osvetlenie

osvetlenie

Moderné svetlá vyrobené z nehrdzavejúcej ocele – lampa „Carmen“ od FontanaArte

moderné osvetlenie stojacia lampa carmen fontanaarte

Moderné svetlá ako tento by úplne zmenil váš domov. Dokonalé osvetlenie je funkčné a v obývacej časti sa stane pútačom pozornosti. Kolekcia „Carmen“ od FontanaArte vám môže pomôcť s touto úlohou. Dizajn vytvoril Hector Serrano a obsahuje dve podlahové žiarovky, stolnú lampu a stropnú lampu – všetky sa navzájom tvarovo a štýlovo dopĺňajú. Tienidlá sú vyrobené z leštenej lakovanej nehrdzavejúcej ocele a svojimi prekrývajúcimi sa vzormi pripomínajú rybie šupiny.

Moderné svetlá inšpirované stredovekým brnením

moderné rybie šupiny lamoen fontanaarte

FontanaArte hovorí, že dizajn bol inšpirovaný stredovekým brnením, ktoré zdanlivo odporuje modernému vzhľadu zbierky. Jednoduchý biely povrch odráža svetlo, aby zdôraznil celkový jas osvetlenia. Biela farba dominuje vo všetkých verziách. Zakrivená podlahová lampa „Carmen“, ktorá siaha ďaleko, nastavuje moderný akcent.

Moderné svetlá od FontanaArte

moderné kovové žiarovky stolná lampa carmen biela

Kolekcia „Carmen“ od FontataArte – stropné svietidlo

moderné žiarovky fontataarte stropná lampa rybie váhy

 Stojacia lampa zakriveného tvaru

moderné podlahové svietidlo fontanaarte biele tienidlo

Stojacia lampa “Carmen”

moderná stojanová lampa fontanaarte

Stojacia lampa “Carmen” z bieleho lakovaného nerezu

moderné osvetlenie stojacia lampa fontanaarte carmen

iná verzia stojacej lampy “Carmen”    moderné svetlá z nehrdzavejúcej ocele biele carmen fontanaarte

Read more
osvetlenie

Kartónový dom slúži ako predvádzacia miestnosť pre nové konštrukcie žiaroviek

Svietidlá navrhnuté kartónové schody

Kartónový dom ako výstavný priestor? Taliansky výrobca predstavil svoju novinku Návrhy žiaroviek veľmi kreatívnym spôsobom.

Návrhy žiaroviek z Talianska – štýlové a elegantné

Konštrukcia stojacej lampy na bočný stôl s kreslom

Talianska značka Slamp postavila v spolupráci s dizajnérom Nigelom Coatesom kartónový dom, kde nová kolekcia Návrhy žiaroviek bol predstavený. Počas workshopu tím 10 dizajnérov navrhol projekt pre kreatívne pozadie. Nielenže boli steny obložené lepenkou – celé zariadenie v dome z lepenky bolo vyrobené z … áno, uhádli ste správne – kartónu. Kuchynský riad, jedálenské stoly, police, komody a mnoho ďalších kusov nábytku boli vystrihnuté z kariet a zlepené. Cieľ – zodpovedajúcim spôsobom vyjadriť energiu značky a zriadiť originálny showroom pre žiarovky a svietidlá od spoločnosti Slamp. Konečný výsledok je pôsobivý – kartónový nábytok vyzerá štýlovo a elegantne v súlade s koncepciou osvetlenia.

Talianske žiarovky do každej miestnosti

Kolekcia Slamp talianskych výrobcov

Svietidlá z kolekcie sa vyznačujú svojim moderným vzhľadom. Sú vyrobené z vysoko lesklých materiálov a vyplňujú miestnosť jemnou žiarou. Inšpirujú sa architektonickou konštrukciou – jednotlivé prvky sú kombinované s veľkou zručnosťou. Kolekcia sa vyznačuje čiernou a bielou. Kreatívne formy kladú akcenty. Veľký rozsah Návrhy žiaroviek ponúka to pravé pre každý vkus a každú izbu – stojacie lampy, závesné žiarovky alebo dekoratívne osvetlenie. Vďaka zaujímavým dizajnom vyzerá každý dom a byt moderne, ale zároveň domácky a útulne. Projektom chceli dizajnéri presne ukázať univerzálnosť žiaroviek a svietidiel od spoločnosti Slamp – a úlohu zvládli s obrovskou zručnosťou!

