škôlka

Nálepky na stenu v detskej izbe – ktoré témy sú obľúbené?

Tematické nálepky na stenu-v škôlke-safari-slon-žirafa-farebné

Oživte škôlku nastavením efektných akcentov pomocou nálepky na stenu v detskej izbe. Používajte nápadité motívy, ktoré nabádajú deti k hre. Na to sú vhodné obľúbené filmy, určité zvieratá alebo celé témy a krajiny. K tomu malý výber príkladov Nálepka na stenu v detskej izbe, ktoré sú rozdelené do väčších tém, by sme vám teraz chceli predstaviť. Pozrite sa, ako môžete skombinovať niekoľko tetovaní bez toho, aby sa vám zdali príliš vtieravé, ale hravé, a nechajte sa inšpirovať!

1. Nálepka na stenu v detskej izbe z kreslených filmov

Nálepky na stenu-v-detskej izbe-detskej izbe-Disney-víly-karikatúry

Kreslené postavičky sú vždy dobrou voľbou. Vyberte si tie, ktoré pochádzajú z obľúbeného filmu alebo filmov vášho dieťaťa. Môžete to nechať s jedným filmom alebo môžete skombinovať niekoľko a nechať ich stretnúť sa v detskej izbe. Ak si nie ste istí, z ktorých postáv by malo vaše dieťa najväčšiu radosť, sadnite si a spoločne to prediskutujte.

Nálepka na stenu z dobrodružnej komédie Lietadlá

Nápady-Nálepky na stenu-Detská škôlka-Lietadlo-Kreslené-Pixar

Nálepka na stenu Pú Pú

Tetovanie na stenu-škôlka-pu-medveď-a-tiger-kreslené motívy

2. Nálepka na stenu v detskej izbe s motívom oceánu

nápady-na stenu-obtisky-v-detskej izbe-chlapci-chobotnica-oceán-téma-stena-farba-modrá

Túto tému môžete podporiť aj farbou na steny. Vhodné sú modré a niektoré zelené tóny. Pri výbere tetovania môžete vy alebo vaše dieťa popustiť uzdu fantázii. Opýtajte sa dieťaťa, ktorým zvieratám by dalo prednosť, a ukážte im mnoho príkladov. Vhodné sú ryby, chobotnice, kraby, veľryby a dokonca aj morská panna.

Samolepky na stenu ponorky

Samolepka na stenu-v-detskej izbe-detskej izbe-ponorke-oceáne-nábytok-téma

Podmorský svet

Nálepka na obtisky-v-škôlke-kúpeľňa-oceán-motívy-ryba-korytnačka

3. Samolepky na stenu pre nábytkovú tematickú džungľu 

Nálepky na stenu-škôlka-obľúbené-tematické-džungle-zvieratá-nálepky na stenu

Džungľa je veľmi obľúbenou témou pre nálepky na stenu v detských izbách. Jedným z dôvodov je to, že deti majú radi zvieratá a džungľa ponúka veľa príležitostí na ich zobrazenie v detskej izbe. Pozrite sa napríklad na túto kombináciu niekoľkých samolepiek na stenu vo forme zvierat. Nábytok sa používa efektívnym spôsobom, napríklad nechať opicu visieť z okna alebo nechať tigra odpočívať na dverách. Na vypínači sedí žaba.

Tetovanie na stenu-v-detskej izbe-farebné-džungle-zvieratká-roztomilé-motívy-farebné

Nálepka na stenu v detskej izbe-detská izba-voľne žijúcimi zvieratami-priatelia-panda-opice-žirafa

4. Samolepky na stenu na tému lesy

Nálepka na stenu-nálepka na stenu-škôlka-detská izba-les-motív-strom-vtáky

Les je tiež porovnateľný s džungľou. Aj tu máte na výber spomedzi mnohých zvierat, či už jeleňov, medveďov, ježkov, líšok alebo sov. Chýbať by samozrejme nemali ani stromy. Jeden z tých, ktorí sú zobrazovaní ako zástupca lesa, však stačí. S farbami sa dá tiež hrať. K tomuto nástennému tetovaniu v detskej izbe sú vhodné typické lesné farby aj jemné pastelové tóny, najmä ak ide o dievčenskú izbu..

Samolepka na stenu v detskej izbe-obľúbená téma-les-strom-líška-ježko-králičie vtáky

Obrazok-v-detskej-izbe-strom-sova-jezik-vevericka-curlicue

5. Ďalšie témy pre tetovanie na stenu v detskej izbe

hravé nálepky na stenu-nápady v škôlke-život-v-krajine-strom-dom

Po miestnosti je možné rozložiť viac samolepiek na stenu zobrazujúcich rovnakú tému. Je však potrebné dbať na to, aby miestnosť nepôsobila príliš preplnene. Tento príklad ukazuje záhradu s množstvom domácich zvierat, vtákov a domček na strome. Motív záhrady podporuje aj zelená farba.

Dinosaury sú tiež stále veľmi obľúbené u detí. Z tohto dôvodu je veľmi možné, že vaše dieťa bude mať radosť aj z tetovania na stenu v detskej izbe, ktoré túto tému zobrazuje.

-Dekorácie-v-detskej-izbe-dinosaura-stolu-nástennej-dekorácii-nápady-chlapčenská izba

Mnoho detí tiež sníva o vesmíre a o tom, že sa stanú astronautmi. Podporte tento sen nápaditým nástenným tetovaním v detskej izbe, ktoré to presne zobrazuje.

Obtisky na stenu-detská izba-raketa-chlapčenská-izba-stena-dizajn