Nábytok

Nízky drevený konferenčný stolík zaujme asymetrickým dizajnom

nízke drevené časopisy o dizajne konferenčného stolíka roderick vos

Neexistujú žiadne pravidlá pre navrhovanie skvelej kompozície. Dizajnéri vždy prichádzajú s úchvatnými návrhmi, pomocou ktorých je možné obytné priestory osobitne zariadiť. A tento moderný Konferenčný stolík drevený je toho chvályhodným príkladom. „Manhattan“ je návrh dizajnéra Roderick Vos, ten špeciálne pre holandskú spoločnosť Linteloo bol vyvinutý. Nízky stôl do obývačky je zameraný na krásu asymetrických línií, ktoré vytvárajú praktický úložný priestor.

Moderný konferenčný stolík vyrobený z dreva s originálnym dizajnom

nízke konferenčné stolíky, drevené police na časopisy

Rôzne veľké drevené bloky a prázdny priestor medzi nimi je základnou súčasťou kompozície a robí tento dizajnérsky konferenčný stolík tak jedinečným. Rôzne úrovne a výšky s neobvyklými štruktúrami zaisťujú, že stôl sa okamžite premení na vrchol v každej miestnosti a zvýrazní každý moderný interiér. Stačí sa však pozrieť do galérie a presvedčiť sa sami!

Konferenčný stolík s asymetrickým dizajnom – púta pozornosť v obývacej izbe

nízky drevený konferenčný stolík-manhattan roderick vos

A pre tento vzhľad konferenčného stolíka sú najvhodnejšie moderné štýly interiéru, ktoré zahŕňajú priemyselný štýl. Vzhľadom na rôzne úrovne máte možnosť zaujímavým spôsobom vystaviť dekorácie a dať im špeciálne miesto. Ak sa však radšej zaobídete bez dekorácie, nepravidelný vzhľad je stále ozdobným šperkom do obývačky.

drevené panely rôznych veľkostí vytvárajú textúru

dizajnový konferenčný stolík z masívu asymetrický obývacia izba

Časť je možné použiť aj na ozdobenie dekoráciami, zatiaľ čo ostatné panely možno využiť ako úložný priestor. Tmavá farba dreva dodáva konferenčnému stolíku extra eleganciu, ktorú môžete použiť ako doplnok k zvyšku nábytku v miestnosti alebo ako farebný kontrast.

Elegantný tvar v tmavej farbe

nízky konferenčný stolík, stojan na časopisy z dreva

Nábytok je ideálny pre všetkých, ktorí majú radi originálne vzory a súčasné tvary a ktorí sa radi vybavujú neobvyklými modelmi. Môžete navštíviť webovú stránku výrobcu a vyhľadať si tam ďalšie skvelé ponuky na koordináciu celého zariadenia obývačky..

Kus nábytku s efektným vzhľadom

Nízky konferenčný stolík v prevedení z masívu, asymetrické línie