svadba

Kvety na svadbu – užitočné tipy pre svadobnú kyticu

Svadobné šaty s kyticou nevesty

Kvety sú niekedy prvou vecou, ​​ktorú si svadobní hostia všimnú. Preto je také dôležité, aby boli správne vybrané a usporiadané. Odborník na kvety Michael Gaffney z Amerických škôl kvetinového dizajnu má niekoľko tipov, ktoré vám s tým pomôžu Kvety na svadbu Šetri si peniaze.

Pomery kvetov na svadbu – dôverujte vo viac zelene

bielo-ľalia-červené-kvety-zelené

Dobrá a prijateľná možnosť pre Kvety na svadbu Šetrenie peňazí je tým, že použijete menej kvetov a viac zelene. Rezaná zelená nie je taká drahá ako samotné kvety. Vyberte prosím menšie, ale nápadnejšie kytice. Čím väčšia a nepríjemnejšia kytica je, tým je drahšia. Ak patríte k nevestám, ktoré si uvedomujú ceny, mali by ste zvážiť výber menej komplikovane navrhnutých kvetov na svadbu. Namiesto toho použite kvety, ako napríklad Zantedeschien, ktoré pôsobia silným dojmom.

Obmedzte dekorácie kvetov na svadbu

biela- Zantedeschia- menej- klenoty- svadba- kytica

Niektoré budúce nevesty radi do svojich kytíc pridávajú perie, šperky a drahokamy, aby vyzerali očarujúcejšie. To však tiež zvyšuje celkovú cenu kytice. Aby ste tomu zabránili, môžete použiť Kvety na svadbu zdôraznite lacnejšími variantmi, akými sú mašle a stuhy zo saténu.

Zamerajte sa na farby

kytica bielych a ružových ruží

Mnoho neviest trvá na konkrétnom kvete, ako je ruža, hortenzia alebo pivonka, pre svoju svadobnú kyticu a kvetinové úpravy. Namiesto toho, aby ste sa zamerali na kvetinu, by ste však mali venovať väčšiu pozornosť rozmanitej farebnej palete. Spýtajte sa svojho kvetinárstva, aby navrhlo vaše svadobné kvety tak, aby vyhovovali vašim preferenciám i rozpočtu.

Starostlivosť o kvety na svadbu

kytica vázy z ružovej ruže a porcelánu

Aby vám kvety vydržali počas svadobného dňa, musíte byť dobre hydratovaná. Môžete ich osviežiť tak, že ich namočíte hore dnom do vody hneď, ako ich dostanete. Voda obaľuje kvety, vďaka čomu vydržia dlhšie. Na svadbu dajte kvety čo najskôr do vody.

Užitočný tip do kytice

žlté kvety ľalie na svadbu

Aby boli kvety čo najdlhšie živé a krásne, čistite ich a strihajte každý deň. Hneď ako dostanete kvety, odstrihnite 7 cm od stoniek a namočte ich do vody. Papier, v ktorom sú zabalené, by ste nemali vyberať, kým nie sú nastavené.

Požiadajte o radu svoje kvetinárstvo

biele ruže žlté kvety na svadbu Každý kvet je iný. Spýtajte sa teda svojho kvetinárstva, ako sa s kvetmi zaobchádza a čo môžete urobiť, aby ste predĺžili ich životnosť.

Jesenná svadba

svetlo hnedé kvety na svadbuJemná elegancia

malá kytica-biele kvety

Svätojánsky čas

Lúka-farebné-kvety-rôzne-veľké-kytice

Štýlové vo fialovej farbe

Svadobná kytica kvetov vo fialových farbách