojej domovskej krajiny Nepálu a kráľovstva Mustang, aby objavil duchovný pocit.

prabal-gurung-jeseň-zima-2014-2015-sveter-patchwork-look

prabal-gurung-jeseň-zima-2014-2015-bunda-kožušinové ozdoby

prabal-gurung-jeseň-zima-2014-2015-sveter-dizajn-šál Módne trendy budúcnosti

PHEEBE ANGLIČTINA

phoebe-angličtina-jeseň-zima-2014-2015-čipkovaná tkanina Módne trendy budúcnosti

SUNO

suno-jeseň-zima-2014-2015-dlhý-sivý kabát

suno-jeseň-zima-2014-2015-šaty-so šnúrkami

suno-jeseň-zima-2014-2015-hnedý kabát-zipsy

SONIA RYKIEL

sonia-rykiel-jeseň-zima-2014-2015-biele šaty-béžová-kožušinová vesta

Na móle predstavila Sonia Rykiel obrovské kožušiny a hrubé, mohutné pletené svetre a šaty. Teplé biele a hnedé tóny zdôrazňujú sladký a elegantný efekt prepraviek.

sonia-rykiel-jeseň-zima-2014-2015-svet-v-bielom-hrubom-svetri

SB47

sb47-jeseň-zima-2014-2015-čierno-biely vzhľad

sb47-jeseň-zima-2014-2015-čierne-outfity-večer

sb47-jeseň-zima-2014-2015-červené-šaty-lakte-rukávy

SALVATORE FERRAGAMO

salvatore-ferragamo-jeseň-zima-2014-2015-tmavé nuansy

SACAI

sacai-jeseň-zima-2014-2015-purpurovo-sivá-mix-materiálov

sacai-jeseň-zima-2014-2015-dlhý kabát-kožušinové rukávy

sacai-jeseň-zima-2014-2015-šaty-so-šedou sukňou-akcentom

sacai-jeseň-zima-2014-2015-károvaný kabát-úplet-melír

sacai-jeseň-zima-2014-2015-veľký-kožuch

TSUMORI CHISATO

tsumori-chisato-jeseň-zima-2014-2015-červeno-zlaté-flitre

tsumori-chisato-jeseň-zima-2014-2015-kabát-kožušina-golier

tsumori-chisato-jeseň-zima-2014-2015-žltý-blejzer-mnster-face

tsumori-chisato-jeseň-zima-2014-2015-blejzerové-kožušinové rukávy

TOGA

toga-jeseň-zima-2014-2015-neobvyklé-šaty

toga-jeseň-zima-2014-2015 módne trendy budúcnosti

toga-jeseň-zima-2014-2015-abstraktné-bielo-modré

ÚMRTIA

tod-s-jeseň-zima-2014-2015-čierno-biela-károvaná

tod-s-jeseň-zima-2014-2015-béžové-latexové oblečenie

THOM BROWNE

thom-browne-jeseň-zima-2014-2015-rocková morská panna

thom-browne-jeseň-zima-2014-2015-módne trendy-budúcnosť

thom-browne-jeseň-zima-2014-2015-morská panna-line

thom-browne-jeseň-zima-2014-2015-klasické-vzory

THOMAS TAIT

thomas-tait-jeseň-zima-2014-2015-červený kabát

thomas-tait-jeseň-zima-2014-2015-kabát-čierno-žltá-kombinácia

thomas-tait-jeseň-zima-2014-2015-útulný-čierny sveter

thomas-tait-jeseň-zima-2014-2015-žltý kabát

RIADOK

The-Row-jeseň-zima-2014-2015-nadrozmerný-sivý kabát

Row-jeseň-zima-2014-2015-svetrová sukňa

The-Row-jeseň-zima-2014-2015-kabát-opasok

TESS GIBERSON

Tess-Giberson-jeseň-zima-2014-2015-biela vesta-skladaná-kožená-sukňa

Tess-Giberson-jeseň-zima-2014-2015-kožená košeľa-bez rukávov-maxi sukňa

Tess-Giberson-jeseň-zima-2014-2015-šaty-stromy-motívy

Tess-Giberson-jeseň-zima-2014-2015-károvaná-červeno-šedá

TEMPERLEY LONDÝN

