svadba

Svadobná kytica a dekorácia oblečenia – zodpovedajúca boutonniere

manžel-manželka-svadba-bozk-kvety-dekorácia

Svadba sa stane krásnou, očarujúcou, štýlovou a dokonalou tým, že vezme do úvahy tisíce malých detailov a urobí ju perfektnou. Boutonniere ako ozdoba na svadbu je tiež súčasťou týchto drobností. Ak ste o nich ešte neuvažovali, možno by ste mali začať. Boutonniere nosí ženích, najlepší muž, družičky a rodičia. Muži si ho pripínajú na klony a ženy ich môžu nosiť ako náramok na zápästí.

Žeby svadobná kytica a odevná výzdoba na svadbu mali niečo spoločné?

oblečenie-dekorácia-svadba-nevesta-kytica-boutonniere

Zvyk, že muž nosí ako ozdobu na klope boutonniere, ktorý dostáva od svojej milovanej osoby, je veľmi starý a nesúvisí len so svadbou. Okrem toho bola táto kvetina vždy skutočnou, živou kvetinou. Ešte pred niekoľkými rokmi však boli väčšinou z bielej látky. Boli umelé a niektoré svadobné páry ich použili nielen na ozdobu svojich blízkych príbuzných, ale aj všetkých svojich hostí.

 Vytvorte prirodzenú harmóniu medzi svadobnou kyticou a ozdobou oblečenia

kytica-kytica-svadobne-saty-dekoracia-muz

Ozdoba ženícha nevesty je považovaná za symbol ich spoločnej budúcnosti. Z tohto dôvodu, a najmä ak ste poverčiví, je najlepšie vybrať si svadobnú boutonniere vyrobenú zo skutočného kvetu, aby bolo vaše manželstvo živé, kvitnúce a krásne..

Aké kvety by ste si mali vybrať pre boutonniere??

muž-žena-svadobné-oblečenie-dizajn-kvety

Ak má byť boutonniere symbolom harmónie pre nevestu a ženícha ako ozdoba, mal by najlepšie pozostávať z rovnakých kvetov ako svadobná kytica.

Ak však nie ste poverčiví, potom k tomu pristúpte z estetického hľadiska. Zamyslite sa nad tým, koľko kvetov, farieb a dekorácií bude všade. Ak sú tieto všetky odlišné, nevzniká nič iné ako chaotický dojem. Je lepšie, ak je všetko podriadené jednej téme a je to vidieť na každom prvku dekorácie. Ak teda chcete boutonniere ako svadobnú ozdobu vyrobenú zo skutočných kvetov, vyberte si, čo je základom pre Svadobná kytica a dekorácia oblečenia je alebo navrhnite celú štruktúru, v ktorej sa opakuje hlavný motív.

Už si viete predstaviť, ako skvele bude boutonniere vyzerať. Môžu byť vyrobené zo živých kvetov vo väčších kvetinárstvach. Nevzdávajte sa však na poslednú chvíľu v presvedčení, že fakt, že ste si vybrali model, stačí. Požiadajte kvetinárku, aby vám vyrobila ukážkový boutonniere. Je možné, že hlavný kvet, z ktorého pozostáva svadobná kytica a ktorý sa používa aj ako ozdoba boutonniere, je príliš veľký a príliš nápadný a okázalý alebo sa neustále ohýba na jednu stranu. V takom prípade bude potrebné vybrať iný kvet.

Pre dámy je najlepšie objednať si kvetinové náramky hneď. Jej oblečenie je väčšinou vyrobené z ľahkých materiálov, takže boutonniere bude z látky visieť škaredo ako ozdoba zo skutočného kvetu.

Svadobná kytica a ozdoba oblečenia – látkový boutonniere

pastelový-dizajn-farby-nápad-koláž-kvetinová výzdoba

Ak je to všetko pre vás príliš ťažkopádne a dávate prednosť boutonniere ako dekorácii svadby vyrobenej z látky, musíte aj tu zladiť model a farby. Boutonniere bývalo vyrobené z bielej látky, ale v dnešnej dobe by nikoho neprekvapilo, keby ste si ho objednali vo farbách, ktorými sa bude riadiť motív na svadbe.

Včas určte ženíchovi kyticu a odevnú výzdobu

tropické-svadobné-oblečenie-dekorácia-nevesta-kytica-nápad

Bez ohľadu na to, aký variant si vyberiete pre boutonniere ako ozdobu, nečakajte do poslednej chvíle. To vám dáva možnosť niečo zmeniť, ak sa ukáže, že niečo celkom nevyhovuje vášmu vkusu. Nezabudnite, že lákavosť toho všetkého pochádza z premyslených detailov.

Skutočné kvety symbolizujú lásku a vernosť

les-oblečenie-dekorácia-kytica-nevesta-nápad-krásne

Správna dekorácia oblečenia pre hostí 

krásne-oblečenie-dekorácia-nevesta-kytica-nápad-žltá

Svadobná kytica a ozdoba oblečenia s červenými a bielymi ružami

ružová-kytica-nevesta-boutonniere-nápad-oblečenie

Nevesta a ženích dôverujú skutočným kvetom

ladiaca klopa-kvet-vyber-ženích-nevesta

Pekná kombinácia

man-boutonniere-idea-svadobna-dekoracia-nevesta-kytica

Kytica kvetov vo fialovej, modrej a bielej farbe

Kalie-kvety-kytice-ženích-šik-nápad

Kytica kala

nevesta-kytica-ženích-boutonniere-design-zodpovedajúci-skutočný

Žlté akcenty

dizajnové oblečenie pre ženícha so žltou klopou