Dekorácie a oslavy, Halloween

Urobte si to sami Halloweenske záhradné dekorácie-jednoduché nápady

urob si sám halloween záhradné dekorácie trblietavá dekorácia tekvicová pavučina pavučina

Na Halloween by ste nemali myslieť len na výzdobu svojho domu, ale aj na vonkajšiu oslavu. Čo môžete urobiť, aby ste zmenili svoj dvor alebo záhradu na tento hrozný a zábavný festival? Tu sú nápady pre Urobte si svojpomocné halloweenske záhradné dekorácie, dajte svojej rodine a hosťom večierku husiu kožu. Na Halloween alebo „Predvečer všetkých svätých“ sa všetko točí okolo mŕtvych, ktorí ožívajú v temnej noci. Vonkajšie oblasti, zabalené v tme, sa stávajú tajomným terénom plným prekvapení. Čo sa skrýva v tieni vo vašej záhrade alebo na dvore? Pridať napätie do prírodnej drámy noci nie je ťažké. Vyžadovalo to len malú predstavivosť a niekoľko základných materiálov.

Urobte si svojpomocne halloweenske záhradné dekorácie-tekvicová sova

halloweenská záhradná dekorácia, aby ste si urobili nápad s tekvicou sovou vtipným

Tekvica na Halloween nemusí byť vyrezávaná, aby bola originálna. A na výzdobu nie je nevyhnutne potrebný strašidelný vzhľad. Čo keby ste vyskúšali túto sovu ako Halloweensku záhradnú dekoráciu, aby ste si ju vyrobili sami? Výroba nie je taká náročná, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Potrebujete veľkú, oranžovú tekvicu a dve ozdobné tekvice sú biele alebo inej kontrastnej farby. Ako je znázornené na fotografii, nakrájajte ich na oči, nohy a perie hlavy. Kúsky môžete upevniť drevenými špajdlami.

Urobte si svojpomocne halloweenske záhradné dekorácie-kukuričný veniec

urob si sám halloween záhradná dekorácia veniec kukurica pestré farby

Namiesto kvetov použite na výrobu dverí kukuricu. Títo Urobte si svojpomocné halloweenske záhradné dekorácie je rovnako ľahké urobiť ako ten vyššie. Potrebujete rám vyrobený z dreva. Toto by malo byť trochu širšie. Potom dajte na kocky malú a najlepšie farebnú kukuricu. Umiestnite ich na rám obrazu ako vyššie, potom ich prilepte na miesto.

Vyrobte si mačaciu postavu sami

halloween záhradná dekorácia mačka urob si sám čierny nápad trávnik

Pre to Urobte si svojpomocné halloweenske záhradné dekorácie najlepšie je požiadať manžela o pomoc, ak nemáš skúsenosti s pílami. Nakreslite mačku na drevenú dosku a nechajte ju napíliť. Potom im namaľujte čiernu farbu, aby zodpovedala Halloweenu. Môžete samozrejme použiť aj lepenku. Potom nesmiete nechať mačku vonku v daždi!

Vyrobte si netopiere sami

urob si sám halloween záhradné dekorácie netopiere čierny papier

Tieto netopiere sú vyrobené zo stavebného papiera. Ale aj tu môžete použiť drevo, podobne ako u mačiek, na zaistenie dlhšej trvanlivosti. Ako je pre nich typické, zaveste netopiere hore nohami na strom.

Originálne halloweenske návrhy od Mariána Parsonsa a Layly Palmerovej

Halloweenske rodinné náhrobky

Urobte si svojpomocnú výzdobu halloweenskej záhrady-strašidelné náhrobky pre atmosféru cintorína

Halloween-záhradná dekorácia-urob si sám-polystyrén-náhrobné kamene-drotár

Urobte si svojpomocné halloweenske záhradné dekorácie

Tieto strašidelné Urobte si svojpomocné halloweenske záhradné dekorácie vyzerať ako skutočné, sivé a ponuré. Tieto náhrobné kamene, zasadené do pozadia vašich večierkov, vytvoria úžasne strašidelnú atmosféru. Na výrobu náhrobných kameňov budete potrebovať:

• Polystyrénové taniere cca 5cm x 30cm x 91cm – z jedného taniera budú vyrobené 2 náhrobné kamene

• zúbkovaný nôž na chlieb

• orezávací nôž

• trvalá značka

• čierna farba v spreji

• tmavosivá a biela akrylová farba

• kefa 6 alebo 7 cm

Krok 1: Ak chcete získať obrys náhrobných kameňov, stiahnite si z internetu niekoľko obrázkov jednoduchých tvarov náhrobných kameňov. Nakreslite ich na polystyrénový list. Vyberte si jednoduché tvary, ktoré môžete ľahko reprodukovať. Na krivky použite veľké, okrúhle veko hrnca alebo niečo podobné.