Obývacia izba – kompletne zariadená kartónovým nábytkom

Svetelná showroom s závesným svietidlom

Závesná lampa nad jedálenský stôl

Ľahké závesné zrkadlo na jedálenský stôl

Kovová lampa s originálnym dizajnom

Kovový lampový zrkadlový kartónový nábytok

Akcentačné osvetlenie do detskej izby

Svietidlá do obývačky navrhujú modré farby

Roh na čítanie so stojatou lampou a stolnou lampou

Kartónový nábytok v talianskom štýle

Sada osvetlenia do spálne

Interiérový dizajn spálne s lampou

Moderné osvetlenie slúži ako dekorácia

Rohový dekor obývacej izby z kartónu

Závesná lampa v kuchyni

Myšlienka expozície kuchynského ostrova

Read more
osvetlenie

Lampa Soft Light vyžaruje nepriame svetlo na konkrétne účely

Flexibilné svetlo-teplé svetlo-záplavové mäkké svetlo-Simon Frambach Dizajnové produkty

Dizajnová lampa „Soft Light“ od mladého nemeckého dizajnéra Simon Frambach ponúka extrémnu všestrannosť a prispôsobivosť pri používaní a manipulácii. Jemne žiari nepriame svetlo a vytvára intímnu atmosféru. Pozrite sa na obrázky a nechajte sa inšpirovať kreatívnym nápadom!

Nepriame svetlo pre príjemnú atmosféru

Moderné ľahké flexibilné-mäkké polyuretánové peny -inovatívny dizajn-mäkké svetlo

„Soft Light“ je vyrobený z polyuretánovej peny pomocou modernej technológie frézovania. Mäkká a pružná pena umožňuje obzvlášť pohodlné a prispôsobivé ovládanie, ktoré je tiež skutočne zábavné. Tvar tekvice z fľaše je charakteristický pre dizajn. Flexibilnú a mäkkú žiarovku je možné nainštalovať na neobvyklé miesta. Vďaka svojej mäkkej štruktúre a splývavému tvaru môže byť lampa zatlačená do tesných priestorov – medzi výklenky, v šatníku, na stenu, medzi nohy stoličky, dokonca aj v posteli..

Lampa Simona Frambacha vnáša do miestnosti nepriame svetlo

Nepriame nápady na svetlo Svetelná lampa Simon Frambach

Vhodné na príslušné účely nepriame svetlo obzvlášť dobré, pretože difúzne svieti a neoslňuje. Svietidlo je namontované na podlahe a v noci poskytuje dostatočné svetlo, ktoré takmer nevrhá tiene a je optimálne rozmiestnené v miestnosti. „Mäkké svetlo“ je možné pripevniť na steny a pripevniť do medzier. Svetlý sa vyznačuje nízkou energetickou náročnosťou a vytvára teplú, príjemnú atmosféru.

Svietidlo je možné podľa potreby nainštalovať kdekoľvek v dome

Kreatívna manipulácia s lampou s jemným svetlom tlačí do vesmíru

Flexibilná lampa vyzerá elegantne ako socha. Lampu je možné s malým úsilím premeniť na nočnú lampu. Je rovnako vhodný ako závesné svetlo, pracovné svetlo, ako aj náladové svetlo.

Výrobný proces z polyuretánovej peny

Výroba polyuretánových šiat Tekvica je svetlo pružná a mäkká

Svetelné telo energeticky úspornej žiarovky je mimoriadne flexibilné

Lampa v tvare tekvice-Simon Frambach Design

Lampa „Soft Light“ šíri v obývačke útulné svetlo

Mäkké svetlo-Simon Frambach-Design-Lampy polyuretánová pena prispôsobiteľné

Read more
osvetlenie

Luxusná kolekcia žiaroviek – šampanské a diamanty

romantické stojacie lampy závesné žiarovky

Predstavujeme vám luxusný Kolekcia žiaroviek, ktoré vyžarujú francúzsku eleganciu a eleganciu. Vznešená spoločnosť Moise vyvinula tieto prevedenia pre všetkých fanúšikov klasickej elegancie. Sú ponúkané v rôznych verziách – niekedy ako stojacie lampy, niekedy ako závesné – v rôznych farbách a farebných kombináciách.

