škôlka

Chladné miestnosti pre mládež pre dievčatá – nápady z televízneho seriálu „Pretty Little Liars“

Mládežnícka izba pre dievčatá nápady Posteľ Hanna

Bez ohľadu na to, či už ste fanúšikom televízneho seriálu „Pretty Little Liars“ alebo nie, jedno je isté: svet pekných malých klamárov vás očarí. Okrem návykových dynamických scenárov a nepredvídateľných cliffhangers teší tínedžerov na celom svete ešte jedna vec: vynikajúci individuálny štýl hrdiniek, ktorý sa prejavuje oblečením a dizajnom ich spální. Izby tínedžerov od Spencera, Hanny, Emily, Arie a Alison sú skutočnou inšpiráciou pre ďalšie dievčatá, ktoré chcú skrášliť svoju spálňu alebo ju úplne prerobiť. Ak hľadáte aj skvelé nápady na tému „Tínedžerské izby pre dievčatá“, potom ste na správnom mieste. V dnešnom článku vám dáme veľa tipov, ako môžete priniesť vzhľad spálne vašej obľúbenej hrdinky do vlastných štyroch stien.

Mládežnícka izba pre dievčatá – Hanna Marin

Nápady dospievajúceho dievčaťa Hanna ružové biele žlté akcenty

Hanna Marin je jednou z najzaujímavejších hrdiniek televízneho seriálu „Pretty Little Liars“. Miluje módu a jej spálňa dokonale odráža jej dobrý vkus. Izba mladej blondínky kombinuje moderný nábytok s nápaditými akcentmi a je skutočným rajom pre fashionistky. Vrcholom je posteľ s množstvom vankúšov zdobených zaujímavými vzormi. Ružové a červené tóny úžasne ladia s nádhernou tapetou s motívom pierka. To, čo je sprostredkované, je romantická poznámka.

Nápady pre dospievajúce dievčatá, gaučový gaučový konferenčný stolík Hannah

Neďaleko je krásna pohovka s množstvom vankúšov, ktorých rám je vymaľovaný v príjemnom orgovánovom odtieni. Krásny kvetinový vzor sa opakuje po celej miestnosti, zatiaľ čo žlté akcenty vytvárajú slnečnú náladu. Ružová a žltá sú veľmi ženské a elegantné farebné duo. Šesťuholníkový bočný stolík je ďalším pútačom pozornosti v Hannovej izbe pre mládež.

Nápady pre dievča do detskej izby Biele toaletné stolíky Hanna

Ďalším vrcholom v tejto chladnej miestnosti pre mládež pre dievčatá je biely lakovaný toaletný stolík so zásuvkami. Existuje veľa organizátorov na uloženie make-upu a šperkov, pekná stolná lampa a ružová váza plná žltých kvetov.

Nápady pre dievčatá do detskej izby Toaletný stolík Hanna vysoký lesk biele zásuvky

V tomto rohu vyhradenom pre krásu je predmet, ktorý okamžite upúta pozornosť. Je zrejmé, že tu hovoríme o pôsobivom ružovom barokovom zrkadle. Tento prvok „Barbie-Girl“ vyžaruje nepopierateľnú ženskosť a perfektne dotvára celkový obraz.

Nápady pre dospievajúce dievčatá Hanna posteľné vankúše ružové fialové biele stolné lampy

Nápady pre dievča do detskej izby Dekorácia vankúša do postele Hanna

Mládežnícke nápady pre dievčatá Izba Hanna inšpirovaná nábytkom

Ako získať vzhľad:

štýl – Francúzsky elegantný, moderný

Farby – Biela, ružová, fialová, červená, žltá

Nábytok – Hannina izba je o niečo menej eklektická ako izby ostatných dievčat. Väčšina nábytku je moderná a biela. Posteľ má čalúnené čelo postele v krémovej farbe. Rozhodnite sa pre nočné stolíky s vysokým leskom, to isté platí pre stôl.

predloha & Vankúš: Absolútny must have je prehoz ako trblietanie farieb. Tento od Hanny má zaujímavý vzor tie-dye. Potom ozdobte posteľ množstvom vankúšov v ružovej, červenej, sivej a žltej farbe. Skombinujte čisté, biele záclony s béžovými, nepriehľadnými závesmi. Pierkové tapety sa dajú na stenu za posteľ.

