svadba

Zorganizujte nádhernú zelenú svadbu – viac ako 40 nápadov a inšpirácií

Zelená svadba zorganizovať nápady na výzdobu stola kvety rustikálne svadobné trendy

Každý rok sa na internete a v mnohých svadobných časopisoch objavia nové svadobné trendy, ktoré sú neustále inšpiráciou pre plánovačov svadieb a budúce nevesty. Zelená svadba je v skutočnosti oveľa viac než len ďalší farebný trend – spája ľudí s prírodou obzvlášť nádherným spôsobom. Zelený tón je veľmi osviežujúci, symbolizuje mier, nádej a samozrejme život v harmónii s prírodou. Najlepší čas na svadbu je v lete na záhrade alebo v stodole a krásne, svieže a zelené listy a vetvičky vytvárajú dokonalú sviatočnú atmosféru! Hľadáte inšpiráciu na svoj veľký deň? Potom čítajte ďalej – v tomto článku vám ukážeme, ako najlepšie zorganizovať vysnívanú svadbu. Od pozvánok po svadobné oblúky až po perfektné dekorácie na stôl – to všetko nájdete!

Zorganizujte zelenú svadbu

Zeleň svadobné plánovanie dekorácií stola svadobné nápady jednoducho olistenie

„Zelenú“ vybral pred dvoma rokmi farebný ústav „Pantone“ ako trendovú farbu roka a má dosť silnú symbolickú silu – nový začiatok. Symbolika so svadbou súvisí aj zvláštnym spôsobom, pretože to nie je nič iné ako začiatok novej fázy života manželov. Zeleň sa preto perfektne hodí na zelenú svadbu. Je to divoké, štýlové, elegantné, rozprávkové a dáva vášmu veľkému dňu istotu. V tomto svadobnom trende sa väčšina neviest zriekne kvetinovej výzdoby a rozhodne sa pre opulentnú zelenú. Kombinácia s bielou vyzerá obzvlášť elegantne a puristicky a dá sa vynikajúco kombinovať vo všetkých svadobných štýloch. Ďalšou výhodou svadobného trendu je, že sa dá pomerne lacno realizovať v každom ročnom období.

Čo je ideálne miesto pre zelenú svadbu?

Zeleň svadobné rustikálne v záhrade plán stola dekorácie lístia trendy

Zeleň znamená niečo ako zeleň a odchádza a opisuje všeobecný trend smerom k prírode. Pri zelenej svadbe by sa mal zamerať návrat k udržateľnosti a prirodzenosti. Rôzne motívy listov a úponkov sú osobitým vrcholom, ktorý dodáva vašej svadbe prirodzený a jarný vzhľad. Farebný tón sa dá vynikajúco kombinovať napríklad s bielymi, zemitými alebo zlatými tónmi. Môžete tak skĺbiť niekoľko trendov v jednom a ešte viac tak okoreniť dizajn. Keďže sa svadba v zeleni má prednostne konať vonku, je vaša vlastná záhrada, les, park alebo dokonca pláž na to ideálnym miestom. Radšej by ste oslavovali vo vnútri? Potom by ste sa mali rozhodnúť pre jednoduchú tanečnú sálu alebo vidiecku stodolu. Farba nepochybne dotvára každú svadbu, ale je obzvlášť vhodná do teplých letných a jarných mesiacov.

Správne svadobné šaty pre vašu zelenú svadbu

Zeleň svadby organizovať nápady svadobný oblúk trendy svadobné šaty kvety 2019

V Greenery môžu byť samozrejme aj vaše svadobné šaty perfektne zinscenované. Jednoduché, ležérne svadobné šaty v bielych alebo béžových tónoch dokonale harmonizujú so zelenými akcentmi. Zvlášť dobre sa hodia napríklad etnické šaty s množstvom trblietavých prvkov, alebo ak máte radi veci trochu odvážnejšie, môžete si vybrať aj orezaný model. Tu máte možnosť zelenej čelenky vyrobenej z listov, zelených topánok a samozrejme rozprávkovej zelenej svadobnej kytice s mnohými jemnými kvetmi v pastelových odtieňoch. To všetko zaisťuje prirodzený, harmonický a mimoriadne elegantný svadobný vzhľad. Chaotický drdol a jemný očný make-up úplne dotvoria váš vzhľad.