Nová kolekcia elegantných žiaroviek od Moise

moderne osvetlený reštauračný bar

Exkluzívne prevedenie je vyrobené podľa rozmerov zákazníka a je príjemným doplnkom každého interiéru. Ozdobia vašu vlastnú obývaciu izbu, hotelovú halu alebo luxusné prostredie reštaurácií a barov. Elegantné, kompaktné a elegantné – takto vyzerajú krásne vzory, ktoré napodobňujú poháre na šampanské. Táto vysoká kvalita Kolekcia žiaroviek bol vyrobený z kryštálu. Tisíce malých diamantov naplnia „poháre“ na šampanské a vytvoria rôzne farebné schémy. Môžete si vybrať jeden dizajn alebo kombinovať niekoľko. Svietidlá Champagne sa perfektne hodia do obývacích izieb v modernom štýle – biela kožená sedačka ich nechá vyniknúť v popredí.

Kolekcia žiaroviek na šampanské

luxusný farebný pohár na šampanské

Spoločnosť Moise bola založená v roku 2006 ako výsledok úsilia reklamnej agentúry predstaviť vlastné návrhy v oblasti interiérov. Moise je vlastne skratka a pochádza z toho, že obyčajné veci sú krásne. Skutočným dôkazom inovatívnych myšlienok dizajnu je osvetlenie šampanského, ktoré najlepšie prezentuje motto spoločnosti.

Strieborná farba – trblietavé svetielka

Stolová lampa moderného dizajnu

Farebné stojacie lampy a farby

moderné farby podlahových svietidiel

Luxusné stojacie lampy

Luxusné žiarovky stojacie lampy Champagne

Prívesné svetlá so zlatým akcentom

zlaté strieborné akcenty

Read more
osvetlenie

Nápady na osvetlenie kuchyne – inšpirácia pre vašu kuchyňu

nádherné-osvetlenie-nápad-červená-kuchyňa

Potrebujete inšpiráciu do svojej kuchyne? Tu sú niektoré pekné Nápady na osvetlenie kuchyne. Pokiaľ ide o zariadenie kuchyne, asi najčastejšou frázou je, že kuchyňa je srdcom domova. Toto je najbizarnejšia fráza, akú som kedy počul, ale je to nepopierateľný fakt. Nemyslíš? Staráme sa teda o srdce domu, a čo je najdôležitejšie, o jednu z jeho najdôležitejších tepien – osvetlenie. the Osvetlenie kuchyne hrá dôležitú úlohu, pokiaľ ide o dizajn a výzdobu. Prečo? Pretože so správnym osvetlením môže každá izba vyzerať lepšie.

Osvetlenie kuchyne nad pracovnou doskou

Pultová kuchynská osvetľovacia doska

Okrem tohto kozmetického efektu existujú ešte dva zásadné efekty. Právo Osvetlenie kuchyne dokáže navodiť dokonalú náladu. To neznie triviálne vzhľadom na skutočnosť, že kuchyňa je zvyčajne jedným z najnavštevovanejších miest v dome. A v neposlednom rade Osvetlenie kuchyne má priamy vplyv na vaše zdravie. Nedostatok svetla môže viesť k zdravotným problémom. Nadmerné osvetlenie môže tiež poškodiť vaše zdravie. Pointa je, že osvetlenie by malo byť dobre vyvážené. To platí pre každú izbu v dome, ale pre kuchyňu je to nevyhnutné. Predstavte si túto miestnosť ako pracovisko a uvidíte, koľko pravdy na týchto slovách je. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám môžu byť veľmi užitočné:

Osvetlenie kuchyne pod kuchynské linky

podpultové osvetlenie-kuchyňa-skrine-čierna-kuchyňa

• Osvetlenie spodnej časti kuchynských liniek je skvelým riešením. V kuchyni nielenže vytvorí skvelú atmosféru, ale aj osvetlí pracovnú dosku.

