Halloween

13 originálnych halloweenskych tvárí s návodom

halloweenske tváre tvoria lebku a prekrížené kosti nápad čiernobielych tieňujúcich dám

Chcete tento Halloween zaujať skutočne strašidelným líčením? Máme skvelé nápady, ako na to Nalíčte si halloweenske tváre dať dohromady, s ktorou na párty zaručene zapôsobíte. Od trendovej Cukrovej lebky, cez zombie až po strašidelné mníšky, je tam všetko. Ak by ste radšej použili niečo neutrálnejšie ako mejkap, máme aj podrobný návod na líčenie morskej panny, ktoré by sa vám mohlo páčiť. Však sa presvedčte sami!

Doplňte lebku

Líčenie lebky žena čiernobiele jednoduché

Lebka je klasikou medzi halloweenskymi motívmi. Tvár lebky vyzerá veľmi strašidelne a napriek tomu sa veľmi ľahko vyrába.

Potrebuješ:

  • Biela pleť
  • biela akvarelová farba
  • Čierna báza pod očné tiene
  •  Čierna kohlová ceruzka
  • Čierna očná linka
  • Čierne a sivé očné tiene
  •  Štetec na make up

1. Naneste na celú tvár bielu farbu na tvár. Dobre ich rozotrite štetcom na make -up. Týmto bielym odtieňom musíte zakryť celú tvár vrátane pier.

make-up lebky žena návod jednoduchý

Krok 2: Nakreslite kostrové oko čiernou ceruzkou a naplňte ho intenzívnym čiernym očným tieňom a všetko dobre premiešajte..

Krok 3: Rovnakou ceruzkou na oči nakreslite niekoľko malých zakrivených čiar cez líniu obočia na oboch koncoch obočia. Teraz naneste akvarelovú farbu medzi dve čiary, ktoré ste nakreslili, aby ste zvýraznili oblasť.

Krok 4: Modrou očnou ceruzkou nakreslite na oba spánky polkruhy. Vyplňte ich čiernym očným tieňom a všetko premiešajte sivou farbou v strede, aby okraje vyzerali tmavšie. Rovnakým štetcom vytvorte tieň medzi vonkajšími okrajmi očí a týmito polkruhmi bez pridania ďalších produktov.

Krok 5: Čiernou očnou linkou nakreslite dve malé rovnobežné čiary zo stredu nosa nadol a uistite sa, že druhá je o niečo hlbšia ako druhá. Potom prekročte čiary a vytvorte tak ideálny tvar kosti pre váš nos. Potom musíte namaľovať okolo bokov nosa. Teraz vyplňte túto oblasť základňou čiernych očných tieňov a naneste na ňu čierne očné tiene.

Návody na líčenie tváre pomocou lebky jednoduché na Halloween

Krok 6: Vezmite čiernu kohlovu ceruzku a nakreslite obrys lícnych kostí a čeľuste, ako je znázornené na fotografiách. Vyplňte medzery medzi riadkami čiernymi očnými tieňmi alebo čiernou farbou na tvár.

Krok 7: choďte do úst, vezmite čiernu ceruzku na oči a začnite kresliť zuby. Najprv musíte k ušnému laloku nakresliť dlhú tenkú vodorovnú čiaru, ktorá pretína oba okraje úst. Oddeľte túto veľkú vodorovnú čiaru na polovicu a začnite kresliť malé rovnobežné zvislé čiary, ktoré ich prekrížia, aby ste si na zuby nalíčili. Na oboch stranách musíte nakresliť rovnaký počet čiar, aby zuby vyzerali symetricky.

Klaunské líčenie pre ženy – 2 návody a veľa strašidelných inšpirácií!

Halloweenske líčenie pre polovicu tváre: 50 kreatívnych nápadov pre líčenie pre ženy a deti

Halloweenske trendy 2019 na Pintereste – od skvelých kostýmov až po svadobné dekorácie!

Krok 8: Rozotrite zubné linky tenkou kefkou a čiernym očným tieňom. Medzery medzi riadkami vyplňte bielou akvarelovou farbou, ktorú ste použili nad obočím. Potom sa pokúste spojiť okraje riadkov v hornej a dolnej časti.

Krok 9: Naneste čierne očné tiene medzi lícne kosti a zuby a jemne premiešajte. Vytvorte na lícnych kostiach a v oblasti pod očami a okolo nosa čierne tiene, ktoré dodajú vzhľadu rozmer a dodajú vášmu makeupu lebky realistickejší vzhľad..

