Halloween

Maľovanie na tvár na Halloween: S týmito nápadmi a pokynmi je to skutočne jednoduché!

Čoskoro je čas! Najstrašidelnejšie obdobie v roku je za dverami a deti sa určite tešia na hon na cukríky. Kvôli koronavírusu už môžete mať pochybnosti, či budete tento rok vôbec oslavovať Halloween? Zvlášť v tejto dobe potrebujú deti trochu spestrenia a nie je nič lepšie, ako sa obliecť a spoločne osláviť festival hororov. Namiesto toho, aby ste si kupovali drahé kostýmy a strácali veľa času v párty obchodoch, tento rok sa môžete rozhodnúť pre jednoduchý variant halloweenskeho looku. Maľovanie na tvár na Halloween môže byť skutočne jednoduché a napriek tomu pôsobiť efektívne.

Oslava Halloweenu s deťmi doma?

Halloweenske maľovanie na tvár je jednoduché a rýchle

V dôsledku koronakrízy boli tento rok zrušené mnohé akcie, ako sú olympijské hry, Oktoberfest a súkromné ​​akcie, ako napríklad veľké svadobné oslavy. A čo Halloween? Halloweenske párty nie sú v zásade zakázané, ale v každom federálnom štáte platia iné pravidlá s ohľadom na počet účastníkov a požiadavky na masky. Predpisy sa môžu tiež veľmi rýchlo zmeniť, čo môže prispieť k nepohodliu pri plánovaní halloweenskej párty.

Vzhľadom na zvyšujúci sa počet infekcií v Nemecku je vhodné tento rok vynechať halloweensku prehliadku. Lov cukroviniek môžete mať napríklad doma tým, že dobroty schováte po celom dome. Takto môžu drobci dostať svoje sladkosti bez rizika nákazy. Ak napriek tomu chcete oslavovať s priateľmi, mali by ste dodržať predpísané opatrenia, akými sú požiadavky na masky a pravidlá vzdialenosti.

Takto je maľovanie na tvár na Halloween skutočne jednoduché

Nápady na líčenie pre deti na halloweensku párty

Aby boli vaše deti chránené aj počas večierku, je možné tvárovú masku integrovať do halloweenskeho kostýmu. Mnoho nápadov na maľovanie na tvár úžasne funguje aj s ochranou úst a nosa. Oči môžete napríklad nalíčiť iba vhodným motívom a kúpiť si zodpovedajúcu masku alebo si ju vyrobiť sami.

Vyberte si paletu make-upu pre deti

Ak nemáte skúsenosti s maľovaním na tvár na Halloween, stavte radšej na jednoduchšie nápady pri líčení. V skutočnosti nemusíte byť profesionáli, aby ste svojmu dieťaťu nalíčili na Halloween. Keď máte potrebný materiál a pomôcky, stačí trocha trpezlivosti a praxe. Pretože maľovanie na tvár môže byť tiež veľmi jednoduché.

Budete potrebovať tieto pomôcky:

  • Detské líčenie na vodnej báze v zladenej farebnej palete, prípadne krémové
  • Hubky na make-up
  • Kefa (okrúhla kefa a plochá kefa)

U nás nájdete mnoho skvelých nápadov a návodov na maľovanie na tvár na Halloween, ktoré sa dajú ľahko napodobniť a dokonale zodpovedajú obľúbenému hororovému festivalu.

Vytvorte jednoduchú pavučinu

jednoduché maľovanie na tvár na halloweensku pavučinu v čiernej farbe

Pavúky a pavučiny patria medzi najobľúbenejšie halloweenske motívy. Tento nápad s líčením je tiež príkladom toho, ako môžete pomocou niekoľkých čiernych liniek vytvoriť skvelý halloweensky vzhľad. Ukážeme, ako na to!

Líčte pavučinové oči v odtieňoch fialovej

Čarodejnica dala na Halloween make -up okolo očí

1. Naneste bielu farbu na viečko a pod obočie špongiou na make-up.

2. Dab purpurový detský make-up na viečko a pod oči.

3. Na viečko naneste trblietavé purpurové očné tiene.

4. Jemným štetcom obkreslite oči čiernou farbou.

5. Na vyfarbenie pavučiny jednoducho nakreslite tri zvislé čierne čiary nad a pod oko. Nakoniec spojte čiary s mierne zakrivenými čiarami.

Doplňte detské líčenie vhodným kostýmom

Čarodejnica len nápad na líčenie na Halloween

Keďže pri tejto myšlienke sú nalíčené len oči, líčenie je ako stvorené na kostým s maskou na tvár. Vhodným halloweenskym kostýmom na líčenie pavučiny je napríklad čarodejnica pre dievčatá a Spiderman pre chlapcov.

Nakreslite pavúka na čelo

jednoduché nápady na Halloweenske líčenie pre detského pavúka

Detské líčenie do pavučiny môžete samozrejme pridať, ako chcete. Malý pavúk na čele vyzerá naozaj cool a je ľahké ho napodobniť.