Žiarivky pod kuchynské linky

Žiarivky pod kuchynské linky

• Závesné svetlá sú ideálne, najmä pokiaľ ide o hlavné osvetlenie. Vaše návrhy sú také rozmanité a fascinujúce, že výber je hračka.

veľká závesná lampa

veľký-prívesok-svetlo-kuchyňa-poliform

• Žiarivkové svetlá môžu fungovať dobre, najmä ak ste fanúšikom silného svetla. Buďte opatrní, tieto svetlá by nemali byť príliš silné.

svetelné kuchynské police – nápady na osvetlenie kuchyne

svietiace-kuchynské poličky-kuchynské-osvetlenie-nápady

• Nezabudnite na rustikálne lustre. V skutočnosti môžu byť dokonalé v takmer každej modernej kuchyni.

Vintage luster – kuchyňa v tradičnom štýle

vintage-luster-kuchyňa-tradičný štýl

pod kuchynskými skrinkami

Kuchynské osvetlenie-nápady-pod-kuchynské skrinky

veľká stojanová lampa

moderné-kuchynské-osvetlenie-nápady

vstavané žiarovky

vstavané fluorescenčné kuchynské skrinky

zrkadlo z červených dlaždíc

LED kuchynská lampa s nápadom na osvetlenie

za policami  krásne-kuchynské-osvetlenie-nápad-kuchynské police

Nástenné svetlá

kuchyňa s akcentovým osvetlením

Read more
osvetlenie

Dizajnová závesná lampa od Mineheart – luster v žiarovke

dizajnérska závesná lampa mineheart kombinuje štýly zariaďovania

Svetelní dizajnéri môžu byť veľmi vynaliezaví, pokiaľ ide o štýly a koncepty. Niektorí sa zvyčajne presunú do tradičnej alebo modernej kategórie pomerne rýchlo, zatiaľ čo iní navrhujú nadčasové umelecké diela, ktoré môžu vyzerať nádherne v akejkoľvek miestnosti. Ak máte radi zaujímavé fúzie alebo eklektický vzhľad, je to tu Dizajnová závesná lampa „King Edison“ je pre vás ideálnou voľbou.

Dizajnová závesná lampa – mix baroka a moderny

dizajnová závesná lampa mineheart barokový moderný mix

Malý barokový luster umiestnený vo vnútri veľkej sklenenej žiarovky a zavesený na pletenej hodvábnej šnúre. Závesná lampa King Edison od Mladý & Battaglia kombinuje jednoduchosť žiarovky, ktorú vynašiel Thomas Edison, s barokovým leskom kráľovského lustra. Miniatúrny luster je vyrobený z mosadze, žiarovka-z ručne fúkanej žiarovky z číreho skla a kovanie je matne pochrómované. Závesná lampa King Edison má veľkosť 15 cm v priemere a 21 cm na výšku.

Dizajnové závesné svetlo „King Edison“

dizajnový závesná lampa mineheart king edison mosadzný luster

Britský dizajnér Brendan Young a talianska návrhárka Vanessa Battaglia sa prvýkrát objavili na medzinárodnej scéne dizajnu so svojou kolekciou nábytku v salóne Satellite v Miláne v roku 2003. Prvýkrát sa objavili pod menom Studiomold. Medzi jej rané dizajnérske kúsky patrila stolička „Love 36“ vyrobená z tenisových loptičiek a ocenené reproduktory „Recycled Sound“ vyrobené zo starých vinylových platní..

Vnútri mini mosadzný luster

závesná lampa moje srdiečko Young Battaglia designer duo

V roku 2011 založili vlastnú dizajnérsku značku Moje srdiečko, ktorá vyrába sortiment predmetov pre interiér. Tapety, koberce, technológie, osvetlenie a nábytok – všetko je vyrobené v Anglicku. Dizajnérska dvojica Young & Battaglia to má Dizajnová závesná lampa predstavené na ICCF 2013 v New Yorku minulý mesiac.

Žiarovka z číreho skla a mosadzný luster

    závesné svetlo banské srdce lampa z číreho skla mosadz dizajnérska závesná lampa mineheart king edison eklektická

dizajnový prívesok svetelný kráľ edison mosadzný mini luster

Dizajnérska dvojica

vanessa battaglia brandon mladá dizajnérska dvojica Anglicko

Read more
osvetlenie

Exkluzívne dizajnové stropné svetlá od Artemide dotvárajú interiér

stropné svetlá design artemide creative

the Dizajnové stropné svetlá od Artemide zaujmite eleganciou, štýlom a nadčasovým dizajnom. Jednoduché, ale originálne modely majú nielen praktickú funkciu na osvetlenie miestnosti. Majú ďalšiu hodnotu a prispievajú k zdokonaleniu vášho interiéru svojim inovatívnym a mimoriadnym dizajnom. Artemide dodáva viac ako štyridsať rokov výnimočné, vysoko kvalitné osvetlenie, ktoré je zdrojom pohodlia a pohodlia v domácnosti..