temperley-londýn-jeseň-zima-2014-2015-šedo-žltá-silný-vzor

temperley-londýn-jeseň-zima-2014-2015-šedo-modro-vzorované

T BY ALEXANDER WANG

bunda t-by-alexander-wang-jeseň-zima-2014-2015-neónová-žltá

t-by-alexander-wang-jeseň-zima-2014-2015-bunda-sivá-ružová-kombinácia

t-by-alexander-wang-jeseň-zima-2014-2015-prešívané-melíry

NEDOKRYŤ

Tajomstvo-jeseň-zima-2014-2015-dlhý šál-uviazaný vpredu

Tajomstvo-jeseň-zima-2014-2015-zaujímavé-riešenie-šatka

Tajomstvo-jeseň-zima-2014-2015-abstraktná móda

VIVIENNE WESTWOOD

legíny vivienne-westwood-jeseň-zima-2014-2015-tunika-vzorované-legíny

vivienne-westwood-jeseň-zima-2014-2015-outfit-čierna

vivienne-westwood-jeseň-zima-2014-2015-purpurové-šaty-veľký kabát

vivienne-westwood-jeseň-zima-2014-2015-dlhá sukňa-abstraktný vzor

YOHJI YAMAMOTO

yohji-yamamoto-jeseň-zima-2014-2015-veľký-farebný-kabát

yohji-yamamoto-jeseň-zima-2014-2015-nadrozmerná-čierna

yohji-yamamoto-jeseň-zima-2014-2015-nadrozmerné prevedenie

yohji-yamamoto-jeseň-zima-2014-2015-úplet-čierna

yohji-yamamoto-jeseň-zima-2014-2015-celkový dizajn

yohji-yamamoto-jeseň-zima-2014-2015-vzor-pilulky-drahokamy

yohji-yamamoto-jeseň-zima-2014-2015-kabát-farebný vzor

NULA MARIA CORNEJO

zero-maria-cornejo-jeseň-zima-2014-2015-béžová-tunika-kapucňa

zero-maria-cornejo-jeseň-zima-2014-2015-čierny kabát-kapucňa

zero-maria-cornejo-jeseň-zima-2014-2015-kabátové nohavice

Read more
Móda

Najčastejšie módne chyby v ženských outfitoch – 2. časť

móda-omyl outfit-dámy-tipy-vyhnite sa

Čo lepšie nerobiť Módna chyba vyhnúť sa v oblečení? Tu vám chceme odhaliť ďalšie mýty a legendy a dať vám praktické rady, čo nerobiť, aby bol váš outfit vždy v top forme! Ste zvedaví? Zostaňte s nami a čítajte ďalej!

Módna chyba – Vyhnite sa vodorovným pruhom!

fashion-error-outfit-ženy-vyhnite sa-horizontálne-pruhy

Rozšírená viera medzi ženami, že horizontálne pruhy vizuálne rozširujú celý vzhľad, je bohužiaľ pravdivá! Samozrejme, že to nie je nevyhnutné, tu pôjdete do extrémov, ale ak máte radi prúžky, vyberte si! Nie je nič čerstvejšie ako pruhy námorníckeho vzhľadu, môžu byť použité ako prízvuk. Ak máte široké boky, je lepšie vyhnúť sa horizontálnym pruhom na sukni; na vrchu môžete dať prednosť takémuto vzoru. To by bolo pre teba perfektné riešenie.

fashion-outfit-dámy-po kolená-ružová-retro-sukňa

Chyba režimu – Pri miešaní výtlačkov tkanín buďte opatrní!

móda-omyl-outfit-dámy-vzor-preháňať

Pri miešaní výtlačkov tkanín buďte opatrní! Je to veľmi delikátny moment, pretože hranica medzi „syrovým“ a „štýlovým“ je niekedy veľmi, veľmi tenká. Aby ste neriskovali ako chodiaci subjekt, je lepšie zamerať sa na prízvuk. Môžete kombinovať dva výtlačky alebo výtlačky, ale nie viac!

Oblečenie v červenej farbe na svadobnej hostine – to je možné?