Okoreňte pavučinu zlatom

elegantné maľovanie na tvár pre Halloween pavučinu čiernu a zlatú

Aby líčenie ladilo s kostýmom, akcenty je možné samozrejme nastaviť aj v zodpovedajúcich farbách. Táto pavučina napríklad vyzerá skutočne elegantne s niektorými zlatými prvkami a je úžasne vhodná pre mladé ženy.

Maľujte pavúka s pavučinou na čele a lícach

Kostým čarodejnice s líčením pavučiny

Podrobný make-up krok za krokom

Dieťa ako kostra nanášajúce make -up na tvár a krk

Kostra chrastíca kosťami je bezpochyby jednou z najobľúbenejších kostýmových myšlienok na Halloween, najmä pre chlapcov. A ako je možné kostru jednoducho vymyslieť? Nasledujú podrobné pokyny.

Návod na maľovanie na tvár podľa halloweenskej kostry

1. Označte si niekoľko bodov na čele, lícach a ústach, kde chcete, aby vynikla lebka.

2. Na spevnenie označení použite tenkú kefku a čiernu farbu na tvár.

* Ak má dieťa tmavý odtieň pokožky, môžete tvár najskôr založiť pomocou bieleho make-upu. Najľahšie sa to robí špongiou.

Maľovanie na tvár Halloween jednoducho tvorí kostru

3. Hrubým štetcom hladte značky a zahustite linky okolo úst a lícnych kostí (pozri obrázok). Tiež zvýraznite nos čiernou farbou.

4. Nakreslite päť zvislých čiar na ústa a medzery vyplňte bielymi zubami.

5. Okrúhlou kefkou naneste okolo označení tmavofialové očné tiene.

jednoduché kostrové líčenie na Halloweensky návod

6. Tiež zvýraznite oblasť pod očami fialovým očným tieňom, aby ste napodobnili tmavé kruhy. Pre realistickejší efekt môžete na krk naniesť aj make -up.

Jednoduchý variant na líčenie lebky v čiernej a bielej farbe

Líčenie lebky jednoducho čiernobiele

Zombie líčenie a kostým pre dievčatá a chlapcov

Zombie maľovanie na tvár na Halloween

Zombie je na Halloween úplnou klasikou. Ak sa vaše dieťa chce tiež túlať po uliciach ako nemŕtvy, existuje niekoľko jednoduchých spôsobov, ako vytvoriť vzhľad. Na Halloweenske maľovanie na tvár ako zombie najskôr naneste na tvár bielu farbu, potom namaľujte čierne kruhy pod očami a namaľujte veľkú čiernu kvapku na nos. Sem -tam niekoľko švov úžasne zaokrúhľuje vzhľad. Červenou farbou na zvýraznenie úst a „rán“ vytvoríte ďalší strašidelný efekt.

Kostým a líčenie zombie nevesty na Halloween

Prezlečenie za zombie nevestu je skvelé aj pre dievčatá. K tomu sa hodí jednoduchý make -up – biely základný náter, čierne kruhy okolo očí a čierne zvislé čiary pre ústa. Naozaj je to také jednoduché!

Batoľatá sa nalíčili ako roztomilá tekvica na Halloween

Dieťa ako tekvicové líčenie na halloweenske tipy

Tekvica ponúka skvelý nápad na maľovanie na Halloween, ktorý je vhodný aj pre menšie deti, pretože nevyzerá tak strašidelne.

Vyrezávaný tekvicový makeup

vyrezávaný tekvicový halloweensky kostým a make-up pre dieťa

Ak máte vhodný tekvicový kostým, potom sa dá nádherne doplniť jednoduchým líčením. Čiernym detským make-upom môžete namaľovať a vyplniť trojuholníky okolo očí a nosa. Namaľujte pery na čierno a nakreslite širšie ústa, aby vytvorili vzhľad vyrezávanej tekvice.

roztomilé tekvicové líčenie jednoduché

Halloween nemusí byť strašidelný. Roztomilú tekvicovú masku je veľmi ľahké vyčarovať s trochou oranžovej, zelenej a čiernej farby.

Je ľahké nalíčiť zelenú čarodejnicu

zelená čarodejnica si dala tipy na líčenie na Halloween

Maľovanie na tvár na Halloween ako čarodejnica je obzvlášť obľúbené medzi dievčatami. Zelená čarodejnica od Oz je skvelou alternatívou ku klasickému vzhľadu.

zelená čarodejnica ako jednoduchý nápad na maľovanie na tvár

Na výrobu zelenej čarodejnice je tvár najskôr namaľovaná zelenou farbou. Tu sa odporúča krémový make-up, pretože sa ľahšie nanáša. Čierna farba na zvýraznenie obočia, očí a úst úžasne zaokrúhľuje make-up. Krtko na líci sa perfektne hodí aj k čarodejníckemu líčeniu.