Tajomstvo úspechu za exkluzívnymi dizajnovými stropnými svetlami

dizajnové stropné svetlá z reliéfu artemide

Tajomstvo úspechu talianskeho výrobcu Artemide je splnenie požiadaviek zákazníkov. Spoločnosť presne spĺňa očakávania zákazníkov a vytvára výrobky, ktoré majú vysokú úžitkovú hodnotu. Dalo by sa povedať, že Dizajnové stropné svetlá Artemide možno vnímať ako druh inteligentného osvetlenia. Zákazníci sa s týmito žiarovkami dokážu stotožniť. Návrhy sú jedinečné a zároveň dostatočne univerzálne, aby sa hodili do všetkých aspektov každodenného života.

Dizajnové stropné svetlá od Artemide – stručná história spoločnosti

dizajnové stropné svetlá od artemide pirce

Spoločnosť Artemide založil v roku 1959 Ernesto Gismondi a dnes je známa všade. Výrobca má 16 pobočiek po celom svete a spolupracuje s 35 exkluzívnymi dodávateľmi. Artemide má výrobné centrá v Taliansku, Francúzsku, Nemecku, USA, Maďarsku a Českej republike. Spoločnosť ponúka široký sortiment výrobkov a nielen vyrába Dizajnové stropné svetlá pre domácnosť, ale aj veľké, sofistikované svetelné inštalácie pre verejné budovy. Pozrite sa na neobvyklé a originálne modely týchto ušľachtilých dizajnových žiaroviek a nechajte sa inšpirovať svojim moderným interiérom.

Výnimočný dizajn žiarovky so zrkadlovým povrchom

dizajn stropných svetiel od spoločnosti artemide mimoriadny

Model Zeffiro od Artemide

dizajnové stropné svetlá od artemide zeffiro

Elegantný malý dizajn žiarovky

stropné svetlá navrhnuté malými lampami Artemide

Zaujímavá stropná lampa s tvarom vlny

dizajnové stropné svetlá od artemide wellenmuster

Čierna lampa valcového tvaru

dizajnové stropné svetlá od artemide black

Dizajn Net Line od Artemide

stropné svetlá navrhnuté spoločnosťou artemide net line

Lampa Kozmická krajina 

stropné svetlá navrhnuté kozmickou krajinou Artemide

Elegantný model Alicudi

stropné svetlá navrhnuté spoločnosťou artemide alicudi

Moderný dizajn stropného svietidla s dlhým tvarom

dizajn stropných svetiel od Artemide Modern

Mini dizajn Logico

stropné svetlá navrhnuté spoločnosťou artemide logico mini

Exkluzívny obchod s lampami Artemide

dizajn stropných svetiel v obchode s ortuťou Artemide

Read more
osvetlenie

Futuristická závesná lampa z dubu od Naosu

Futuristická-dubová-závesná lampa-naos

Moderné osvetlenie má nepravidelné a fascinujúce tvary, ktorým nemôžeme odolať a kupujeme si ich, aby boli naše životy jednoduchšie a krajšie. Je isté, že nemôžete odolať pokušeniu to urobiť futuristická závesná lampa z dubového dreva vlastniť. the futuristická závesná lampa z dubového dreva vyrába francúzska spoločnosť Naos. Napriek tomu, že sa spoločnosť špecializuje na svetlá a žiarovky, tento futuristický dizajn dubu nepatrí jednému z dizajnérov v tomto tíme.

Futuristická závesná lampa z dubu

Závesné svietidlo-dubové drevené panely

Áno, tento úžasne originálny dizajn má zaujímavú históriu. Myšlienka za futuristická závesná lampa z dubového dreva bol pôvodne realizovaný v papierovej verzii. Dizajnér papierovej závesnej lampy sa volá Paper Donut a navrhol ju pre hudobný festival vo Francúzsku. Potom, čo sa toto majstrovské dielo stalo skutočne populárnym ako umelecký symbol, sa francúzsky návrhár rozhodol vytvoriť svetelný systém.

