svadba

Vyrobte si vlastné semienkové bomby ako svadobný dar a zabalte ich originálnym spôsobom

sadenice ako hosť prítomný darčekové balenie etikiet látkové tašky

Veľký deň sa blíži a vy ste zaneprázdnení plánovaním a prípravami. Ak hľadáte originálne nápady na darčeky pre svoju svadbu, ste na správnom mieste. Ak máte radi záhradníctvo a milujete kvety, potom by Seedbombs mohol byť ideálny ako darček pre vašu vysnívanú svadbu. Vďaka skvelým guličkám na semienka doprajete svojim hosťom kvetinovú spomienku na tento výnimočný deň. V nasledujúcom článku vám dáme skvelé nápady a tipy, ako si vyrobiť semienkové bomby sami a potom ich zabaliť ako osobné, živé a trvácne darčeky..

Vyrobte si semienkové bomby sami – pokyny

nápady na semenné bomby recept svadobná láskavosť

Semenné bomby sú guľôčky veľkosti vlašského orecha vyrobené zo zeme, ktoré obsahujú semená rastlín. Môžu byť jednoducho vyhodené do prírody, kdekoľvek, kde by človek chcel vidieť krásu kvetov. A po krátkom čase z toho vyrastú krásne kvety. Výroba bombičiek zo semien je veľmi jednoduchá. Na ich výrobu potrebujete nasledujúce prísady:

1 časť semien (semená, kvety, bylinky)

3-5 častí zalievacej pôdy, sušené a preosiate

3-5 dielov červeného alebo hnedého ílového prášku (tiež známeho ako ílová múka, bedrová múka), sušeného a preosiateho

trochu vody

semenné bomby inštrukcie plesňové ílové semená

Zmiešajte rôzne druhy semien pre svoje zrná. Takýmto spôsobom zaistíte bohatú a krásnu odrodu. Teraz zmiešajte semená s pôdou a pridajte hlinený prášok. Aby sa hmota spojila a dala sa aj lepšie tvarovať, pridajte do suchej zmesi trochu vody. Potom vytvarujte rovnako veľké guličky a nechajte jeden až dva dni zaschnúť bombičky. Tu nájdete ďalšie užitočné tipy a užitočné informácie o tom, ako si vyrobiť vlastnú bombu.

Zabaľte semenné bomby ako svadobný dar

Vyrobte si vlastné semienkové bomby ako darček pre nevestu a ženícha

Hotové semienkové bomby sú vynikajúcim darčekom, ak chcete osláviť svadbu v záhrade alebo na lúke alebo ak ste sa rozhodli pre tematickú svadbu s heslom „kvety“ alebo „príroda“. Aby však guličky na semienka zostali pre vašich hostí veľmi špeciálnou a osobnou spomienkou ešte dlho po večierku, je potrebné, aby boli bomby zo semien zabalené ako krásne darčeky..

seedbombs diy svadobné tylové tašky kvetinový štítok

Pre malé semenné bomby, ktoré v sebe skrývajú klíčiaci kúsok kvetinovej lúky, môžete navrhnúť rôzne pekné obaly, ktoré sú tiež veľmi lacné. Môžete napríklad získať malé vrecúška z organzy ako darčekové balenie a plniť gule. Ak ste si ako tému svadobnej oslavy vybrali svoju obľúbenú farbu alebo určitú farebnú kombináciu, rovnakú farbu môžete použiť aj na balenie svojich prianí.

papierové semenné bomby svadobný dar štítok farebný baliaci papier

Môžete pripojiť vytlačenú a pripravenú darčekovú visačku. Ak si chcete rozkošné darčeky prispôsobiť, môžete si malé štítky navrhnúť sami. Ak máte krásny rukopis, môžete naň písať ručne. Meno príslušnej osoby, nápisy ako „zasaďte ma“ alebo „ďakujem, že ste tam“ sú skvelé, milé správy, ktoré určite potešia každého.

zvyšky tkanín zo šnúrkových semiačok, aby ste si sami balili darček

Osobný a udržateľný darček môžete tiež zabaliť ako pralinku a pridať krásny luk. Fantázii sa medze nekladú. Vezmite okrúhly alebo štvorcový kus tylu, položte naň vlastnoručne vyrobené bomby a urobte z neho malé balenie. Potom ho previažte farebne zladenou stuhou. Krásny luk robí originálne Seedbombs slávnostným darom pre hostí.

