Móda

Objemná dámska móda na jeseň / zimu 2014-15

Večerná róba v čiernom so vzorom

Zima nás znova a znova prekvapuje, ale niečím nie, čo sa týka módy a oblečenia. Vždy hľadáme najnovšie módne trendy a s malou predstavivosťou a experimentovaním so strihmi, líniami, farbami a tkaninami si vytvárame vlastný jedinečný štýl. Dnes sa kladie dôraz na objemná dámska móda od najväčších módnych návrhárov na svete. Možno vám srdce bije pre jeden alebo druhý model.

Objemná dámska móda v odevoch

Yunya-Watanabe-jeseň-2014

Dôraz je kladený na objemná dámska móda a bližší pohľad na vrchné oblečenie. Klasická línia je zametanie kabátov a bund. Túto jeseň a zimu sú trendové objemné bundy na vzduchové vankúše, známejšie ako prešívané alebo čalúnené. S hustou vatelínom alebo páperím perím v rôznych dĺžkach sú hitom tejto sezóny a nájdete ich v zbierkach Junya Watanabe, Kenzo, Chloé. Najlepšie na tom je, že takéto modely dodajú vášmu každodennému outfitu štýlový dotvor. Elegancia nie vždy sleduje klasické tvary a farby, mali by ste byť schopní pozrieť sa cez svoj vlastný hranol.

Objemná dámska móda

Kenzo-žltá sukňa-2014

the objemná dámska móda nielen pod vrchným oblečením, ale aj pod sukňami a nohavicami, ktoré sú vyrobené z materiálu podobného hodvábu a neoprénu. Nová kolekcia jeseň / zima od spoločnosti je nádherná farebná paleta, bohatý strih a mrknutie bábiky Kenzo. Uisťujeme vás, že také opulentné neoprénové blúzky a sukne nájdete za takmer skvelú cenu takmer v každom obchode a obchode s módou. Je naozaj pekné, ak sa nezaobídete bez objemu vo vrchnom oblečení, ako aj v spodnej časti. Objemné sukne a nohavice môžete skombinovať so vzdušnými a ľahkými košeľami a blúzkami. A ak si vyberiete takú blúzku s objemom, použite tiež rifľové nohavice, nohavice a sukňu s rovnakým prízvukom, aby ste zdôraznili svoju atraktívnu postavu..

Zac-Posen-svadobné-svadobné-saténové-a taftové

Objemné aj vo svadobnom štýle

Zac-Posen-šaty-župan-v-modrej-vyrobenej z taftu

Tyrkysové šaty bez ramienok Mercedes-Benz

Saské jesenné zimné sivé oblečenie

Zuhair-Murad-Móda-Jeseň-2014

Yohji-Yamamoto-kabát-s-kresleným-textilným-potlačou

Yohji-Yamamoto-jeseň-zima

rozprávkový-vzhľad-s-kapucňou-kabát-skvostné-farby

Kabát-s-kvetinovým vzorom-s vatelínom

Šaty zo šifónovej ruže

Iris-van-Herpen-biele-kupolovité motívy

Módne šaty ružovej farby Iris van Herpen

žltá sukňa-skladaná

Kocky Kayek Couture 2014

Večerné šaty-v-hnedom-zdobené-so zlatom-Oscar-de-la-Renta

širokoobjemový-lila-purpurový

Chanel-a-Karl-Lagerfeld-farebný-kabát-s-objemom

Chloé-2014-béžová farba kabátu