Nápady pre dospievajúce dievčatá Dekorácie Hanna Faschionista

Príslušenstvo: Figuríny krajčírov nie je ťažké nájsť. Tiež sa porozhliadnite po obchodoch so starožitnosťami alebo šetrnosťou k veľkému ozdobnému zrkadlu, ktoré môžete namaľovať na ružovo. Stále potrebujete stolnú lampu so žltým podstavcom. Zaveste na stenu zmysluplný plagát Eiffelovej veže a tiež umelecké skice inšpirované módou. Váza s kvetmi a pekne ružovými sviečkami dotvára celkový obraz.

Príklad toho, ako interpretovať vzhľad spálne

Mládežnícka dievčenská nápady tapety motív pierka fialová sivá biela

Nápady pre dospievajúce dievčatá jarná tapeta Hanna Marin

Izby pre dospievajúce dievčatá: ozdobte ako Spencer Hastings

Nápady pre dospievajúce dievčatá Spencer Posteľné závesy biela čierna béžová

Elegantné a nadčasovo moderné – to je najlepší spôsob, ako opísať spálňu Spencera Hastingsa. Tu každý detail ukazuje vynikajúcu chuť. Prvkom, ktorý najviac vyniká, je bezpochyby posteľ s baldachýnom. Posteľ obklopená priehľadnými závesmi inšpiruje magické sny.

Nápady na dospievajúce dievčatá Spencer béžovo biele stojace zrkadlo

Hrubo vzorované kvetinové tapety zdobia všetky steny v miestnosti. Svetlobéžová tapeta je krásne ozdobená bielymi kvetmi, ktoré sprostredkujú ženský a romantický nádych. Navyše, obklady stien a posteľná bielizeň sú vyrobené v rovnakých odtieňoch, čo odráža Spencerov vycibrený vkus.

Nápady pre dospievajúce dievčatá Spenser posteľ s štyrmi posteľami z červenej kože

Oproti posteli je písací stôl a stolička z kovového drôtu. Spencerove knihy, šperky a trofeje sú na poličke v bezprostrednej blízkosti. Memorandum je skvelý nápad pre každého, kto chce vyhlásiť vojnu chaosu.

Červená ležadlo, ktoré ponúka maximálne pohodlie, skutočne púta pozornosť. Umiestnený blízko okna vás pozýva na čítanie a zdržanie.

Nápady na dospievajúce dievčatá Spencer Šatníková skriňa dvojlistová

Nápady na izbu pre dospievajúce dievčatá Spencer Stojacie police Tapeta kvety

Nápady dospievajúceho dievčaťa Spencer Plán zariadenia pôdorys Nápady pre dospievajúce dievčatá Spencer Inšpirácia Nábytok Deco

Ako získať vzhľad:

Štýl – Klasický, elegantný, inšpirovaný štýlom francúzskeho vidieckeho domu

Farby – Biela, čierna, béžová, červená

Posteľ – Ústredným bodom Spencerovej izby je jej posteľ s baldachýnom. Ak teda vôbec nejaký môžete získať, smelo do toho! Najprv sa pozrite na obchody so starožitnosťami, šetrné obchody a garáže. Môžete nájsť jednoduchú drevenú posteľ s baldachýnom. Namaľujte rám baldachýnu na bielo a zaveste biele závesy.

Zrkadlové povrchy – Zrkadlový nábytok môže byť drahý. Ale vzhľad je možné ľahko napodobniť. Existujú napríklad zrkadlové farby v spreji, pomocou ktorých môžete ľubovoľnému predmetu dodať lesklý chrómový povrch. Alternatívne môžete na ozdobu kusu nábytku použiť malé nezarámované zrkadlá.

Písací stôl – Spoľahnite sa na jasné, moderné línie. Stôl Spencer má sklenenú dosku. Použite kovovú stoličku s čalúneným sedadlom.

Toile-de-Jouy- Tento vzor je nepostrádateľnou súčasťou interiéru francúzskeho vidieckeho štýlu. Kľúčom je používať ho striedmo, inak môže byť príliš trápny.

Leňoška – Tento kus nábytku boduje ako pohodlné sedadlo a prináša so sebou ešte väčšiu eleganciu.

