svadba

Bachelorette party – mega nápor do Corony očakávaný

Vzhľadom na pandémiu koróny a s ňou súvisiace obmedzenia kontaktu sa väčšina zasnúbených párov rozhodla svadbu odložiť. Preto sa už nekonali rozlúčky so sliepkami, ktoré sa spravidla konajú vo väčších skupinách. Vzhľadom na sľubný vývoj v posledných týždňoch však ďalší priebeh vyzerá veľmi pozitívne. Vysoký nápor v tejto oblasti možno preto čoskoro očakávať.

Oslava bakalárskej párty v súvislosti s pandémiou koróny

Ako osláviť rozlúčku so slobodou po Corone

Do tej doby sú očkovaní aj uzdravení ľudia oslobodení od predtým platných kontaktných obmedzení. Navyše, Údaje o incidentoch stabilný a ukazuje nádejný pokles. Preto mnoho párov oživuje svoje svadobné plány a chcú pred každou svadbou urobiť jeleňa. Vo väčšine miest sú takéto skupinové kompozície možné v dohľadnej budúcnosti, ak sa prijmú vhodné ochranné opatrenia. V tomto ohľade sa hostia, ktorí už boli očkovaní alebo sa zotavili, môžu zúčastniť priamo osláv, zatiaľ čo ostatní musia preukázať negatívny test. Keďže boli čiastočne zrušené aj cestovné obmedzenia, Bakalárska párty sa napríklad odohrávajú v európskej metropole alebo obľúbenej dovolenkovej destinácii. Môžu zahŕňať nasledujúce ciele:

  • Praha
  • Budapešť
  • Paríž
  • Mallorca
  • Ibiza

Vďaka neobvyklým lokalitám bude bakalárska párty zaručene nezabudnuteľným zážitkom.

Naplánujte a zorganizujte večierok so slobodou

Hen party party dekorácia s balónikmi vonku

Komplexné plánovanie a dôkladná organizácia majú veľký význam pre to, aby bolo na bakalárskej párty napriek Corone všetko bez problémov. Ak je plánovaný výlet, organizátori sa musia postarať o príchod a odchod vrátane potrebných testov a ubytovania. Okrem toho je potrebné rezervovať požadovaný program s rôznymi akciami. Rozšírená je prehliadka rôznych barov a klubov v meste, ktorej predchádza spoločná večera.

Slepačia párty na lodi

V ponuke sú aj výlety po riekach na párty lodiach, aby sa tu mohli začať oslavy a jedlá. Loď potom dopraví spoločnosť na vybrané miesta. Alternatívne je mysliteľné jazdiť na zábavnom pivnom bicykli alebo elegantnej limuzíne. Pri výbere rozhodujúcu úlohu zohráva dostupný rozpočet. Obvykle je táto suma rozdelená účastníkmi a nevesta alebo ženích sú pozvaní na rozlúčku so slobodou.

Vybavenie pre rozlúčku so slobodou

Bakalárske večierky oslavujú podľa predstáv Corony

Medzitým sa stalo bežnou praxou, že účastníci bakalárskeho večierku nosia rovnaké oblečenie. Farebné tričká s potlačou chladných alebo drzých sloganov sú veľmi klasické. Ženích aj nevesta však nosia svadobný odev, ktorý slúži ako výrazná vlastnosť. Pre nevestu to môžu byť závojové a biele čipkované šaty, zatiaľ čo ženích má cylindr s motýlikom.

Záver

Po Corone opäť povolená bakalárska párty

Keďže obmedzenia týkajúce sa Corony sa stále viac uvoľňujú, početné páry sa chcú konečne vziať. V rámci rozbehu sú už tradične na programe bakalárske večierky, s ktorými sa rozlúčite so singlovým životom s množstvom zábavy a s najbližšími priateľmi..

Nápady na slepačiu párty po Corone