semenáče drotárske kvety nápady na darčeky svadba

Farebný hodvábny papier je tiež veľmi vhodný na balenie darčekov. Každý, kto sa pri zdobení sviatočného stola usiluje o prirodzenosť, by mal myslieť aj na vhodne vyzdobené darčeky. Pekný nápad, ktorý sa ľahko implementuje, by bolo použiť luky alebo trávy namiesto mašlí a ozdobných stužiek. Môžete tiež uviesť, čo je súčasťou prekvapivého darčeka pre hostí.

Seba bomby balenie svadobného darčeka vyrob si vlastnú tašku a uši

Vlastnoručne vyrobené Seedbomby môžete tiež zabaliť ako darček do látkových vreciek ušitých na mieru. Ak chcete, darčeky na svadbu si potom môžete sami vyšiť s iniciálami príslušného hosťa. Nádherné spomienky sú aj srdiečko s úvodníkmi nevesty a ženícha alebo dátum svadby. Keďže tento projekt DIY Seedbombs je trochu časovo náročnejší, môžete použiť aj pekné samolepky, vytlačiť si pripravené šablóny štítkov a použiť ich na jednomyseľné ozdobenie darčekového balenia..

svadobné bomby v tvare srdca si urobíte svadbu sami

Ďalšou možnosťou by bolo zabaliť semenné bomby do malých skladacích škatúľ alebo ich naplniť do malých nádob so skrutkovacími uzávermi. Na druhej strane môžete kontajnery obliecť do sýtosti. Semenníky sa ideálne hodia aj do malých vedierok alebo mini hlinených nádob.

Vyrobte si semienkové bomby v tvare srdca ako darček

silikónová forma srdce papier pestrofarebné semenné bomby darček pre hostí svadba

Váš svadobný deň je dňom, v ktorom oslavujete svoju lásku a novú kapitolu života s priateľmi a príbuznými. Môžete tiež dať semenným bombám iný tvar tak, že ich vtlačíte do silikónovej formy v tvare srdca a necháte ich uschnúť. Malé srdiečka hovoria samy za seba a na hosťovskom stole ukrojili jemnú figúru, a to aj bez dodatočných alebo pompéznych obalov. Priehľadný film umožní, aby si semenné bomby prišli na svoje. Veľmi dekoratívne sú aj bombičky na semená v tvare kvetov.

Vyrobte semenné bomby z papiera

kutilské semienka ako darček pre hostí hocheit farebný papier

Môžete tiež navrhnúť svoje kreatívne bombičky pre darčeky pre hostí na svadbe a prečo nie pre inú slávnostnú príležitosť v mnohých farebných variáciách. Bombičky zo semien je možné tiež vyrobiť z farebného papiera v krátkom čase. Tento recept na Seedbombs je tiež veľmi jednoduchý. Na svadobné bomby budete potrebovať:

farebný remeselný papier

Divoké semená

teplá voda

kľúč

Sito

mixér

semenáče drotár tvar srdca farebné návody

Pri bombičkách na papierové semienka najskôr roztrhajte farebný papier a útržky papiera namočte na štvrť hodiny do teplej vody. Potom spracujte kúsky papiera na homogénnu dužinu tak, že ich rozdrvíte mixérom. Hotovú hmotu dajte do jemného sita a tekutinu dobre vytlačte. Nakoniec polovicu papierovej hmoty rozotrieme v priloženej forme, posypeme semienkami kvetu a prikryjeme zvyškom papierovej zmesi.

Rozdajte semenné bomby

uprednostňuje nápady na svadobné koše, látkové tašky, bomby zo semien

Keď príde čas, stačí, keď svojim hosťom poskytnete jedinečné darčeky. Semenné bomby môžete položiť na taniere alebo vedľa nich a privítať prítomných individuálnymi darčekmi. Zvlášť poctení budú svadobní hostia, ak hneď pri vchode postavia elegantne naaranžovaný košík s darčekmi. Vďaka sladkým, drobným šperkom, bude váš svadobný deň dlho v pamäti.