Nápady na vianočné dekorácie

Tinker vianočné pohľadnice s anjelmi – skvelé nápady na atraktívne pohľadnice vyrobené vlastnými rukami

Vianočná pohľadnica s anjelským drotárskym papierom urobte svoje vlastné farebné

Na Vianoce chcete urobiť radosť svojim blízkym a poslať srdečné priania do budúceho roka. Vlastné vianočné pohľadnice sú veľmi špeciálne. Obdarovaný určite ocení individuálne a s láskou navrhnuté pohľadnice. V dnešnom článku nájdete nápady a inšpirácie, ako si vyrobiť nádhernú vianočnú pohľadnicu s anjelmi. Návrhy ručných prác vyžadujú malé materiálne náklady a dajú sa ľahko napodobniť, a preto môžete zahrnúť svoje deti.

Tinkerujte vianočnú pohľadnicu s anjelom – obľúbený zimný motív

Spievajúci anjel drotár filigránsky vianočný pozdrav

Existuje mnoho vianočných motívov, ktoré je možné použiť pri slávnostných dekoráciách. Ak si navrhujete vianočné prianie sami, nemyslíte len na krásny vzhľad, ale aj na symboliku, ktorú zvolený motív nesie. Anjeli sú fascinujúce bytosti, ktoré sú obľúbeným motívom počas adventu a Vianoc. Deti i dospelí budú milovať milého anjela na domácej vianočnej pohľadnici. Ak teda chcete sprevádzať svojich priateľov a príbuzných obľúbeným vianočným pozdravom s anjelom strážnym, ste s takouto kartou na dobrej ceste.

Vyrobte si vlastné vianočné pohľadnice s papierovými anjelmi

Vyrobte si vlastné vianočné pohľadnice, lepte, maľujte

Ak by ste chceli vyrábať vianočné pohľadnice s deťmi, malí anjelici sú figúrky, ktoré si deti v materskom veku a školáci môžu vyrobiť aj sami. Batoľatá budú potrebovať vašu pomoc, ale môžu sa zapojiť do farbenia a lepenia, alebo to zvládnuť úplne. Náš prvý remeselný projekt sa ľahko realizuje a je vhodný pre mladšie deti. Najprv si zaobstarajte farebnú lepenku. Ak chcete, aby sa karta otvorila sama, odstrihnite lepenku na požadovanú veľkosť a zložte ju v strede.

vlastnoručne vyrobené vianočné pohľadnice vystrihnú papier a prilepia ho

Aby ste vy alebo vaše dieťa mohli zostaviť jednoduchú anjelskú figúrku z papiera, musíte si vystrihnúť kruh na hlavu, trojuholník na šaty a srdce na anjelské krídla. Krídla môžu byť alternatívne navrhnuté z polkruhu. Na figúrku môžete samozrejme použiť šablóny, ktoré jednoducho prenesiete na stavebný papier. Na vystrihnutom kruhu môže vaše dieťa namaľovať roztomilú tváričku a zlaté vlasy.

Vianočná pohľadnica s nápadmi na remeselné práce s anjelom a papierom

Pri navrhovaní figúrky anjela sa fantázii medze nekladú. Farebné kombinácie, ako aj rôzne prevedenia si môžete samozrejme určiť podľa vlastných predstáv alebo v ideálnom prípade ich zladiť s osobnými preferenciami príjemcu. Pokročilí nadšenci remesiel môžu vystrihnúť svätožiaru z trblietavého zlatého alebo strieborného papiera alebo si ju vytvoriť z lepidla a trblietavého prášku. Svätožiara vyrobená z pružného plyšu by tiež bola veľkým pútačom pozornosti. Anjelské šaty môžu byť tiež krásne navrhnuté s malými ozdobami, ako sú hviezdičky a srdcia.

Ručne vyrábaná vianočná pohľadnica s maľovaným anjelom

filigránska kresba anjelské hviezdy hodvábny papier vianočná pohľadnica

Ak by ste si chceli vyrobiť vianočné blahoželanie s atraktívnym a moderným vzhľadom sami, potom máte tiež možnosť nakresliť filigránsku postavu anjela. Obdarovaného poteší abstraktný a vtipný výklad anjelskej figúrky. Dievčenský anjel na obrázku vyššie bol nakreslený čiernym fixom. Jemné akcenty v žltej farbe robia kartu šťastnejšou. S akvarelom môžete namaľovať skvelé abstraktné šaty pre sladkého anjela. Slová „Veselé Vianoce“, „Všetko najlepšie“ alebo možno jednoducho „Váš anjel strážny“ vyčarujú príjemcovi úsmev na tvári..