červené-svadobné-šaty-strieborné-dekorácie-broderie

Jedna z vecí, ktorým nemôžeme porozumieť, je v zásade predsudok mnohých dám, ktoré si nechcú vybrať na svadobnú hostinu červené šaty. Áno, je pochopiteľné, že žiadna dáma by pri tom nechcela mať čierne šaty. Naše asociácie s čiernou sa spravidla uberajú úplne iným smerom. Ale prečo nie červená? Táto farba je pozitívne nabitá, má veľa bohatých odtieňov a vždy prináša dobrú náladu. Červená symbolizuje ženskosť, preto siahnite po červenom, elegantnom outfite, ak sa chystáte pozvať na svadobnú hostinu!

Pre mnohé kultúry je podľa ich tradícií dokonca povinnosťou nosiť na svadobnom obrade pestrofarebné oblečenie. Naša rada znie: Vyhnite sa príliš hlbokým výstrihom, príliš tesným šatám, ktoré zvýraznia vaše siluety a mini dĺžkam! Potom je červená farba na svadobnú hostinu dobrá, rovnako ako žltá, zelená alebo modrá. Pozor! Na niektorých svadobných hostinách existuje aj dress code pre hostí, ktorý musíte dodržiavať.

Retro akcenty v módnom outfite

fashion-error-outfit-dámy-retro-sukňa-čierna-koža-crop-top

Bodom v módnom outfite sú retro prvky, nepochybne si zaslúžia väčšiu pozornosť, ale nikdy s nimi nemusíte prekročiť tenkú hranicu dobrého vkusu. Kľúčom k úspechu s retro akcentmi je ich moderná interpretácia. Vyberte si košeľu v retro vzore alebo sukňu s vysokým pásom, nie však také, ako by vyzerala skriňa vašich babičiek. Určite nechcete vyzerať o 10 rokov starší, však?

Oblečenie šité špeciálne pre vás alebo, ak chcete, oblečenie?

módny outfit-dámy-odevy šité na mieru

Je najvyšší čas, aby bol tento mýtus tiež prelomený, nechápeme, prečo v to ženy stále veria. Schopnosti dobrého krajčíra sa nedajú porovnať s prácou na odeve vo veľkých továrňach.

Pamätajte si, že všetky hlavné reťazce značiek sa zameriavajú na kvantitu, nie na detail. Návšteva dobrého krajčíra vám pomôže nájsť ten správny dizajn. Spolu so svojim krajčírom môžete tiež vytvoriť perfektný kúsok oblečenia, ktorý je úplne v súlade s tvarmi vášho tela.

Read more
Móda

Objemná dámska móda na jeseň / zimu 2014-15

Večerná róba v čiernom so vzorom

Zima nás znova a znova prekvapuje, ale niečím nie, čo sa týka módy a oblečenia. Vždy hľadáme najnovšie módne trendy a s malou predstavivosťou a experimentovaním so strihmi, líniami, farbami a tkaninami si vytvárame vlastný jedinečný štýl. Dnes sa kladie dôraz na objemná dámska móda od najväčších módnych návrhárov na svete. Možno vám srdce bije pre jeden alebo druhý model.

Objemná dámska móda v odevoch

Yunya-Watanabe-jeseň-2014

Dôraz je kladený na objemná dámska móda a bližší pohľad na vrchné oblečenie. Klasická línia je zametanie kabátov a bund. Túto jeseň a zimu sú trendové objemné bundy na vzduchové vankúše, známejšie ako prešívané alebo čalúnené. S hustou vatelínom alebo páperím perím v rôznych dĺžkach sú hitom tejto sezóny a nájdete ich v zbierkach Junya Watanabe, Kenzo, Chloé. Najlepšie na tom je, že takéto modely dodajú vášmu každodennému outfitu štýlový dotvor. Elegancia nie vždy sleduje klasické tvary a farby, mali by ste byť schopní pozrieť sa cez svoj vlastný hranol.

Objemná dámska móda

Kenzo-žltá sukňa-2014

the objemná dámska móda nielen pod vrchným oblečením, ale aj pod sukňami a nohavicami, ktoré sú vyrobené z materiálu podobného hodvábu a neoprénu. Nová kolekcia jeseň / zima od spoločnosti je nádherná farebná paleta, bohatý strih a mrknutie bábiky Kenzo. Uisťujeme vás, že také opulentné neoprénové blúzky a sukne nájdete za takmer skvelú cenu takmer v každom obchode a obchode s módou. Je naozaj pekné, ak sa nezaobídete bez objemu vo vrchnom oblečení, ako aj v spodnej časti. Objemné sukne a nohavice môžete skombinovať so vzdušnými a ľahkými košeľami a blúzkami. A ak si vyberiete takú blúzku s objemom, použite tiež rifľové nohavice, nohavice a sukňu s rovnakým prízvukom, aby ste zdôraznili svoju atraktívnu postavu..