Spálňa Arie Montgomeryovej

Nápady pre dospievajúce dievčatá ária posteľ boho gotický šik

Aria Montgomery je hlavnou postavou filmu „Pretty Little Liars“, ktorý sa vyznačuje svojou komplexnou povahou. Aria je zamilovaná do umenia a literatúry a má záľubu aj v rocku, niekedy zmiešanom s gotikou a barokom. A to všetko spojené so ženskosťou. Vďaka svojim chaotickým, chladným a tajomným dekoráciám miestnosť odráža osobnosť mladého človeka. Ak hľadáte inšpiráciu pre izbu mládeže v podkroví, inšpiráciu môžete získať v spálni Arias.

Nápady pre dospievajúce dievčatá ária boho elegantná posteľ

Volánové závesy, rôzne vankúše, vintage tapety a veže na knihy – nábytok ukazuje zaujímavú kombináciu štýlov. Tlmená farebná schéma je nenápadná a necháva vyniknúť kombináciu štýlov a dekoratívnych prvkov.

To, čo robí túto miestnosť tak očarujúcou, sú malé predmety. Predmety, ktoré možno vidieť na Ariinom stole (fotografie, knihy, lampa na Eiffelovej veži, ruské matriošky, obraz na stojane a pod.) Zdôrazňujú komplexnosť postavy. Orientálne závesné svetlá, figúrky Budhu, ozdobné motýle a hromady kníh roztrúsené po celom mieste naďalej dotvárajú atmosféru..

Nápady dospievajúceho dievčaťa Aria sedadlo na okennom parapete

Nápady na dospievajúce dievčatá Lavica Aria pri okne

Nápady pre dospievajúce dievčatá Aria so šikmou strechou z tmavého dreva

Mládežnícky boho gotický pracovný stôl z masívneho dreva

Šikmý strop šatne do zrkadla do šatne pre mládež

Dospievajúce dievča boho drevené záclony z masívneho dreva

Ako získať vzhľad:

Mix štýlov – Boho-chic + gotika + etno

Farby – tlmené, zemité tóny

Kovaná posteľ – Buďte kreatívni a pamätajte si: vrstva metalickej farby v spreji robí zázraky. Starej bielej kovovej posteli tak môžete dať behom okamihu medenú úpravu. Pritlačte posteľ k stene a rozložte na ňu veľa vankúšov.

Nábytok – Arias Zimmer má veľa ťažkého masívneho nábytku, ktorý môže v malej spálni pôsobiť príliš objemne. Tento prvok teda jednoducho interpretujte prostredníctvom nábytku z tmavého dreva, ako sú knižnice, písacie stoly, komody.

Dekorácia & Príslušenstvo – Lesklé damaškové tapety skutočne zvýrazňujú nábytok z tmavého dreva. Rozhodnite sa pre striebornú sivú alebo béžovú. Pridajte dekorácie podobné etno, ako sú taburetky, košíky alebo ratanový koberec.

Spálňa Emily Fieldsovej

Dievča z izby pre mládež pastelovo žltá zelená vidiecky štýl Emily Fields

Prejdeme do spálne Emily Fieldsovej. Útulná, upokojujúca a atmosférická – táto dospievajúca izba pre dievčatá má všetko. Pastelovo žltá farba steny miestnosť zväčšuje, zatiaľ čo obklady stien a koberce v jemných zelených tónoch pôsobia obzvlášť útulne..

Nápady na mladú dievčinu Lavička Emily pri drevenom obložení vo vidieckom štýle

Najviac sa nám páči nádherný čitateľský kútik pri okne – miesto, kde sa dá čítať a snívať celé hodiny. Nie je ťažké si predstaviť, aké potešenie by bolo mať v miestnosti také pekné a pohodlné sedadlo.

Nápady dievčaťa do detskej izby Emily drevené obklady pastelovo zelená žltá

Steny a podlaha vytvárajú neutrálne pozadie pre nábytok a dekoráciu. V spálni je mnoho ďalších predmetov, ktoré ovplyvňujú náladu. Izba taktiež ťaží z praktickej a krásnej študovne pri okne. Táto izba je vybavená nábytkom z masívneho dreva a v tejto miestnosti uniknete každodennému životu a ponoríte sa do tichej vidieckej atmosféry..