Vyrobte vianočné pohľadnice s deťmi a namaľujte postavu anjela

Ak chcete vyrobiť farebnú vianočnú pohľadnicu s anjelmi, môžete na kartón nakresliť obrys anjela a nechať ho dieťa vymaľovať vodovými farbami. Pomocou šablóny môžu aj začiatočníci stvárniť roztomilého anjelika s trúbkou, srdiečkom alebo hviezdou v rukách. Čítanie anjelika alebo spievajúceho anjela sú tiež vhodné motívy pre karty vyrobené vlastnými rukami. Aby vaša kresba vyzerala ako skutočný obrázok, môžete vytvoriť okraj s kontrastnou farbou alebo s kamienkami.

Vianočná pohľadnica s anjelom s odtlačkom ruky

odtlačok ruky anjelské krídla svätožiara papierová figúrka vianočné pohľadnice

Ak chcete robiť ručné práce s deťmi na Vianoce alebo v zime, môžete pomocou farebných odtlačkov rúk, nôh a prstov vytvoriť množstvo skvelých umeleckých diel. Deti milujú, keď sú dlane pokryté farbou na prsty a tešia sa, keď môžu sem tam zanechať svoje malé odtlačky. Ak ste už papierového anjela nalepili na vianočnú pohľadnicu, vaši drobci môžu namiesto krídel zanechať odtlačky svojich rúk.

vianočná pohľadnica s odtlačkom prsta s anjelom

Celú postavu možno tiež navrhnúť iba pomocou rúk a stôp. Maľujte dieťaťu ruku alebo nohu modrou farbou a urobte odtlačok do stredu karty. V prípade krídel sú ruky namaľované svetlejšou farbou a na oboch stranách anjelských šiat sú urobené odtlačky. Nechajte svoje ratolesti pomaľovať hlavy a dať anjelovi tvár. Babka a dedko budú pri pohľade na toto kreatívne vianočné prianie ohromení.

Vyrobte si efektívne vianočné pohľadnice

Maľba skladacia karta pre vianočný obdĺžnikový dizajn sami

Ak by ste chceli vyrobiť vianočnú pohľadnicu s anjelom, môžete ľahko implementovať nasledujúci nápad. Tu ste sa rozhodli pre mapu, ktorú môžete nastaviť ohnutím. K tomu jednoducho potrebujete štvorcovú kartónovú škatuľu, na ktorej môžete diagonálne navrhnúť figúrku anjela. Anjelské krídla a šaty je možné zložiť dozadu, čo vytvára skvelý efekt.

Vyrobte si 3D vianočné pohľadnice s anjelmi

3D skladací anjelský papier skladajúci anjelské krídla drotár vianočnú kartu sami

Ak chcete ohromiť priateľov a príbuzných ručne vyrobenými vianočnými pohľadnicami, môžete si navrhnúť atraktívnu 3D kartu. Na anjelské šaty môžete použiť hrubší stavebný papier, ktorý zložíte a zlepíte ako ústnu harmoniku. Na vlasy môžete použiť vlnu alebo stuhu nakrájanú na tenké plátky. Ak by ste chceli poskytnúť roztomilému anjelovi strážnemu ruky a nohy, môžete na to použiť rafiu vytvorením malých uzlov.

gombíkový anjelský spev vianočný pozdrav s 3D dizajnom

Vítame tiež možnosť navrhnúť anjelské krídla trojrozmerne. Na to musíte vytvoriť slučku z dvoch častí, ktoré potom pomocou gombíka prilepíte a udržíte tvar. Roztomilý spievajúci anjel vyzerá na zlatom pozadí jednoducho skvele. Anjelské vlasy z tekutého lepidla a trblietavého prášku dodávajú karte konečnú úpravu.

Anjelské krídla ako motív na vianočné prianie

drotár vianočná karta anjelské krídla trblietky ozdobiť

Ak by ste chceli navrhnúť vianočnú pohľadnicu s motívom anjela sami, môžete tiež jednoducho vytvoriť anjelské krídla. Táto karta vyzerá veľmi elegantne a jemne, pričom krídla s trblietavými okrajmi slúžia ako spona. Dobrý príklad, ako môžete vytvoriť krásne blahoželanie s malým množstvom materiálu a času, a to nielen na Vianoce.