Maľovanie na tvár ako duch na Halloween

Na Halloween si stačí nalíčiť ducha

S bielou a čiernou farbou na make-up môžete rýchlo a ľahko odlíčiť svoje dieťa ako duch. V tomto prípade však detské líčenie na imitáciu ducha nestačí. Jednoduché maľovanie na tvár skombinujte s vhodným kostýmom, napríklad zo starej bielej plachty.

Make -up a kostým netopierov pre deti

Maľba na tvár Halloween netopieria maska ​​v modrej farbe

Komiksy pre Batmana urobili z netopiera obľúbený motív halloweenského prestrojenia. Ak chcete nalíčiť a obliecť dieťa ako netopiera, nemusí to byť nevyhnutne Batman. Jednoduchá maska ​​okolo očí v tmavej farbe ponúka tiež skvelý, napriek tomu priamy nápad.

Jednoduché líčenie príšer

Vyrobte si pre deti úžasné líčenie sami

S maľovaním na tvár na Halloween môžete byť aj kreatívni a vymyslieť si kostým alebo líčenie sami. Hlavná vec je, že to zodpovedá téme. Na tento originálny vzhľad príšer sú potrebné iba 3 výrobky: čierna farba na make-up, biela farba na make-up a čierny lak na vlasy.

Doplňte čerta rýchlo a jednoducho

Tipy na líčenie diabla na halloweensky kostým

Diabol je strašidelný, a preto je jedným z najznámejších nápadov na halloweensky kostým. Existuje aj niekoľko variantov maľovania na tvár ako diabol, ktoré sú ľahké a sú dobrým doplnkom kostýmu diabla.

Maľujte tvár červenou farbou

Myšlienka maľovania na tvár jednoducho diabol s červenou farbou

Namaľujte červené plamene na čelo, tváre a ústa

ľahké líčenie pre halloweenskeho čerta

Doplňte fúzy ku kostýmu diabla

Čert s bradou nalíčený na Halloween

Čierna mačka – roztomilý nápad pre malé dievčatá

kostým čiernej mačky a líčenie jednoduché

Čierna mačka vraj prináša smolu a je jedným zo symbolov Halloweenu. Je vhodný aj ako strašidelný nápad na líčenie pre deti. Na vytvorenie čiernej mačky by ste mali jednoducho zobraziť jej hlavné črty, a to papuľa, oči a fúzy.

Nápad na maľovanie na mačaciu tvár je jednoduchý

K kostýmu mačky stále potrebujete špicaté uši, ktoré si buď kúpite, alebo si ich pohráte vo forme čelenky, alebo si na čelo namaľujte detským make-upom.

Dieťa ako čierna mačka sa nalíčilo na Halloween

Dieťa môže samozrejme oslavovať aj na Halloween. Ak sa vám nepáči strašidelný kostým pre dieťa, môžete napodobniť túto roztomilú čiernu mačku zodpovedajúcim mejkapom.

Maľovanie na tvár na Halloween ako pirát

Halloween make-up pre deti pirát

Nielen chlapci sa chcú stať pirátmi na Halloween. Tento nápad na kostým je vhodný pre chlapcov aj dievčatá a kostým môže byť dokonale doplnený zodpovedajúcim detským make-upom.

Pirát sa na Halloween jednoducho nalíčil

Nanesenie make-upu na piráta nie je v skutočnosti náročná úloha. Čierna náplasť okolo jedného oka a zodpovedajúca brada budú stačiť. V tomto článku sa môžete pozrieť na ďalšie inšpirácie a návody na pirátske líčenie.

Strašidelné, ale jednoduché – takto funguje upírske líčenie!

Halloween kostým upírske líčenie a účes urobte sami

Má vaše dieťa rád desivé? Potom nemôžete pokaziť prezlečenie za upíra. Čierna pelerína s vysokým golierom, umelými zubami upíra a bielou farbou tváre zaručuje úspešný vzhľad. Kostým a líčenie sa dá ešte doplniť vhodným účesom.

Biely základný náter s červenými akcentmi pre jednoduché upírske líčenie

Halloween upírske maľovanie na tvár je jednoduché

Krvavočervené pery dotvárajú vzhľad

Upírsky halloweensky kostým a nalíčenie jednoduché

Stručné obočie a tmavé kruhy pod očami sú súčasťou dobrého upírskeho líčenia

Maľovanie na tvár na Halloween si jednoducho dajte upírsky make-up

S červeným detským make-upom môžete jednoducho namaľovať kvapky krvi

Upírske líčenie jednoduché

Natierajte si upírske zuby pod ústami

Upírsky kostým pre deti s mejkapom

Líčenie upírskeho kostýmu nemusí byť prepracované, aby vzbudilo strach

Líčenie a parochňa do kostýmu upíra