spálňa

12 nápadov na spanie – romantické zariadenie vo vidieckom štýle

Koberec-orientálne motívy vo vidieckom štýle

Ponúkame vám 15 Nápady do spálne pre romantické zariadenie vo vidieckom štýle. Tento interiér vyzerá príjemne a útulne, ale je prekvapivo vhodný do bytu v meste. Aké sú typické vlastnosti spálne vo vidieckom štýle – hádame to a oveľa viac nižšie.

Nápady do spálne – vyberte si nábytok pre vidiecky štýl

Nápady na spálňu vo vidieckom štýle

Ak ste po Nápady do spálne Keď hľadáte štýl vidieckeho domu, je dobré hľadať zodpovedajúcu posteľ a šatník na blšom trhu alebo v obchode so starožitnosťami. Posteľ, komoda a šatník by mali byť vyrobené z dreva a natreté rovnakou farbou. Veľké zrkadlo a toaletný stolík sú príjemným doplnkom dekorácie. Drevený nábytok je veľmi často zdobený ozdobami. Krásna drevorezba a kované detaily sú charakteristické pre štýl vidieckeho domu. Farba steny by mala byť buď svetlo béžová / zelená alebo tmavo červená. Vyberte si závesy v kontrastnej farbe s kvetinovými vzormi a zladte ich s prehozom. Koberec s tradičnými motívmi a neutrálnou farebnou schémou doplní celkový vzhľad.

Nápady do spálne – tradičné zdobenie vo vidieckom štýle

Spálňa s dreveným nábytkom

Vyzdobte spálňu tradičným lustrom a lampami. Váza s čerstvými kvetmi je jedinou ozdobou, ktorú tento dizajn potrebuje. Vzory, ako sú prúžky, kvety alebo tradičné vzory s motívmi vtákov a prírody, možno najlepšie skombinovať s nábytkom. Reprodukcie olejomalieb z 19. storočia je možné zavesiť na stenu oproti dverám. Posteľ s baldachýnom je v poslednej dobe obzvlášť trendová. Môžete sa rozhodnúť pre stenu z prírodného kameňa, ktorá bude pripomínať horskú chatu. Krb v spálni sa stáva skutočným vrcholom dizajnu. Nechajte sa týmto unášať Nápady do spálne inšpirujte – prajeme vám veľa zábavy s dekoráciou!

Od Jaz

Spálňa vo vidieckom štýle

Nápady do spálne

Drevený nábytok do spálne

Zariadenie spálne

Prehoz na posteľ s romantickými kvetinovými vzormi

romantická spálňa

Neutrálna farebná schéma

Nápady na nábytok vo vidieckom štýle

Jemné osvetlenie

kráľovská spálňa

Koberec a prehoz s pruhmi

bielo modrá spálňa

Kovové rámy postelí

Interiér spálne žltý prehoz

Rustikálna spálňa

rustikálna posteľ do spálne

Spálňa vo francúzskom vidieckom štýle

romantická spálňa vo vidieckom štýle

100 nápadov na bývanie pre návrhy spální v rôznych štýloch zariaďovania