Zac-Posen-svadobné-svadobné-saténové-a taftové

Objemné aj vo svadobnom štýle

Zac-Posen-šaty-župan-v-modrej-vyrobenej z taftu

Tyrkysové šaty bez ramienok Mercedes-Benz

Saské jesenné zimné sivé oblečenie

Zuhair-Murad-Móda-Jeseň-2014

Yohji-Yamamoto-kabát-s-kresleným-textilným-potlačou

Yohji-Yamamoto-jeseň-zima

rozprávkový-vzhľad-s-kapucňou-kabát-skvostné-farby

Kabát-s-kvetinovým vzorom-s vatelínom

Šaty zo šifónovej ruže

Iris-van-Herpen-biele-kupolovité motívy

Módne šaty ružovej farby Iris van Herpen

žltá sukňa-skladaná

Kocky Kayek Couture 2014

Večerné šaty-v-hnedom-zdobené-so zlatom-Oscar-de-la-Renta

širokoobjemový-lila-purpurový

Chanel-a-Karl-Lagerfeld-farebný-kabát-s-objemom

Chloé-2014-béžová farba kabátu

Read more
Móda

Detská móda pre dievčatá – očarujúce oblečenie na zimu

roztomilé detské módne nápady na prilákanie malých dievčat

Predstavujeme vám 23 očarujúcich outfitov, ktorými môžete v zime obliecť svoju princeznú. Detská móda pre dievčatá od renomovanej značky Dolce and Gabbana je štýlová a zahreje vás.

Detská móda pre dievčatá – pohodlné a teplé oblečenie na zimné dni

roztomilé deti módne nápady nohavice svetre rukavice dievčatá

Batoľatá predstavujú pre návrhára detskej módy veľkú výzvu. Na jednej strane by vaše outfity mali pôsobiť krásne a módne, ale na druhej strane by vás rozhodne mali zahriať a udržať v pohodlí. Dizajnéri Dolce a Gabbana zvládajú výzvu s veľkou predstavivosťou – ako sami vidíte na fotografiách. Aj keď práve teraz nutne nechcete investovať do tak drahého oblečenia, môžete skopírovať vzhľad:

– Perfektný zimný outfit v kokónovom vzhľade – Pár pančuchových nohavíc alebo legín, útulné šaty bez rukávov, pod obyčajnú blúzku – a zimný outfit je kompletný. Ak sa ochladí, môžete mať so sebou vždy sveter alebo sveter.

– Na krstiny alebo detské narodeninové oslavy – obyčajný svetrík navrchu, trblietavá sukňa zospodu. Tiež roztomilé a praktické – nohavice v čokoládovej farbe a blúzka v ťave. Skombinujte s rukavicami a klobúkom z falošnej kožušiny – a malý je skutočným udávačom trendov – rovnako ako mama.

– Tieto farby a vzory sú trendy – kárované vzory sú obľúbenejšie ako kedykoľvek predtým. Tiež atraktívne – blúzky s kvetinovými potlačami alebo dvojfarebné úplety / zelená a čierna tvoria atraktívny súbor /. Pletené šaty s čipkou pôsobia hravo – a môžete ich kombinovať s ladiacou čelenkou.

Nasleduje kolekcia renomovanej značky – nechajte sa inšpirovať outfitmi Dolce a Gabbana!