Veľa inšpirácie na dekoráciu pre zeleninovú svadbu

Zelené svadobné svadobné oblúkové kvetinové dekorácie robia rustikálne svadobné trendy

Zelená farba je veľmi flexibilnou súčasťou svadobnej výzdoby a nehodí sa iba k jemným bielym nuansám ako harmonickému pozadiu. Rovnako dobre ladí s výraznejšími farbami a je ideálny na oslavu v rustikálnom štýle. Čo sa týka dekorácií, na zelenej svadbe sa vám absolútne nekladú žiadne limity. Vo všeobecnosti by však mala byť v popredí prirodzenosť a jednoduchá elegancia. Čo napríklad pekné drevené stoličky s ružovým alebo zeleným tylom alebo veľké sklenené vázy so zelenými vencami? Alebo zelené úponkové a kvetinové motívy so zlatým písmom pre vaše biele pozvánky? Fantasticky krásne vyzerajú aj zelené rozprávkové svetlá alebo girlandy. Mnoho malých črepníkových rastlín alebo sukulentov vytvára dokonalú minimalistickú dekoráciu stola a dokonale dotvára celý dizajn. Malé čajové sviečky alebo držiaky na sviečky umiestnené na bežci vytvoria ešte romantickejšiu atmosféru.

Zelená svadba plánovanie svadobný oblúk boho look zeleň trend

Čo by nemalo chýbať na žiadnej svadbe, je samozrejme nádherný a bohato zdobený svadobný oblúk. Najmä pri zelenej svadbe môžete popustiť uzdu fantázii a byť veľmi kreatívni. Udržujte oblúk veľmi klasický jednoducho ozdobením dreveného rámu rôznymi kvetmi. Alebo vytvorte úplnú stenu kvetov a listov – to určite vytvorí efekt WOW. Svadobný oblúk je vhodný nielen na svadobný oltár, ale predstavuje aj ideálnu kulisu pre vaše svadobné fotografie. Alebo čo keby ste ho použili ako celkom dekoratívny prvok na dezertný stôl?

Kvetinová výzdoba na zelenú svadbu

Zeleň Svadobný stôl dekorácia kvety Zeleň DIY Svadobné dekorácie trendy

Pretože zelená svadba zvyčajne používa namiesto kvetov listovú zeleň, je ideálnou voľbou pre všetkých novomanželov, ktorí musia dávať pozor na svoj rozpočet. Ešte lacnejšie je, ak si všetko nájdete sami priamo z prírody. Takýmto spôsobom môžete zariadiť celú výzdobu podľa svojich vlastných prianí a dosiahnuť divoký romantický a osobný svadobný dizajn. Krásne lesné papradie, elegantné brečtanové šľachy a najrozmanitejšie jedľové konáre, ktoré sú vhodné aj na oslavu v zime, nájdete takmer v každom lese. Ďalšou výhodou oslavy zelene je, že na rozdiel od kvetov je listová zeleň nezávislá na ročnom období, a preto je vždy prispôsobená vašej oslave..

Zelené svadobné nápady kytice ruží rustikálna svadba

V súčasnej dobe patria eukalyptus a strieborné listy k najobľúbenejším trendovým rastlinám svadobných dekorácií. Preto samozrejme cena za tieto krásne sivasto trblietavé konáre stúpla. Šalvia alebo rozmarín by boli skvelou alternatívou. Chcete niečo exotickejšie a snívate o boho svadbe? Potom môžete použiť aj palmové alebo banánové listy. Na zelenej svadbe sa nemusíte úplne zaobísť bez kvetov – jemné kvety je možné použiť aj na nastavenie nádherných akcentov vo výzdobe. Biele kvety, ako sú ruže v kombinácii s listami eukalyptu, sú ako stvorené na vznešenú svadbu v záhrade. Kvety s jasnými farbami naopak lepšie harmonizujú s exotickými listami.

Závesné dekorácie sú skutočným pútačom pozornosti

Zelené svadobné čajové sviečky Drevený stôl s kvetinovou dekoráciou v trende zelene

Visiace dekorácie ako lampáše alebo veľké vence pôsobia ako z rozprávky a dodajú vašej svadobnej oslave snový boho vzhľad. Ale pretože na to je spravidla potrebných veľa kvetov, môže to byť poriadne drahé. O niečo lacnejšie a rovnako dobre vyzerajúce rastliny sú prirodzene visiace a svieže. Na to sa perfektne hodia úponky z brečtanu. Svadba v zelenom štýle vám umožní stať sa kreatívnymi. Rôzne girlandy z listovej zelene sú v posledných rokoch veľmi obľúbené, vyzerajú naozaj štýlovo a dokonca si ich môžete aj uviazať samy.