Nápady pre mladistvé dievčatá Okenné rolety z masívneho nábytku Emily

Dospievajúce drevené závesy na stôl

Izba pre mládež dievča príroda zelená biela

Ako získať vzhľad:

Štýl – Vidiecky šik, vidiecky dom

Farby – Biela, žltá, zelená, benzínová

Posteľ – Choďte do miestnych obchodov so starožitnosťami a šetrnosťou k kovovej posteli s ozdobnou hlavou a stupačkou. Pre ošumělý elegantný vzhľad by mal byť potom namaľovaný v bielej alebo slonovinovej farbe. Vyberte si posteľnú bielizeň vo vidieckom štýle, ako sú paplóny, čipkované obliečky, kvetinové vzory atď..

Nábytok – Ak nemôžete nájsť podobný stôl, choďte na konzolový stôl so zakrivenými nohami. Skombinujte to s bielou lakovanou stoličkou starožitného vzhľadu.

Parapet – Len preto, že nemáte vstavaný parapet, neznamená to, že nemôžete mať rovnako príjemný pocit. Rovnako dobre funguje aj jednoduchá predsieňová lavica s úložným priestorom. Mäkký vankúš sedadla a niekoľko dekoratívnych vankúšov poskytujú ďalšie pohodlie.

Príslušenstvo – Zamerajte sa na jednoduché doplnky, ktoré sú svieže a nadčasovo krásne, ako sú prútené úložné koše a ratanové nočné stolíky. Vyberte si ďalšie dekoratívne kúsky, ktoré sú inšpirované prírodou. Nastavte akcenty v modrých a benzínových tónoch s abstraktnou nástennou maľbou XXL a kreslom.

Očarujúca dospievajúca izba pre dievčatá – inšpirácia od Alison DiLaurentis

Dospievajúce dievča nápady ružové zlaté farby

Alison DiLaurentis je jednou z hlavných postáv televízneho seriálu „Pretty Little Liars“. Ali je bývalým vodcom dievčenskej kliky a je veľmi dotieravá a dominantná. V prvej sezóne všetci verili, že Alison je mŕtva, ale jej priateľ bol stále nažive. V spálni blond krásky sa skvostné kúsky skombinovali s hravými, detskými či dievčenskými prvkami.

Nápady na dospievajúce dievčatá Alison Baldachýn princezná posteľ

Ako získať vzhľad:

Štýl – Art Deco, Vintage, Očarujúce

Farby – Ružová, krémová, strieborná, perleťová, zlatá

Nábytok – Vyberte si kusy nábytku so zahnutými nohami, vyrezávané ozdoby a všetky ostatné dekorácie. Všívané kreslá, stoličky a taburetky dodávajú čalúnenému nábytku nezameniteľný charakter.

Posteľ – Baldachýn je splneným snom každej princeznej. Tu je to predstavené moderne, s čistou, ružovou látkou prehodenou za posteľou.

Príslušenstvo – Písací stôl, bočný stolík v rohu, dve akrylové stolové žiarovky zvýrazňujú miestnosť svojou ľahkosťou. Všimli ste si, koľko svetelných zdrojov je v miestnosti? Difúzne svetlo vytvára jemnú atmosféru.

Nápady na dospievajúce dievčatá Alison posteľ dievčenská ružová biela

Nápady pre dospievajúce dievčatá Alison stolná lampa ružový nástenný nočný stolík

Nápady pre dospievajúce dievčatá Alison na stôl, nástenné zrkadlo, akrylová stolička

Nápady na dospievajúce dievčatá sa rozsvietia

Nápady dospievajúceho dievčaťa na dekoráciu alison

Nápady na dospievajúce dievčatá Alison Gold Pink

Nápady na dospievajúce dievča-Alison Okno na sedenie

Nápady pre dospievajúce dievčatá Stolné a nástenné svietidlá Alison

Nápady pre dievča do detskej izby Alison inšpirácia nábytok deco

Nie je to len správny scenár a talentovaní herci, vďaka ktorým je televízny seriál dobrý. Televízory musia tiež odrážať osobnosť hlavných postáv. Pomáha vám to tiež lepšie porozumieť ich pocitom. Každý prvok zariadenia hrá dôležitú úlohu. Dúfame, že vám tento článok pomohol lepšie porozumieť vlastnostiam piatich postáv z filmu „Pretty Little Liars“ a zároveň nájsť inšpiráciu pre spálňu vlastného dospievajúceho dievčaťa!