svadba

Svadobné nápady na oslavu v lete a tipy na perfektnú náladu

svadobné nápady na oslavu leto-tipy-umiestnenie-dekorácia-kvety

Mnoho teplých a slnečných letných dní ponúka ideálnu príležitosť na neobvyklé svadobné nápady, s ktorými si môžete zo svojho veľkého dňa urobiť ešte krajší zážitok. Najmä počas oslavy, keď sa konečne oslavuje svadobný obrad a začína obzvlášť zábavná časť, môžete vymýšľať zaujímavé dekorácie a hry, ktoré sú implementované aj na jedinečnom vonkajšom mieste. Všetci prítomní si deň zaručene dokonale užijú. Dnes by sme vám chceli predstaviť, aké nápady na svadbu je možné zvážiť pri oslave v lete. Zostavili sme niekoľko zaujímavých návrhov.

Svadobné nápady na oslavu – perfektné miesto

svadobné nápady-oslava-leto-pláž-pláž-svadba-romantické-letné-kvety-oltár

Keď je pekné počasie, výber zaujímavých miest je dosť veľký. Obzvlášť skvelé nápady na svadby sú samozrejme tie vonku. Skutočnosť, že svadba na pláži je snom mnohých mladomanželov alebo prinajmenšom mnohých neviest, nie je žiadnou novinkou a keď si uvedomíte, že tam často býva príjemný vietor, je toto miesto bezpochyby skvelý nápad. Pokiaľ ale nemáte pláž v bezprostrednej blízkosti a nechcete, aby všetci hostia cestovali ďaleko, mali by ste vymyslieť niečo iné a aj keď sa tu vynára otázka, aké možnosti sú, výber je väčší, ako by ste možno verili. Tu je niekoľko svadobných nápadov na oslavu:

Lúka

svadobné nápady na oslavu leto-lúka-oblúk-ruže-svadobný obrad-kvety

Jednoduchá lúka je ideálna na implementáciu rôznych svadobných nápadov na oslavu a zorganizovanie nezabudnuteľnej oslavy. Ak je dostatočne veľký, dajú sa tam postaviť všetky potrebné stoly a stoličky alebo lavice, vrátane bufetu, dezertného stola a všetkých ostatných vecí. Sami sa rozhodnete, či uprednostňujete elegantnejší a modernejší štýl alebo skôr ležérny letný vzhľad. Dôležité je, aby bol dostatok tieňa. Na to môžu byť použité existujúce stromy, ale aj mnoho veľkých slnečníkov alebo jeden alebo viac veľkých stanov, ktoré majú najrozmanitejšie tvary. Uprednostňuje sa biela alebo béžová farba, pretože neabsorbujú teplo slnka. Stropy ako stany majú tiež výhodu ochrany pred dažďom v prípade, že sa náhle zmení počasie.

Celá vec sa stáva ešte útulnejšou a originálnejšou, ak je k dispozícii aj stodola. Zároveň to ponúka perfektnú strešnú krytinu a vytvára jedinečnú atmosféru. Oslavu je možné zorganizovať vnútri, zatiaľ čo múdry slúži ako tanečný parket alebo naopak. Možnosti sú rôzne. Lúka priamo pri jazere alebo rieke je viac než dokonalá. Voda v blízkosti tiež zaisťuje vzdušnejšie a chladnejšie prostredie.

Svadobné nápady na oslavu v lese

svadobné nápady-oslava-leto-les-tieň-romantická-atmosféra-rustikálne-drevo

Zalesnená oblasť zaručuje dostatok prírodného tieňa. Samozrejme, dostatok miesta by mal byť aj na sedadlá. V opačnom prípade je miesto nádherne vhodné pre romantickú alebo mystickú tému a môže byť preto navrhnuté s veľkým počtom tkanín a vhodných dekorácií. Toto miesto by ste mali starostlivo zvážiť. Väčšinou sú dosť vlhké, najmä na podlahe. Preto pred svadobným dňom nemali byť žiadne upršané dni, alebo by malo na miesto prinajmenšom dostatok slnka, aby na vašu oslavu včas vyschlo. Keďže to nezávisí od plánovania, ale od rozmarov počasia, mnohí si netrúfajú ísť do lesa. Napriek tomu vám ho predstavíme ako svadobný nápad na oslavu, aby ste mohli myslieť aj na toto miesto.

Doma na záhrade

svadobné nápady-oslava-letná záhrada-malé-svadobné-hostí-nevesta-kvetinárka

Ak ste naplánovali malú svadbu, na ktorej nebude príliš veľa hostí, vlastné záhrady sú rovnako kreatívnymi svadobnými nápadmi na oslavu. Atmosféra sa stáva útulnejšou, pretože koniec koncov, kde sa cítite najpohodlnejšie ako vo svojom vlastnom dome? Dokonca aj svadobný obrad sa môže konať vo vašej vlastnej záhrade a nie sú potrebné žiadne veľké vzdialenosti na to, aby ste sa dostali na miesto svadobnej oslavy. Kým si hostia robia pohodlie, nevesta a ženích môžu fotografovať krásne suveníry.

