osvetlenie

Závesná lampa z dreva napodobňuje tvar vtáčieho domčeka

Biele drevo tvaru vtáčieho hniezda

Inovácie prichádzajú v rôznych formách. Kreatívni dizajnéri už predstavili množstvo projektov a konceptov osvetlenia. Minimalistické, klasické a priemyselné svetlá pre každú časť domu sme vám už predstavili. V dnešnej dobe sa už málokedy stane, že by nová lampa vyzerala skutočne originálne. Tento dizajn pre Závesné svietidlo vyrobené z dreva ale dokonca na nás urobil veľmi pozitívny dojem.

Závesná lampa vyrobená z dreva alebo vtáčieho domu?

Lampové osvetlenie deco obývačka

Dizajn sa nazýva Luminaire Oiseau a je vynikajúcim príkladom úspešnej spolupráce. Spoločnosť Compagnie, ktorú založil architekt Olivier Chabaud, nedávno uviedla na trh svoj najnovší dizajn. Drevená závesná lampa nesie poetický názov Vogel a je netradičnou zmesou, ktorá zdobí interiér. Lampa je zmesou vtáčieho hniezda a škandinávskeho osvetlenia. Na jednej strane sa konštrukcia vyznačuje jasnými tvarmi a líniami, na druhej strane vyzerá super zaujímavo a púta pozornosť. Na prvý pohľad vyzerá lampa jednoducho a nenápadne – tradičný tvar a biela farba charakterizujú dizajn. Ale pri bližšom skúmaní sa ukazuje, že je to tichá kráska. Lampa napodobňuje stavbu vtáčieho hniezda. Vnútorná strana svietidla je vyrobená z nespracovaného dreva.

Závesné svietidlo vyrobené z dreva s originálnym dizajnom

Originálna figúrka vtáčej figúrky

the Závesné svietidlo vyrobené z dreva je čiastočne vyrezaný. Malá figúrka vtáka dodáva dizajnu autentický vzhľad. Niekoho by teda mohlo zaujímať, či je to vtáčie hniezdo alebo lampa. Jemné svetlo zvýrazňuje postavu vtáka. Je to očarujúce závesné svietidlo, ktoré dodáva miestnosti osobitosť a je vhodné do obývačky alebo jedálne. Svietidlo navrhnuté s veľkým zmyslom pre štýl a eleganciu určite skrášli interiér a dá sa bez problémov použiť aj ako dekorácia.

Originálny dizajn osvetlenia z Francúzska

biely vták v škandinávskom štýle

Biela závesná lampa s malou figúrkou vtáka

Dizajnová figúrka domu obrábaná drevom

Podrobný náčrt žiarovky

Načrtnite návrh nápadu