 Slávnostná detská móda pre dievčatá – samozrejme s trblietavými prvkami

sviatočná detská móda dievčenská trblietavá sukňa ružový sveter

Moderné a štýlové – šaty s pletenými rukávmi

Detská móda 2014 malé slečny roztomilé outfity

Sladké a hravé – detaily z čipky

Detské módne šaty čipkované detaily bodky vzor

Tri pestrofarebné outfity pre malé slečny v trendových jesenných farbách

Detské módne trendy oblečené sladko ako mama

Sladké slávnostné detské oblečenie

Detská módna blúzka zimnej sezóny saténová čipka

 Sladký sveter pre malého určovateľa trendov

roztomilé detské módne nápady svetrík modrý

Sladké oblečenie do škôlky

nápady pre roztomilé deti v materskej škole v teplých šatách

roztomilé detské módne outfity rocková košeľa 2014

roztomilé outfity nápady na varenie pre deti malé dievčatá pokazili

Zimné módne deti malé slečny si obliekli zamatovo zelený károvaný vzor

Detské módne batoľatá dievčatá šaty nápady kostkovaný vzor nohavice šaty

Detská módna dievčenská zimná sveterová sukňová bunda

Detská móda roztomilé nápady zelená farba hravá

Detská móda odetá do sladkých zimných slávností

Detské módne zimné bundy na lyžiach vás zahrejú

malé dievčatá zimná móda detské módne nápady 2014

Dievčenské zimné módne šaty sveter nápady

slávnostné detské módne nápady obliekajú krátke sukne

Detské módne nápady dievčatá chlapčenské úplety

 Cez Dolce & Gabbana

Read more
Móda

3D tlačené šaty Kinematics od Nervous System

3D tlačené telo šiat je nastaviteľné

Prvú má dizajnérske štúdio Nervous System Šaty s 3D potlačou pomocou ich 4D tlačového systému Kinematics na vytváranie komplexných tvarov. Múzeum moderného umenia v New Yorku získalo šaty a softvér do svojej zbierky. 3D tlačené šaty sa skladajú z tisícov unikátnych komponentov, napriek tomu boli vytlačené v jednom kuse na Shapeways v New Yorku a nevyžadujú montáž. Kinematics Dress predstavuje nový prístup k výrobe, ktorý spája dizajn, simuláciu a digitálnu výrobu za účelom vytvorenia komplexných vlastných produktov..

3D tlačené šaty v pohybe

3D tlačené šaty-model-prevracanie

Naše telá sú trojrozmerné, ale naše oblečenie je zvyčajne vyrobené z plochej tkaniny, ktorá je nastrihaná a starostlivo zostavená. Oproti tomu odevy Kinematics sú vytvárané priamo pomocou 3D tlače, takže ich je možné ihneď nosiť bez akéhokoľvek ďalšieho príslušenstva. Kinematický systém umožňuje prispôsobiť flexibilnú štruktúru fyzike tela pomocou telesných skenov. Je tiež možné vyrábať odevy so zložitými vzormi.

Šaty s 3D tlačou sú obzvlášť flexibilné

3D model šiat na lyžiach

Šaty s 3D potlačou sú komplexnou štruktúrou 2 279 unikátnych trojuholníkových tabliet a 3 316 pántov vytlačených ako jeden kus z nylonu. Aj keď je každý komponent nepoddajný, všetky sa správajú ako elastická tkanina, ktorá umožňuje šatám flexibilné prispôsobenie sa pohybom tela. Na rozdiel od bežných tkanín sa táto tkanina líši tvarom, pórovitosťou a vzorom. Celý kus je možné prispôsobiť pomocou najnovšej aplikácie „Kinematics Cloth“ spoločnosti Nervous Systems.

voľné pohyby tela

3D-vytlačené-šaty-flexibilné-pohyby-tela

elegantný dizajn a strih

Kinematika závesu stola s 3D tlačou

šaty sú tvorené stovkami tabliet a pántov

3D tlačená šaty-kinematika-tisíce-tabletov

kinematika-šaty-pánty-tablet-nylon

predná krátka zadná dlhá

Šaty s 3D potlačou -kinematika-predné-krátke-zadné-dlhé

3d-vytlačená-šaty-kinematika-flexibilný-skok

hlboký zadný výstrih

3d-vytlačené-šaty-kinematika-pohľad zozadu

elegantné-3d-tlačené-šaty-čierne

3D tlačené šaty-kinematika-nervové systémy-hlboký výstrih-vzadu

3d-vytlačené-šaty-kinematika-nervové systémy

3d-vytlačená-šaty-kinematika-flexibilná-prispôsobivá

3d-tlačená-šaty-kinematika-a-kus-vytlačený

pánty na šaty-tablet-röntgen

kinematika-latka-app-3d-tlač-oblečenie

Dizajn a fotografie: Nervové systémy

Read more