svadba

Aké svadobné šaty pre vašu postavu? – Tipy, inšpirácia a oveľa viac!

Postava strihov svadobných šiat figúrka svadobných šiat Duchesse svadobná móda-001

Svadobný deň je jediný deň vo vašom živote, v ktorom ste hviezdou svojej vlastnej šou a všetky oči sa pozerajú na vás. A každá žena chce v tento jedinečný deň vyzerať a cítiť sa krajšie ako kedykoľvek predtým. Na to musia dokonalé šaty lichotiť vášmu telu. Ak chcete vedieť, ktoré svadobné šaty sú pre akú postavu najvhodnejšie a presnejšie – pre vás, čítajte ďalej – zostavili sme pre vás všetko dôležité a necháme sa inšpirovať našou galériou obrázkov – pre každého niečo.!

Ktoré svadobné šaty pristanú ktorej postave – najobľúbenejšie strihy svadobných šiat!

Ktoré svadobné šaty postava typ postavy štíhle ženy svadobná móda

Svadobný deň je rozhodne jedným z najdôležitejších momentov v živote každej ženy. So všetkými vecami, na ktoré sa môžete tešiť, je v tento deň bohužiaľ veľa stresu a nájsť perfektné svadobné šaty k nim patrí. Preto je veľmi dôležité vedieť, aký typ postavy ste. Toto je jediný spôsob, ako nájsť správne šaty pre svoju postavu, ktoré zdôraznia vaše krásne časti tela a skryjú ostatných. V prvom rade by sme vám chceli v krátkosti predstaviť najobľúbenejšie strihy svadobných šiat!

Dokonalé svadobné šaty Svadobné šaty Empire Svadobné módne trendy-001

Empire svadobné šaty – empírový štýl je definovaný vysokým pásom, ktorý je tesne pod hrudníkom, z ktorého zvyšok šiat steká na zem.

Svadobné šaty v áčku – Strihový tvar sa nazýva línia A a vyznačuje sa siluetou, ktorá sa smerom dole rozširuje. Šaty teda pripomínajú veľké písmeno „A“. Svadobné šaty tohto strihu sú priliehavé k hornej časti tela a v spodnej časti majú širšiu sukňu.

Svadobné šaty trendy trendových svadobných šiat v strihu

Svadobné šaty pre princezné  sa vyznačuje predovšetkým svojim priliehavým topom a veľmi širokou rozšírenou sukňou. Sukňa v tvare zvona začína v páse a zvyčajne sa nosí s obručovou sukňou. Objem svadobných šiat môžete určiť podľa obvodu krinolíny.

Svadobné šaty pre morskú pannu Už niekoľko rokov sa teší stále väčšej obľube a obzvlášť objíma postavu. Od výstrihu po kolená je veľmi tesný a len od kolien sa rozširuje, a preto silueta šiat pripomína morskú pannu.

Aké svadobné šaty pre vašu postavu – tipy pre každý typ postavy!

Svadobné šaty športová postava vojvodkyne svadobné šaty ružové mimo pleca

Určite ste už videli veľa modelov svadobných šiat, ktoré sú podľa vás jednoducho krásne, ale nie ste si istá, ktoré svadobné šaty sú pre ktorú postavu najlepšie? Okrem nášho vkusu a štýlu je dôležité nájsť aj perfektné svadobné šaty, ktoré zodpovedajú tvaru nášho tela.

Svadobné šaty morská panna postava typu svadobná móda-001

  • Na a Hrušková figúrka (trojuholník) ramená máš užšie ako boky, máš výrazný pás a skôr menšie prsia. Je preto dôležité, aby vaše svadobné šaty upozorňovali na vašu hornú časť tela. Šaty by ste mali vyberať buď rovné, alebo v tvare zvončeka-empírové, áčkové a princezné svadobné šaty sú pre vás tie pravé siluety. Svadobné šaty pre morskú pannu pre vás nemusia byť vhodné, pretože tento štýl zvýrazní vaše boky a môže pôsobiť ohromujúco. Ako dekolt je najlepšie zvoliť dekolt Carmen bez ramien.

Ktoré svadobné šaty pristanú ktorej postave štíhle dámske svadobné šaty morskej panny

  • Ramená majte širšie ako boky a vaše telo sa na ne podobá obrátený trojuholník a nie ste si istí, ktoré svadobné šaty vám pristanú? Mali by ste sa vyhnúť svadobným šatám, ktoré sú tesné okolo pása a trupu. Zabudnite na honosné topy – perfektné svadobné šaty, ktoré by pre vás mali upozorniť na spodnú časť tela. Čo hovoríte na krátke svadobné šaty alebo šaty s rozparkami na nohe, ktoré odhalia vaše štíhle nohy? Strih do tvaru A je tiež skvelou voľbou, pretože je známy tým, že skrýva všetky proporcie a harmonicky vyzerá každé telo.

