osvetlenie

Moderný dizajn stojacej lampy z Francúzska vylepšuje interiér

Stojací lampa do obývačky dizajn dekoratívne vankúše vzor modré žlté pruhy

Moderný a štýlový Dizajn stojacej lampy modernizuje zariadenie a inšpiruje pôvodnou drevenou konštrukciou a akcentovými farbami. Stojacia lampa je súčasťou poslednej kolekcie francúzskej značky Roche Bobois.

Dizajn stojacej lampy v bodovom svetle – francúzsky šik do domácnosti

Dizajnová obývacia izba stojacia lampa drevené sklené kárované kreslo denná posteľ

To Dizajn stojacej lampy je súčasťou zbierky Les Contemporains od Roche Bobois a nazýva sa Accastillage. Lampa sa skladá z niekoľkých komponentov – ako základ slúži okrúhly tanier vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, pôvodná drevená konštrukcia z orecha dodáva dizajnu prirodzený vzhľad. Stojacia lampa tvarom pripomína anjela. Červený kábel a červené sklenené tienidlo dodávajú farebné akcenty. Lampa je ponúkaná v dvoch farbách / v skutočnosti sa mení iba farba tienidla / – je k dispozícii v bielej alebo červenej farbe. Lampa je vysoká 205 cm a v miestnosti bude určite pútať pozornosť. Je veľmi prispôsobivý a prispôsobí sa každej miestnosti v dome – či už v obývačke, v čitárskom kútiku alebo v jedálni – a dokonca aj v skrini – môže byť umiestnený kdekoľvek..

Dizajn stojacej lampy do každej miestnosti

sedacia súprava v sklenenom tienidle v eklektickom drevenom ráme

To Dizajn stojacej lampy v bielom vyzerá jednoducho, ale super elegantne. Červená verzia vyniká a pripomína čerešňu. Puristická estetika žiarovky je ideálna pre eklektický alebo škandinávsky nábytok. Dá sa kombinovať s rôznymi bytovými doplnkami. Bez ohľadu na to, či má miestnosť sklenenú stenu, betónovú stenu alebo dokonca kamennú stenu – stojacia lampa vždy vyzerá dobre. Dá sa kombinovať s nadrozmernými alebo malými kusmi nábytku – všetko závisí od toho, aký efekt chcete dosiahnuť. Tmavomodrá sedačka a červená lampa k sebe dokonale ladia. Sivý čalúnený nábytok ale môže osviežiť aj červená lampa. Úspešný dizajn je ďalším dôvodom, prečo je francúzska značka Roche Bobois v posledných rokoch obzvlášť populárna a obľúbená.

Biele tienidlo a drevenú konštrukciu

Stojacia lampa biela tienidlo rustikálne drevo

Moderná stojanová lampa do jedálne

Stojacia lampa moderného dizajnu betónová stena industriálny štýl

Červená stojanová lampa ako akcentačné osvetlenie v miestnosti

Stojacia lampa červené sklo drevené vysoké