Móda

Najčastejšie módne chyby v ženských outfitoch – 2. časť

móda-omyl outfit-dámy-tipy-vyhnite sa

Čo lepšie nerobiť Módna chyba vyhnúť sa v oblečení? Tu vám chceme odhaliť ďalšie mýty a legendy a dať vám praktické rady, čo nerobiť, aby bol váš outfit vždy v top forme! Ste zvedaví? Zostaňte s nami a čítajte ďalej!

Módna chyba – Vyhnite sa vodorovným pruhom!

fashion-error-outfit-ženy-vyhnite sa-horizontálne-pruhy

Rozšírená viera medzi ženami, že horizontálne pruhy vizuálne rozširujú celý vzhľad, je bohužiaľ pravdivá! Samozrejme, že to nie je nevyhnutné, tu pôjdete do extrémov, ale ak máte radi prúžky, vyberte si! Nie je nič čerstvejšie ako pruhy námorníckeho vzhľadu, môžu byť použité ako prízvuk. Ak máte široké boky, je lepšie vyhnúť sa horizontálnym pruhom na sukni; na vrchu môžete dať prednosť takémuto vzoru. To by bolo pre teba perfektné riešenie.

fashion-outfit-dámy-po kolená-ružová-retro-sukňa

Chyba režimu – Pri miešaní výtlačkov tkanín buďte opatrní!

móda-omyl-outfit-dámy-vzor-preháňať

Pri miešaní výtlačkov tkanín buďte opatrní! Je to veľmi delikátny moment, pretože hranica medzi „syrovým“ a „štýlovým“ je niekedy veľmi, veľmi tenká. Aby ste neriskovali ako chodiaci subjekt, je lepšie zamerať sa na prízvuk. Môžete kombinovať dva výtlačky alebo výtlačky, ale nie viac!

Oblečenie v červenej farbe na svadobnej hostine – to je možné?

červené-svadobné-šaty-strieborné-dekorácie-broderie

Jedna z vecí, ktorým nemôžeme porozumieť, je v zásade predsudok mnohých dám, ktoré si nechcú vybrať na svadobnú hostinu červené šaty. Áno, je pochopiteľné, že žiadna dáma by pri tom nechcela mať čierne šaty. Naše asociácie s čiernou sa spravidla uberajú úplne iným smerom. Ale prečo nie červená? Táto farba je pozitívne nabitá, má veľa bohatých odtieňov a vždy prináša dobrú náladu. Červená symbolizuje ženskosť, preto siahnite po červenom, elegantnom outfite, ak sa chystáte pozvať na svadobnú hostinu!

Pre mnohé kultúry je podľa ich tradícií dokonca povinnosťou nosiť na svadobnom obrade pestrofarebné oblečenie. Naša rada znie: Vyhnite sa príliš hlbokým výstrihom, príliš tesným šatám, ktoré zvýraznia vaše siluety a mini dĺžkam! Potom je červená farba na svadobnú hostinu dobrá, rovnako ako žltá, zelená alebo modrá. Pozor! Na niektorých svadobných hostinách existuje aj dress code pre hostí, ktorý musíte dodržiavať.

Retro akcenty v módnom outfite

fashion-error-outfit-dámy-retro-sukňa-čierna-koža-crop-top

Bodom v módnom outfite sú retro prvky, nepochybne si zaslúžia väčšiu pozornosť, ale nikdy s nimi nemusíte prekročiť tenkú hranicu dobrého vkusu. Kľúčom k úspechu s retro akcentmi je ich moderná interpretácia. Vyberte si košeľu v retro vzore alebo sukňu s vysokým pásom, nie však také, ako by vyzerala skriňa vašich babičiek. Určite nechcete vyzerať o 10 rokov starší, však?

Oblečenie šité špeciálne pre vás alebo, ak chcete, oblečenie?

módny outfit-dámy-odevy šité na mieru

Je najvyšší čas, aby bol tento mýtus tiež prelomený, nechápeme, prečo v to ženy stále veria. Schopnosti dobrého krajčíra sa nedajú porovnať s prácou na odeve vo veľkých továrňach.

Pamätajte si, že všetky hlavné reťazce značiek sa zameriavajú na kvantitu, nie na detail. Návšteva dobrého krajčíra vám pomôže nájsť ten správny dizajn. Spolu so svojim krajčírom môžete tiež vytvoriť perfektný kúsok oblečenia, ktorý je úplne v súlade s tvarmi vášho tela.