svadba

Svadobný fascinátor – ušľachtilý doplnok do vlasov pre nevestu

fascinátor-svadobná kvetina-transparentná-tkanina-perie-akcent

Fascinátor je ozdoba hlavy alebo vlasov pre nevestu, ktorá je v súčasnosti veľmi trendy. Dôvodom je to, že kombinuje niekoľko vlastností vhodných pre túto príležitosť. A to je Svadobný fascinátor romantické, elegantné a očarujúce zároveň. Ak hľadáte originálnejší doplnok, je to skvelá alternatíva ku klasickému závoji.

Svadobný fascinátor – materiály

fascinator-svadba-subtilne-perie-myslienka-drahokamy-perie-biele-make-up

Svadobný fascinátor môže pozostávať z rôznych prevedení, pričom sa líšia aj materiály. Prvkom môže byť tkanina, ale aj romantická čipka alebo dokonca perie. Sieť je tiež variabilnou súčasťou fascinátora a dodáva vzhľadu potrebnú eleganciu.

Svadobný fascinátor s ozdobami

fascinátor pre svadobné korálky-šperky-hlava-pásmo-deko

Nechýbajú ani rôzne dekorácie. Tie sa dosahujú pomocou flitrov alebo perál alebo kamienkov. Aký materiál na dekoráciu si vyberiete, závisí predovšetkým od vašich svadobných šiat. Ak je ozdobený mnohými perlami, svadobný fascinátor by mal mať aj perly.

Pripojenie fascinátora

fascinátor-svadobná čelenka-kamienky-kvet-biele-svadobné šaty

Existujú rôzne spôsoby, ako pripevniť fascinátor k hlave. Jednak sú tam vlásenky. Výhodou je, že tieto nie sú viditeľné a zdá sa, že fascinátor zostane na svadbe vo vlasoch sám. Ďalšími možnosťami sú čelenky, čelenky alebo hrebeň, ktoré sa dajú tiež šikovne zakryť vlasmi.

Svadobný účes s fascinátorom

fascinátor-svadba-svadobný-účes-nápad-kvet-šik-elegantný

Výhodou svadobného fascinátora je, že pristane každému typu vlasov. Je vhodný na krátke aj dlhé vlasy a dá sa nosiť s pootvoreným aj rozopnutým účesom. Váš vzhľad je obzvlášť elegantný, ak spojíte fascinátor s updo.

Sieťka na tvár

fascinátor pre svadbu subtílny-čipkovaný-kvet-sieťový dizajn

Závoj môžete úžasne nahradiť svadobným fascinátorom, ku ktorému je pripevnená aj sieťka na tvár. To môže pokrývať celú hornú polovicu tváre alebo len prechádzať po vonkajšom okraji. To závisí úplne od vášho vkusu. V každom prípade vám to poskytne elegantný prízvuk

Fascinátor pre hostí

fascinátor-svadobní hostia-outfit-doplnky k čiernym vlasom-družička

Svadobný fascinátor nesmie nosiť len nevesta. Ako hosť máte tiež možnosť ozdobiť svoj účes týmto atraktívnym doplnkom do vlasov. Fascinátor je tiež skvelý nápad pre družičky.

Výber farby na svadbu

svadobný fascinátor výšivka hodváb-lososová farba-vintage-štýl

Farebnosti sa svadobnému fascinátorovi medze nekladú. Okrem klasickej bielej alebo krémovej si môžete vybrať aj žiarivú farbu. Tak dodáte zaujímavý prízvuk a necháte účes ešte lepšie vyniknúť.

Výmena klobúka

fascinator-svadobny-vintage-styl-krajkove-saty-perie-napajacie klobuky

Svadobný fascinátor je vhodný aj ako náhrada za klobúk. Existujú skvelé vzory, ktoré sa klobúku veľmi približujú, a napriek tomu pôsobia originálnejšie.

Pripojte fascinátor

fascinátor-svadba-veľký-luk-mimo-ramena-šaty-biela-dizajn-dámy

Zaujíma vás, kam umiestniť fascinátor? V zásade je to úplne na vás. Môže byť na boku, ďalej vzadu alebo na temene hlavy. Vyskúšajte rôzne miesta, kým sa vám vzhľad nepáči.

