Dekorácie a oslavy, jeseň

Nápady na jesennú výzdobu stola – ľahko sa s nimi pohráva

Dekorácia záhradného stolu slnečnicová kytica

Jeseň je už tu a očaruje jasnými farbami. Poobzerali sme sa po nových nápadoch a vzrušujúcich návrhoch pre Jesenná výzdoba stola zozbierané – ľahko sa používajú na ručné práce a môžu slúžiť ako ozdoba počas dňa alebo večer. Nechajte sa inšpirovať a vytvorte si doma príjemnú a útulnú atmosféru!

Jesenné dekorácie na stôl – vyberte si ten správny obrus a riad

Dekorácia stola jesenné chryzantémy

Keď čakáte hostí alebo máte len príjemnú atmosféru Jesenná dekorácia na stôl začnite od stola. Aby dekorácia prišla na svoje a dosiahla správny efekt, musíte stôl podľa toho navrhnúť. Ak máte moderný interiér s bielym, moderným nábytkom, na výber sú dve varianty – obrusom v útulných jesenných farbách môžete prikryť celý stôl. Druhou možnosťou zdobenia ultramoderného stola je zaobísť sa bez obrusu a namiesto toho ozdobiť zlatými a striebornými tekvicami. Ak máte drevený stôl, môžete ho nechať bez obrusu – vďaka tomu bude jesenná dekorácia stolu pôsobiť prirodzenejšie.

Jesenná výzdoba stola – farebné schémy

Gladiolus jesenná kvetinová záhradná dekorácia stolu

Ak Jesenná výzdoba stola, to, čo si naň chcete dať neskôr, je farebné / veľa kvetov v rôznych farbách / zvoľte obyčajný obrus v neutrálnej, prírodnej farbe, ako je svetlo béžová alebo zelená. Obrúsky môžu mať kontrastnú farbu a dokonca aj tvar jesenného lístia. A naopak – ak máte farebný obrus, môžete ho ozdobiť jednoduchými jednofarebnými tekvicami. Ponúkame tu zaujímavý variant – obrus je ozdobený slnečnicovými motívmi a stôl je ozdobený kyticou slnečníc.

Jesenné dekorácie na stôl – vyberte tie správne kvety a sviečky

zeleno-svieža-jesenná dekorácia na stôl

Takže čerstvé Jesenná výzdoba stola potrebujete biele mini tekvice, mach a biele sviečky – na zelenú dekoráciu a jesenné listy a jesenné kvety so sviečkami v oranžovej farbe na veselú dekoráciu. Jesenné kvety ako sasanky, chryzantémy alebo gladioly vyzerajú skvele, ale z netradičnej kombinácie bielych ruží a jabĺk sa určite zatočí hlava. Malé tekvice môžu slúžiť ako svietniky, voliteľne si môžete kúpiť lampáš pre väčšie kúzlo a romantiku. Usporiadajte sviečky v rôznych výškach, aby sa večer vytvorila magická atmosféra.

Dúfame, že sa vám bude páčiť tvorba toho vášho Jesenná dekorácia na stôl !

Čerstvé biele kvety na stole

jesenný stôl bielych ruží

Lucerna a sviečky ako dekorácia na stôl

Svietidlo lampiónová jesenná dekorácia na stôl

Tekvice na stole ako jesenná ozdoba

Tekvicová tabuľka jesenná dekorácia

Zlaté tekvice ako dekorácia stola

dekorácia stola zo zlatých tekvíc

Elegantné dekorácie na stôl s jesennými motívmi

elegantná dekorácia stolu jesenné motívy

Jesenné dekorácie na stôl

Jablková dekorácia na stôl