Halloween-záhradná dekorácia-urob si sám-polystyrén-náhrobné kamene-obrys

Krok 2: Vystrihnite tvary náhrobku z polystyrénového plechu podľa obrysu, ktorý ste nakreslili. Použite zúbkovaný nôž na chlieb. Nôž sa ľahko prerezáva, ale vytvára celkom hodgepodge, takže je lepšie to urobiť mimo neho. Rez pod uhlom k pene. Túto činnosť nesmú vykonávať deti, pokiaľ na ne dohliadajú dospelí.

Halloween-záhradná dekorácia-urob si sám-polystyrénové náhrobné kamene-

Krok 3: Nakreslite svoj strašidelný dizajn na prázdny náhrobný kameň. Opäť sa nechajte inšpirovať obrázkami skutočných náhrobných kameňov, ale nezabúdajte, jednoduché obrázky ako: kríže, lebky alebo RIP sú rozpoznané okamžite. Nerobte si starosti s opravami. Pred vymaľovaním náhrobných kameňov nie je problém.

Halloween-záhradná dekorácia-urob si sám-polystyrén-náhrobné kamene-kresba

Urobte si svojpomocné halloweenske záhradné dekorácie

Krok 4: Keď ste so svojou skicou spokojní, je načase urobiť vaše halloweenské náhrobky realistickejšími – vytesaním dizajnu na povrch. S vrúbkovaným orezávacím nožom je to jednoduché. Jednoducho špičkou noža poškriabajte povrch podľa svojich načrtnutých línií a do hĺbky 2-3 cm. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, držte nôž pod uhlom.

Halloween-záhradná dekorácia-urobte si sami-vyrezávanie-náhrobné kamene

Krok 5: Poslednými krokmi je namaľovať náhrobné kamene. Najskôr čiernou farbou v spreji pokryte celý povrch. To sa musí vykonať v dobre vetranom priestore alebo vonku. Používajte dlhé ťahy z rôznych smerov, aby ste zaistili rovnomerné pokrytie. Opäť by to nemali robiť deti bez dozoru. Pred prechodom na ďalší krok nechajte farbu dobre zaschnúť.

Halloween-záhradná dekorácia-urob si sám-polystyrén-náhrobky-farba v spreji

Krok 6: Aby ste vytvorili podivný efekt autentického kameňa, v tomto kroku vysušte čierny povrch akrylovou farbou. Začnite nanesením tenkej vrstvy sivej farby štetcom s priemerom 6 cm. Štetec zľahka ťahajte po povrchu, aby sa farba nedostala do vyrezávaného dizajnu. Nechajte túto vrstvu zaschnúť.

Halloween-záhradná-dekorácia-urob si sám-náhrobné kamene-aplikuj-akrylovú farbu

Krok 7: Ak chcete farebnému efektu dodať väčšiu hĺbku, naneste druhú vrstvu rovnakým spôsobom, ale tentokrát zmes tmavosivej a bielej akrylovej farby. Nechajte túto vrstvu úplne vyschnúť.

Urobte si svojpomocné halloweenske záhradné dekorácie

Krok 8: Tretiu a poslednú vrstvu bielej akrylovej farby naneste rovnakou technikou ako predtým. Pridaním týchto niekoľkých vrstiev farby je veľmi realistická žulová doska. Nechajte túto poslednú vrstvu zaschnúť a váš náhrobný kameň je pripravený na zobrazenie.

Užitočný tip: Ak chcete umiestniť svoje halloweenske náhrobky von, vložte do náhrobku bambusové alebo kovové špajle a pevne ich prilepte k zemi. Aby bola autentickosť autentická, položte náhrobné kamene blízko seba a do nerovných uhlov, aby sa zopakoval efekt starého cintorína.

Vystrašte svojich hostí hrôzostrašnými ozdobami na záhradu Halloween, aby ste boli sami

Halloween-záhradná dekorácia-urob si sám-strašidelné-strašidlá

Urobte si svojpomocné halloweenske záhradné dekorácie

Pre super desivý efekt, ktorý si deti určite zamilujú, čo keby vám po dvore plávali strašidelní duchovia. Je ľahké vytvoriť tieto strašidelné halloweenske záhradné dekorácie vlastnými rukami z lacných remeselných predmetov. Pre čo najlepší účinok budú títo skvelí duchovia vyzerať fantasticky visieť na stromoch. Alebo alternatívne na verande, „Trick or Treaters“ je skutočný šok! pripustiť.