Kvety na svadbu

fascinátor-svadobná pivonka-vzhľad-vinobranie-čelenka-ryšavé vlasy

Svadobný fascinátor môže pozostávať z kvetov a pôsobiť tak veľmi romanticky. Kvety môžu byť vyrobené z látky, ale môžu byť aj skutočné. Vyberte si ich v akejkoľvek farbe.

Krásne dekorácie

fascinátor-svadobné-čipky-stužky-romantické-vlasové doplnky-sieť-náušnice

V tomto svadobnom fascinátore bola sieť ozdobená aj perlami. Je to skvelý nápad, keď sieťka nie je pred tvárou. Nechýba ani jemná čipka, okrem iného vo forme stužiek.

Svadobný fascinátor – jednoduchá čelenka z peria

fascinátor-svadba-jednoduché-perie-prízvuk-čelenka-retro-vintage-drdol

Ak to chcete celkom jednoduché, môžete si na svadbu vybrať fascinátor, ktorý pozostáva iba z bieleho peria. Vyniká, ale nie príliš. Jemný, romantický vzhľad bude všetkým hosťom pripomínať labutiu princeznú.

Príslušenstvo zo slučky

fascinátor-svadobný-luk-svadobný-doplnok-updo-červená-rúž

Svadobný fascinátor, ktorý sa skladá z mašle, vyzerá veľmi hravo. Môže pozostávať z hustej tkaniny akejkoľvek farby, z jemnej, priehľadnej textílie alebo čipky. Výber je na tebe. Tento dizajn si môžete dokonca vyrobiť aj sami.

Nápad na fascinátora na svadbu s tvárovou sieťkou

fascinátor-svadobná-závoj-náhradná-čiapka-tvár net-romantická

Tento svadobný fascinátor zakrýva iba malú časť tváre. To vytvára určitý tajomný a zároveň očarujúci vzhľad. Dávajte pozor na perly v tvárovom webe, zvoľte menšie veľkosti a nepreháňajte to s číslom.

Elegantná slonovinová kosť

fascinátor-svadba-elegantný-retro-slonovinová-myšlienka-svadobný-účes-dizajn

Slonovinová farba je elegantnou alternatívou klasickej bielej a v podobe fascinátora môže slúžiť ako skvelá zmena oproti bielym šatám na svadbu. Látkové kvety z ľanu sú veľmi originálnym nápadom a skvele sa hodia k čipke.

Výšivka

fascinátor-svadobná-krémová-farba-čipka-výšivka-perla-kučery-vlasy

Výšivka je skvelý nápad na výber svadobného fascinátora. Takýto dizajn je možné nádherne vybrať ako akcent k jednoduchým svadobným šatám. Skombinujte tento vintage vzhľad s hravou mašľou.

Účes z rozpustených vlasov

fascinátor-svadba-šampanské-farba-perla-otvorené-vlasy-nevesta

Ako vidíte, svadobný fascinátor vyzerá veľmi príťažlivo aj s rozpustenými vlasmi. Dokáže úžasne nahradiť jednoduchú čelenku alebo čelenku. Skombinujte so zodpovedajúcimi náušnicami.

Dizajn vyrobený zo stužiek

fascinátor-svadobná-brunetka-nevesta-bez ramienok-svadobné šaty-ušľachtilé-náušnice-šperky

Bežné stuhy sú skvelé pre rôzne vzory. Je možné vytvoriť mnoho lukov, ktoré sú zase vhodné pre svadobného fascinátora. Pridajte ešte pár pierok pre romantický vzhľad.

Umelá ruža

fascinátor pre svadobné vlasové doplnky-sieť-retiazka-biele-perly

Tento svadobný fascinátor je kombinovaný s jemnou bielou reťazou. Samotný fascinátor pozostáva z niekoľkých vrstiev sieťoviny a umelej ruže. Ideálny doplnok k jednoduchým svadobným šatám!