DIY, narodeniny

Stojan na šperky si urobte sami-vytvorte priestor pre svoje náušnice

Stojan na šperky pre domácich majstrov pripravený v tvare stromu

Pozrite sa na tento rozkošný Stojan na šperky pre domácich majstrov vo forme stromu. V určitom okamihu bola každá žena konfrontovaná s problémom, ako nájsť v šperkovnici veľmi ťažko svoje početné páry náušníc. Preto vám ponúkame jednoduché a praktické riešenie. Vyrobte si vlastný stojan na šperky pre náušnice v tvare stromčeka a rýchlo a jednoducho nájdite tie správne šperky pre svoj outfit.

Materiály na stojany na šperky si urobte sami

DIY stojan na šperky v tvare stromu, otvory voliteľné

Na to potrebujete nasledujúce materiály Stojan na šperky pre domácich majstrov: Kartónový papier, ktorý je možné strihať nožnicami (napríklad z krabice od topánok); Nožnice; Farba podľa vášho výberu; Lepiaca pištoľ; Perforátor.

Stojan na šperky pre domácich majstrov-prvý krok

Stojan na šperky v šablóne tvaru stromu

Začni s tým Stojan na šperky pre domácich majstrov, tým, že robí to predloha vytlačte ich a nakreslite na kartón. Otvory môžete na box samozrejme umiestniť, ak si budete priať. Môžete na to použiť napríklad dierovač.

Krok dva

DIY stojan na šperky v tvare stromu, slot

Ďalším krokom pre Stojan na šperky pre domácich majstrov je vystrihnúť tvar a urobiť otvory. Otvor by mal byť rovnako široký, aby sa zmestil do druhej časti.

Krok tri

Stojan na šperky vyrobený z kartónu v tvare stromu

Potom, čo vystrihnete diely v tvare stromu, posuňte ich k sebe. Ak ste použili uvedenú šablónu a pozorne ste sa riadili pokynmi, obe časti by mali ladiť.

Krok štyri

Zostavte stojan na šperky a urobte z neho stromček

Ak sa chcete uistiť, že váš Stojan na šperky pre domácich majstrov je pevne zostavený, prilepte priesečníky dvoch častí lepiacou pištoľou. Teraz máte kreatívnu možnosť ozdobiť si stojan na šperky podľa svojho vkusu. Vyberte si farby a vzory a vytvorte si rozkošný stojan na šperky v tvare stromu. Potom vložte náušnice do dierok a máte doma vyrobený kartónový stojan na šperky.

Stojan na šperky na náušnice je pripravený

DIY stojan na šperky v náušniciach v tvare stromu

 Kartónový stojan na šperky v detailoch

    DIY stojan na šperky v tvare dekorácie stromčeka