V záhrade hotela alebo reštaurácie

svadobné nápady na oslavu svadby-leto-plánovanie-ruže-veniec-ružové

Ak sa však očakáva veľa hostí alebo sa vám jednoducho zdá, že vaša záhrada je nevhodná, môžete tiež hľadať ponuky hotelov a reštaurácií. Niektoré z nich majú udržiavaný vonkajší priestor, ktorý je na tieto príležitosti nádherne vhodný. Zriedkavo sa okrem svadobného menu ponúka aj výzdoba, ale samozrejme môžete na výzdobu implementovať aj svoje vlastné svadobné nápady. V každom prípade je tento variant menej ťažkopádny ako svadobné nápady na oslavu vo vašej vlastnej záhrade, kde s plánovaním záhrady začnete plánovať sami.

Dekorácia a dizajn – čo potrebujete na svadbu v lete?

svadobné nápady-oslava-leto-dekorácia-inšpirácia-farby-ružovo-červená-dezert

Ako svadobné nápady na oslavu je vhodných veľa variantov, ktoré samozrejme závisia predovšetkým od svadobnej témy. Vo všeobecnosti možno povedať, že jasné a výrazné farby sú veľmi vhodné a vytvárajú letnú atmosféru. Ružová, oranžová, žltá, modrá a zelená sú len malým výberom a nájdete ich v podsedákoch, v tkaninách, kobercoch, lampášoch a kvetoch.

svadobné nápady-oslava-leto-ovocie-ozdoba-ovocie-citrón-oranžovo-žltá

Plážová svadba môže byť samozrejme navrhnutá aj v týchto farbách, ale zvyčajne sa uprednostňujú typické námorné farby. Také sú tyrkysové, béžové a pieskové tóny, morská modrá, ale aj biela a koralová. Kvety by tiež mali farebne ladiť a dajú sa kombinovať so skutočnými koralmi alebo inými ozdobami z mora a naplaveného dreva.

svadobné nápady-oslava-leto-dekorácia-nápady-kvety-ruže-slnečnice-vinobranie-moderné

V lese a na lúke je voľný výber farieb, ktorý je nanajvýš určený témou svadby. Vintage svadby používajú veľa bielej, prírodnej zelenej alebo pastelových farieb. Moderné svadby môžu byť zase navrhnuté tak, aby boli elegantné a elegantné, alebo v optimistických farbách. Na oslavu je v zásade možné implementovať najrozmanitejšie svadobné nápady. Na úsporu peňazí je najlepšie použiť sezónne kvety. Tieto sú totiž lacnejšie ako exotické exempláre. Môžete sa informovať v kvetinárstve, pretože kvety závisia aj od toho, v ktorom mesiaci sa svadba koná. Použiť sa dajú maky, ale aj ruže, sedmokrásky a georgíny, chrpy a slnečnice a mnohé ďalšie.

Môžete tiež používať sviečky, rozprávkové svetlá, lampióny, kvetinové úpravy, ovocie, krištáľové misky alebo porcelán. Na dekoráciu je možné použiť rôzne predmety, vrátane rámikov s fotografiami, slnečníkov, samotných dezertov, darčekov, obrusov a bežcov na stôl, moskytiér, lampiónu, niektorých tkanín a oveľa viac..

Originálne svadobné hry

svadobné nápady-oslava-leto-hry-dospelí-hostia-deti-konzervy

Na udržanie nálady na svadbe a hostí v strehu je možné naplánovať a zorganizovať aj zábavné svadobné hry. Takýmto spôsobom vytvárate pestrosť a v pravidelných intervaloch zlepšujete náladu hostí. Využite veľký priestor, ktorý máte vonku. Hry môžu byť určené pre mladomanželov aj pre hostí. Najlepšie je ich však skombinovať. Upozorňujeme však, že nie každý hosť by sa rád zúčastnil takýchto hier. Niektorí radšej mlčia alebo sa smejú ako pozorovatelia. Vopred si teda buďte istí, koho voláte hrať, aby u niekoho nevyvolával opak, a to hluchú náladu.

Pôvodné vozidlá

svadobné-nápady-oslava-leto-práve-vydaté-vozidlo-retro-motocykel-originál

Pri odchode zo svadobnej hostiny si môžete vybrať aj originálne vozidlo ako alternatívu ku klasickému autu s plechovkami. Keď je pekné počasie, môže to byť motocykel alebo dokonca štvorkolka alebo trojkolka. Tieto vozidlá sa dajú požičať a sú k dispozícii aj v retro verziách, ktoré by mohli byť obzvlášť obľúbené na vintage svadbe. Aj kôň, ktorý dokáže ťahať koč, je skvelý nápad. Ak je počasie dosť diskutabilné, je vhodný aj kabriolet, ktorý je najlepšie dokonca aj ako veterán. Nezabudnite, že vaše svadobné šaty by mali byť prispôsobené vozidlu. Napríklad s obručovou sukňou nemôžete sedieť na motorke alebo štvorkolke. V každom prípade urobíte zaujímavý povrch v každom prípade, aby ste mohli zvážiť aj tieto svadobné nápady na oslavu alebo na koniec oslavy..