Na každého ducha budete potrebovať:

• 6-8 balení mušelínu alebo gázy

• 1 veľká polystyrénová guľa

• 2 malé polystyrénové guličky

• Predlžovacia tyč maliarskeho valčeka alebo podobnej tyčinky

• 2 m pravítka

• kladivo

• 2 krátke veľké klincovité klince

• Džbán tekutého textilného škrobu

• prázdna fľaša na spay

• list čiernej plsti

• Nožnice

• lepidlo na textil

• veľká šijacia ihla

• rybársky vlasec

Krok 1: Ak chcete vytvoriť rámy pre každého ducha, postavte kostru skrížením predlžovacej tyče maliarskeho valčeka a dvoch nožných pravítok, ako je to znázornené. Pomocou veľkého klinca ich spojte jeden na druhý.

Halloween-záhradná dekorácia-urob si sám-rám-duch

Krok 2: Predlžovaciu tyč pripevnite na nefúkanom mieste, aby sa ľahko pokryla strašidelná tkanina.

Halloween-záhradná dekorácia-urob si sám-duch-predĺženie-bar

Krok 3: Pripojte hlavu ducha umiestnením veľkej polystyrénovej gule na predlžovaciu tyč.

Halloween-záhradná-dekorácia-urob si sám-duch-hlava

Krok 4: Vezmite si ruky ducha tým, že na každú z vystretých paličiek pripevníte menšiu polystyrénovú guľu.

Halloween-záhradná-dekorácia-urob si sám-duch-polystyrénová guľa

Urobte si svojpomocné halloweenske záhradné dekorácie

Krok 5: Rúško na rúško je bod, kde vaša prízračná postava takpovediac začne ožívať! Začnite prehodením mušelínu cez rám, ako je to znázornené. Pokračujte v pridávaní látky a skladaní, kým nebudete s výsledkom spokojní.

Halloween-záhradná-dekorácia-urob si sám-duch-rám

Krok 6: Opravte svoju strašidelnú postavu na mieste rozprašovacím škrobom: zrieďte tkanivový škrob a nalejte ho do fľaše s rozprašovačom. Ramená hlavy a horné štruktúry nasýtite roztokom škrobu. Uvoľnite telo zo sily, aby sa vaša prízračná forma hojdala vo vetre.

Halloween-záhradná-dekorácia-urob si sám-duch-sprej-škrob

Krok 7: Akonáhle škrob úplne stvrdne, je načase začať vytvárať strašidelné črty tváre ducha. Tvary sú na vás. Na večierku pre dospelých môžu byť fantómové vlastnosti obzvlášť príšerné, ale na detskej párty by ste mohli hľadať priateľskejšie alebo komické efekty. Ak chcete vytvoriť oči a ústa, vystrihnite tieto jednoduché tvary z čiernej plsti a pomocou lepidla na textil ich prilepte na hlavu.

Halloween-záhradná dekorácia-urob si sám-duch-oči-ústa

Urobte si svojpomocné halloweenske záhradné dekorácie

Halloween-záhradná-dekorácia-na-urob-si-sám-duch-tvár-funkcie

Krok 8: Teraz je načase odstrániť malé polystyrénové guličky, ktoré tvorili vaše ruky. Robte to opatrne, aby ste nepoškodili jemné tvary vo vystuženej tkanine.

Halloween-záhradná dekorácia-urob si sám-duch-malé-polystyrénové gule

Krok 9: Aby ste odhalili svoju myseľ, musíte k pažiam pripevniť rybársky vlasec. Veľkou ihlou na šitie prešite dlhú dĺžku vlasca cez tkaninu oboch rúk. Pevne ich zauzlite, aby váš vzhľad v nárazovom vetre nezmizol.

Halloween-záhradná-dekorácia-urob si sám-duch-rybačka-šitie-šitie

Krok 10: Nakoniec pridajte rybársku šnúru k hlave a znova pomocou veľkej šijacej ihly prineste veľkú dĺžku rybárskej šnúry na vrchol mysle na hlave. Ak je to možné, prevlečte ihlu priamo polystyrénovou guľou, aby ste získali väčšiu pevnosť. Túto dĺžku rybárskej šnúry zauzlite veľmi bezpečne.

Halloween-záhradná dekorácia-urob si sám-duch-hlava-príloha

Skutočne vzrušujúcou súčasťou celého procesu je zobrazenie vašich rozprávkových plávajúcich fantómov na stromoch alebo hákoch na dvore alebo na prahu domu, aby ste „pozdravili“ hostí. Títo strašidelní duchovia by samozrejme vyzerali super dramaticky, keby boli umiestnení blízko vašich desivých náhrobných kameňov. Skombinujte tieto dramatické Urobte si svojpomocné halloweenske záhradné dekorácie s niektorými strašidelnými lampášmi a vyrezávanými tekvicami uvedenými v našich ďalších článkoch na Halloween pre dokonalú, strašidelnú vonkajšiu párty.

Od Jaz

Urobte si svojpomocné halloweenske záhradné dekorácie

originálna dekorácia náhrobného kameňa na halloween