Krok 10: Ako posledný krok naneste čierne očné tiene pozdĺž línie vlasov a linky rozmazajte. Nakoniec si zľahka vymodelujte krk pomocou rovnakých bielych a čiernych farieb na tvár. Voliteľne môžete použiť aj biele kontaktné šošovky, aby váš vzhľad bol dramatickejší a strašidelnejší!

make-up lebky žena pokyny urobte to sami

 Líčte tvár lebky čiernobielo

Nalíčte si halloweenske tváre – napoly zombie, napoly diva

halloween tváre nalíčené rany návody na líčenie švová priadza

Táto myšlienka je obzvlášť účinná. Jednu polovicu tváre budete očarovať, zatiaľ čo druhá polovica predstavuje zombie. Na halloweenske líčenie tváre tohto druhu potrebujete nasledujúce produkty:

– Make-up primer a korektor

– červenať sa

– biela pleť

– súprava na obočie

– Očné tiene v hnedom, čiernom, purpurovom, žltom a zlatom lesku

– Čierna očná linka

– Čierny kohl

– Čierna riasenka

– Umelé riasy a lepidlo na riasy

– Tmavočervený a jasne červený rúž

– niť a vreckovka

– Štetce na make-up

Návod na glamour líčenie

halloweenske tváre tvoria pôvab polovičné zombie líčenie pokyny umelé riasy

Pri halloweenskom líčení si dôkladne vyčistite tvár a najskôr naneste primer a potom korektor. Lícenku naneste iba na očarujúcu stranu tváre. To isté platí pre obočie. Oči odličte hnedým očným tieňom, ktorý nanesiete na záhyby očných viečok. Pridajte čiernu a tmavší odtieň hnedej. Postupujte podľa pokynov na obrázku. Zlaté očné tiene naneste do vnútorného kútika oka a potom pridajte očnú linku. Riasy nalíčte riasenkou. Ak chcete, môžete potom pripevniť umelú riasu. To posilňuje odvážny vzhľad. Nakoniec sa pridá tmavý rúž. Tým je dokončená prvá časť halloweenskej maľby na tvár.

Pokyny na líčenie rany

halloweenske tváre tvoria zombie glamour lepidlo vreckovka rúž

Teraz si pri halloweenskom líčení rozdeľte tvár na polovicu pomocou očnej linky nakreslením čiary zhora nadol. Vymyslite zombie stranu tváre v bielom. Zmiešajte čierne a fialové očné tiene a naneste make -up na oblasť okolo očí. To isté zopakujte na čele a na niekoľkých ďalších miestach tváre. Na čiernu čiaru naneste lepidlo na riasy. Nechajte trochu zaschnúť a na vrch lepidla prilepte tenký hodvábny papier. Trochu navlhčite kefkou a vodou. Potom pridajte ďalšiu vrstvu lepidla a znova naň položte vlhký papier. Tento krok pri halloweenskom líčení tváre sa niekoľkokrát opakuje, aby sa miesto zdvihlo a vytvoril 3D efekt.

Dokončite tvár zombie

halloween tváre nalíčené dámy vzhľad zombie rany 3D efekt

Na halloweenske líčenie tváre naneste na papier korektor. Akonáhle lepidlo zaschne, môžete stred odstrihnúť nožnicami. To vytvára vzhľad otvorenej rany. Na túto „ranu“ naneste trochu čiernych očných tieňov. Na okraj rany naneste žlté, purpurové a hnedé očné tiene. Vyplňte otvorenú oblasť rany červeným rúžom. Na tento účel použite kefu. Červený rúž prichádza aj na modriny čela a očí. Rúž na modriny namažte tupým prstom. Nakoniec nastrihajte malé kúsky priadze, ktorú prilepte na ranu. Teraz ste s halloweenskym líčením tváre hotové.

Make -up morskej panny

halloween tváre líčenie kostým morská panna modrá tyrkysová

Tento nápad na halloweenske líčenie tváre je veľmi ľahko realizovateľný a zároveň veľmi efektívny. Stačí sieťka na vlasy, tmavomodré, tyrkysové alebo zelené krémové očné tiene a jedna v striebornej farbe. Existujú aj umelé riasy, riasenky a očné linky v striebornej farbe, kohl v tyrkysovej, akvamarínovej alebo mätovo zelenej farbe, ako aj v svetlomodrých a tmavomodrých trblietkach. Znova si predtým dôkladne vyčistite tvár a naneste podkladový krém a korektor.