Ktoré svadobné šaty pre akú postavu krátke svadobné šaty čipkované svadobné módy

  • S ktorými svadobnými šatami pre ženy silueta V.? – Ak máte zaoblené ramená a nedefinovaný pás, patríte do tejto skupiny. V prvom rade by ste sa mali vyhnúť priliehavým šatám alebo mnohým drobnostiam. Empírové svadobné šaty alebo Áčko sú veľmi dobrou voľbou, pretože tých pár kíl navyše úžasne zmizne. Rozhodnite sa pre výstrih Carmen alebo asymetrický dekolt.
  • Ak máte vyváženú postavu s úzkym pásom, dobre vyváženými bokmi a prsiami, chceme vám zablahoželať – ste Typ presýpacích hodín! Ich krásne tvary chcú byť v priliehavých šatách viditeľné a zdôraznené! Našim tipom sú samozrejme svadobné šaty morskej panny – keďže obopína boky a pás, zvýraznia sa vaše ženské krivky. Aj keď vám vaše telo v tomto prípade dovolí nosiť čokoľvek, čo chcete, neodporúčame svadobné šaty Empire, pretože by skryli iba vaše prednosti.

Ktoré typ postavy svadobných šiat ktorá postava dlhé rukávy čipka detaily svadobná móda

  • ako Typ H alebo tiež obdĺžnikový tvar ak máte atletickejšiu postavu. Vaše ramená, hrudník a pás sú takmer rovnako veľké a boky nie sú ani zvlášť výrazné. Stuha okolo pása alebo nejaká výšivka ako akcent dodá vašej štíhlej postave krivky. Svadobné šaty pre morskú pannu budú na vás vyzerať najlepšie. Plesové šaty alebo svadobné šaty v áčku sú ďalšou skvelou možnosťou. Ak chcete upozorniť na dekolt, zvoľte si výstrih mimo ramena, asymetrický alebo v tvare srdca.

Ktoré svadobné šaty pre kyprú postavu?

Svadobné šaty bucľatá postava krivky žien svadobná móda

Máte podmanivé krivky a chcete vedieť, ktoré svadobné šaty by vám pristali najviac? Máte tu dve možnosti – buď zvýraznite svoje krivky a zvýraznite ich, alebo sa môžete rozhodnúť pre šaty so zoštíhľujúcim efektom. Najlichotivejším modelom by pre vás bol strih do písmena A a mohol by mať aj vlak. Rozšírená sukňa jemne padá cez boky a skryje týmto spôsobom vaše problémové oblasti. A tajný tip – ak vo svadobný deň vyzeráte ešte štíhlejšie a chcete svoju bacuľatú postavu skryť, zvoľte svadobné šaty s diagonálnymi rúškami – vďaka záhybom látky bude váš pás pôsobiť obzvlášť štíhlo.

Svadobné šaty bucľaté ženy krivej postavy čipkované svadobné oblečenie

Svadobné šaty pre morskú pannu pre zakrivené nevesty? Prečo nie?! V prvom rade – žiadna žena by sa nemala hanbiť za vaše krivky a už vôbec nie vo váš svadobný deň! Aj bacuľaté ženy sa môžu rozhodnúť pre svadobné šaty pre morskú pannu. Mali by ste si však uvedomiť, že tento strih nič neskrýva a dokonca naopak – zvýrazní vaše krivky. Tieto šaty sú obzvlášť krásne a lichotivé pre ženy s dlhými nohami a postavou presýpacích hodín s bujným poprsím, širokými bokmi a úzkym pásom.

Ktoré svadobné šaty pre menšie ženy?

Svadobné šaty strihy postava krátke svadobné šaty nápady svadobná móda

Pochopenie, ktoré svadobné šaty sú vhodné pre ktorú postavu, je dosť ťažké, ale o to väčšia výzva to predstavuje, keď patríte k tým malým a drobným ženám. Vyhnite sa príliš detailným alebo princeznovským svadobným šatám – vďaka nim budete vyzerať ešte menší, ako v skutočnosti ste. Radšej používajte štíhle strihy a splývavé textílie-napríklad svadobné šaty áčku s vrcholom objímajúcim postavu a mierne rozšírenou sukňou. Empire svadobné šaty sú tiež obzvlášť obľúbené u malých žien – vďaka vysokému pásu bude vaša silueta pôsobiť štíhlejšie a dlhšie. Alebo čo tak mix krátkych a dlhých? Potom sú tielko svadobné šaty to pravé pre vás! Pretože tento model vám ponúka jasný pohľad na vaše nohy, mali by ste sa rozhodnúť pre dvojicu krásnych vysokých podpätkov ako prízvuk.

Ktoré svadobné šaty pre akú postavu malé ženy Vintage svadobné šaty Čipkovaný svadobný účes

správne svadobné šaty typ tela svadobné šaty svadobná móda štíhle ženy

Svadobné šaty bacuľaté zakrivené ženy figúrka svadobnej módy

Správna figúrka svadobných šiat svadobná móda princezná

Svadobné šaty typu postavy, akú postavu nosí svadobná žena

Svadobné šaty strihy postava trúbka svadobné šaty úzky pás svadobná móda-001

Svadobné šaty športovej postavy štíhle ženy svadobná móda

Perfektné svadobné šaty plesové šaty svadobné oblečenie typu postavy

Svadobné šaty malé dámske čipkované detaily mimo svadobného oblečenia cez rameno

Ktoré svadobné šaty, ktoré postava štíhle ženy princezné svadobné šaty ružové detaily kvetov

Ktoré svadobné šaty sa hodia ku ktorej postave svadobné šaty športová postava svadobné módne pierka

Ktoré svadobné šaty športová postava svadobné šaty morská panna svadobná móda

Ktoré svadobné šaty, ktoré postava vintage svadobné šaty čipky detaily svadobná móda