Futuristické závesné svietidlo z dubového dreva s francúzskym dizajnom

závesná lampa-futuristický-francúzsky dizajn

Naos neponúkajú závesnú lampu vyrobenú z papiera, ale z dubu. Spoločnosť si vybrala túto ušľachtilú a autentickú surovinu, aby ovplyvnila myšlienku pekného a teplého stretnutia rodiny pred starým dreveným jedálenským stolom v babičkinom dome. Nie je však potrebné, aby ste toto majstrovské dielo zavesili do jedálne alebo kuchyne. Tento krásny futuristická závesná lampa z dubového dreva dokonca môže nájsť svoje miesto v luxusnej minimalistickej obývačke.

Závesné svietidlo vyrobené z drevených panelov

Závesné svietidlo-drevené panely

the futuristická závesná lampa z dubového dreva v skutočnosti má veľmi zaujímavú a fascinujúcu konštrukciu. Táto francúzska závesná lampa sa skladá z 30 drevených panelov. Najzaujímavejšie na týchto 30 paneloch je, že sa dajú ľahko poskladať bez profesionálnej pomoci alebo akéhokoľvek špeciálneho lepidla.

Abigail

moderné závesné svietidlo vyrobené z panelov z dubového dreva

moderné-závesné svietidlo-dub-drevo-panely

Read more
osvetlenie

Závesná lampa z dreva napodobňuje tvar vtáčieho domčeka

Biele drevo tvaru vtáčieho hniezda

Inovácie prichádzajú v rôznych formách. Kreatívni dizajnéri už predstavili množstvo projektov a konceptov osvetlenia. Minimalistické, klasické a priemyselné svetlá pre každú časť domu sme vám už predstavili. V dnešnej dobe sa už málokedy stane, že by nová lampa vyzerala skutočne originálne. Tento dizajn pre Závesné svietidlo vyrobené z dreva ale dokonca na nás urobil veľmi pozitívny dojem.

Závesná lampa vyrobená z dreva alebo vtáčieho domu?

Lampové osvetlenie deco obývačka

Dizajn sa nazýva Luminaire Oiseau a je vynikajúcim príkladom úspešnej spolupráce. Spoločnosť Compagnie, ktorú založil architekt Olivier Chabaud, nedávno uviedla na trh svoj najnovší dizajn. Drevená závesná lampa nesie poetický názov Vogel a je netradičnou zmesou, ktorá zdobí interiér. Lampa je zmesou vtáčieho hniezda a škandinávskeho osvetlenia. Na jednej strane sa konštrukcia vyznačuje jasnými tvarmi a líniami, na druhej strane vyzerá super zaujímavo a púta pozornosť. Na prvý pohľad vyzerá lampa jednoducho a nenápadne – tradičný tvar a biela farba charakterizujú dizajn. Ale pri bližšom skúmaní sa ukazuje, že je to tichá kráska. Lampa napodobňuje stavbu vtáčieho hniezda. Vnútorná strana svietidla je vyrobená z nespracovaného dreva.

Závesné svietidlo vyrobené z dreva s originálnym dizajnom

Originálna figúrka vtáčej figúrky

the Závesné svietidlo vyrobené z dreva je čiastočne vyrezaný. Malá figúrka vtáka dodáva dizajnu autentický vzhľad. Niekoho by teda mohlo zaujímať, či je to vtáčie hniezdo alebo lampa. Jemné svetlo zvýrazňuje postavu vtáka. Je to očarujúce závesné svietidlo, ktoré dodáva miestnosti osobitosť a je vhodné do obývačky alebo jedálne. Svietidlo navrhnuté s veľkým zmyslom pre štýl a eleganciu určite skrášli interiér a dá sa bez problémov použiť aj ako dekorácia.

Originálny dizajn osvetlenia z Francúzska

biely vták v škandinávskom štýle

Biela závesná lampa s malou figúrkou vtáka

Dizajnová figúrka domu obrábaná drevom

Podrobný náčrt žiarovky

Načrtnite návrh nápadu

Read more