Na Halloween si dajte sieťku na vlasy, aby ste sa nalíčili na tváre

halloween tváre make-up svetlo modrá farba vatový tampón nápad

Nasaďte si sieťku na vlasy. Pomôže to dosiahnuť efekt lupín. Potom pomocou špongie alebo prsta naneste tmavomodré krémové očné tiene na lícne kosti, spánky a čelo.

Odličujte svoju tvár v modrej, tyrkysovej a striebornej farbe

halloween tváre tvoria dab farba svetlo modrá nápad

Potom vytvorte ombre efekt pomocou krémovo zeleného alebo tyrkysového očného tieňa. Za týmto účelom ho naneste na okraj tmavo modrej a nechajte dve farby rovnomerne splynúť do seba. Potom môžete nastaviť skvelé akcenty pomocou strieborného krémového očného tieňa. Za týmto účelom ho naneste na všetky vyššie oblasti tváre. Taký je nos, obočie, čelo a lícne kosti.

Odstráňte sieťku na vlasy a odlíčte oči

halloween tváre tvoria očné tiene umelé riasy morská panna

Teraz môžete sieťku odstrániť a začať nanášať očné tiene. Na tento účel použite rovnaké krémové očné tiene, ako aj štetec na make-up alebo prst. Ak chcete, veko vo vonkajších rohoch môžete opticky predĺžiť.

Naneste kohl

halloween tváre tvoria očné tiene tyrkysový štetec krok

Všetko spolu dobre premiešajte, aby tam boli aj prechody. Potom pomocou svetlomodrého kohla s metalickým efektom naneste linky očných liniek na dolné viečka. Predĺžite to smerom von.

halloween tváre líčiť očné linky líčiť myšlienka morská panna kajal tyrkysová

Potom na ňu naneste ďalšie očné linky svetlejšej farby na Halloweenske líčenie. Najlepšie sú odtiene tyrkysovej, mätovo zelenej alebo akvamarínovej.

halloween tváre make-up trblietavé očné linky dámy kostým

Potom na viečko prilepte tmavomodré trblietky. Na tento účel môžete použiť trblietavé lepidlo. Potom naneste strieborné očné linky na horné viečko.

Halloween tvár make -up riasenka make -up obočie morská víla nápad

Teraz je na rade riasenka. Dve vrstvy by mali stačiť. Riasenka prichádza na horné a dolné riasy. Tiež, ak chcete, môžete na obočie naniesť strieborné trblietky.

halloween tváre líčenie umelé riasy rúž tmavo modrá

Pokiaľ si prajete, môžete si tiež pripevniť umelé mihalnice, ako sú tieto. Sú efektným prízvukom, inak prídu na rad pery, aby sa vyrovnali halloweenskym tváram. Najprv naneste tmavo modrý kohl. Stred nechajte voľný.

halloween tváre líčenie morská panna pery modrá tyrkysová trblietka jednoduchá

Túto strednú oblasť potom doplníte tyrkysovým kohlom. Opäť zvýraznite oblúk brnenia striebornou očnou linkou a uistite sa, že všetky farby do seba dobre zapadajú. Nakoniec si na pery naneste strieborné trblietky. Halloweenske líčenie tváre ste už skončili.

Halloween líčenie tváre-jednoduché líčenie mačiek

halloweenske tváre ľahko vymyslia kontaktné šošovky pre mačku

Desivá mníška na Halloween

halloween make-up tváre strašidelné mníšky líčenie biela červená očná linka

halloween tváre tvoria mníška strašidelné kontaktné šošovky čierne

Halloween nápad – cukrová lebka čiernobielo

halloween tváre make-up cukrová lebka čierna a biela

Bábika břichomluvca nanášajúca mejkap

halloweenske tváre tvoria břichomluvca bábika

inštrukcie tu.

Líčenie na halloweenske tváre-líčenie bábik

halloweenske tváre tvoria kostýmové šaty s parochňou pre bábiky

inštrukcie tu.

Nápad na líčenie Harlekýn 

halloween tváre líčiť harlekýn blázon vymyslieť nápad parochňa červená čierna

Cukrová lebka vo fialovej farbe

halloween líčenie tváre purpurová cukrová lebka návod originál

Odlíčte tvár zombie

halloween tváre líčenie zombie úsmev zuby návod

Halloween nápad – dvorný šašek pre ženy

halloween tváre líčenie čierno ružový šašo inšpirácia rúž

Halloween upír

halloween tváre líčenie upír kostým dámy šev imitácia