DIY dekorácia pre vašu zelenú svadbu

Zeleň svadba v záhrade plán rustikálna stolička dekorácia kvety girlanda ružová

Vytváranie rôznych dekorácií z listov sami je pomerne jednoduché a zároveň má špeciálny efekt. Vyzerá krásne a dodáva vašej svadbe osobný a jedinečný nádych. Pretože listy nevädnú tak rýchlo, môžete túto úlohu dokonca vykonať o niekoľko dní skôr. Zelená mašľa sa perfektne hodí na svadobný oblúk, ako záves alebo jednoducho ako ozdoba stolu alebo stoličky. Stačí vám pár zelených vetvičiek, trocha gypsomilky, pekná mašlička a tenký kvetinový drôt, pomocou ktorého potom môžete celé zviazať..

Plánovanie zelenej svadby v záhrade Jednoducho si urobte nápady pre cykloturistiku sami

Ďalšou a veľmi jednoduchou myšlienkou pre domácich majstrov je zozbierať veľké a krásne listy a použiť ich ako vizitky alebo nápisy do nápojového baru. S niektorými kvetinovými drôtmi a zelenými vetvičkami môžete tiež vytvoriť nádherné a lacné čísla tabuliek. Keďže trend zelene symbolizuje spojenie s prírodou, všetko, čo je prírodné, je vhodné ako dekorácia. Samostatne postavený bar zo starých paliet alebo starých sudov na víno dokonale zapadá do celého konceptu.

Zeleň svadby – nápady na svadobnú tortu

Zeleňová svadobná torta Upečte si ekologicky plánovanú svadbu v záhrade

Na zelenej svadbe samozrejme nemusíte bez neskutočne chutného koláča. Ani tu nemôže chýbať olistenie. Jednoducho nechajte svadobnú tortu ozdobiť jednotlivými listami alebo použite malé kvety a sukulenty.

Zelená svadba plánovanie svadobný oblúk nápady boho vyzerať rustikálne

Zelená svadba organizovať nápady dekorácie zelene kvety rustikálne

Zelená svadba organizovať zeleň dekorácie kvety dekorácia stolu DIY

Zelená svadba Zeleň upečte si vlastnú svadobnú tortu a vyrobte si vlastné kvetinové dekorácie

Zelená svadba zorganizovať svadobný účes vlasové doplnky kvety svadobné šaty bez chrbta

Náhrdelník so zeleným svadobným tvarom a zeleňou

Zelená svadobná zeleň kytice svadobné trendy leto

Zelená svadobná kytica trendy svadobné ruže lístie svadobné šaty

Zelené svadobné svadobné doplnky náhrdelník kvety

Zeleň svadobné dekorácie nápady drevené stoličky svadobné trendy

Zeleň nápady svadobné dekorácie drevený stôl svadba v záhrade v lete

Zeleň svadobných nápadov na dekoráciu svadobných ruží v rustikálnom vidieckom štýle

Zeleň svadobné oznámenia nápady recyklácia papiera

Svadba v zelenej záhrade organizuje nápady na svadobnú výzdobu stanových kvetov

Zeleň plánovanie svadby nápady zdobenie rustikálne DIY

Zeleň letná svadba DIY nápady na dekoráciu stola sviečky

Zeleň záhradné nápady plánovania svadby stolné dekorácie kvety držiaky na sviečky

Zeleň plánovanie svadobná výzdoba Stôl vrchol rustikálny drevený stôl

Zeleň plánovanie svadobnej torty dekorácia lístia ruže

Zeleň svadobný plánovací stôl dekorácia kvety drevená stolička DIY dekorácia

Greenerz svadobné kytice lístie udržateľné vziať nápady

Zeleň Nápady na dekoráciu svadobného stolu Listová kytica Letné svadobné trendy

Zeleň svadobné rustikálne v dekorácii záhradného stolu sami urobiť kyticu z listov

Zeleň svadobná dekorácia stena kvetinová výzdoba lístie LED svetelná reťaz

Zelená svadba zorganizovať svadobnú tortu Zeleň trendy svadobné trendy

Pozvánky do zelene na svadbu sa dajú ľahko vyrobiť pomocou ekologického papiera