Nábytok

Súkromné ​​pracovisko ROOM One pre otvorené kancelárie – funkčné, udržateľné a lacné

súkromná pracovňa zvukotesná búdka modulárna, ekologická, miestnosť jedna

Spoločnosť ROOM na podujatí NeoCon predstavila fascinujúci súkromný priestor pre kancelárie s konceptom otvorenej kancelárie. Nový produkt v priemysle kancelárskeho nábytku sa nazýva „ROOM One“. Pracovná kabína je definovaná funkčným dizajnom v kombinácii s udržateľnosťou. ROOM One je súkromný pracovný priestor, ktorý kombinuje elegantný dizajn a riešenie ochrany údajov šetrné k životnému prostrediu.

Súkromné ​​pracovisko s udržateľným dizajnom pre otvorené kancelárske priestory

miestnosť jedna zvukotesná búdka súkromné ​​pracovisko prenosná zvuková izolácia

Odhlučnená búdka je vyrobená z recyklovaných plastových fliaš. IZBA One sa dá na trhu nájsť za polovičnú cenu podobných pracovných kabínok. Súkromný pracovný priestor kombinuje funkčnosť a udržateľný dizajn s cieľom zlepšiť svet práce vo veľkom a vyriešiť nepríjemný problém s hlukom pre milióny Američanov, ktorí každý deň pracujú v otvorených kanceláriách.

Napriek tomu, že otvorené kancelárie ponúkajú kreatívne prostredie, štúdie ukázali, že ovplyvňujú produktivitu aj zdravie zamestnancov. Takmer 50% tých, ktorí pracujú v kanceláriách s otvoreným konceptom, považuje súkromie za hlavnú príčinu frustrácie. Na rozdiel od ľudí, ktorí pracujú v uzavretých kanceláriách, sú zamestnanci v otvorených kanceláriách častejšie na práceneschopnosti.

Moderné súkromné ​​pracovisko šité na mieru potrebám zamestnancov

otvorená kancelária súkromné ​​pracovisko vyrobené z recyklovaných plastových fliaš udržateľná miestnosť jedna

ROOM One používa jednoduchý, inteligentný dizajn na zaistenie súkromia v otvorenej kancelárii, čím zaisťuje šťastnejšie a zdravšie pracovné prostredie. Toto modulárne a flexibilné pracovisko navrhla Alejandra Albarrán, ocenená návrhárka interiérov a kreatívna riaditeľka z Mexika. Pracovnú kabínu je možné zostaviť na mieste za pouhých 40 minút, čo firme ušetrí zložité a nákladné stavebné projekty, veľa času a zdrojov. Pracovisko je ekologický a cenovo dostupný spôsob, ako vytvoriť moderné pracovisko, ktoré je prispôsobené potrebám zamestnancov na ochranu súkromia a spoluprácu..

izba jedna súkromné ​​pracovisko zvukotesná búdka kompaktná modulárna udržateľná

ROOM One vytvára perfektnú pracovnú atmosféru. Aj keď má kancelársky priestor špeciálny dizajn, kabínu Room One je možné ľahko prispôsobiť. Táto vlastná tvorba môže odrážať koncepty špecifické pre spoločnosť. Pracovná kabína je odborne navrhnutá tak, aby chránila súkromné ​​konverzácie a zároveň poskytovala zvukovú izoláciu. ROOM One znižuje hluk až o 29 decibelov.

Ekologický aspekt tohto projektu ROOM One by sa v žiadnom prípade nemal podceňovať. Každú minútu milión plastových fliaš skončí na skládkach. Používanie recyklovaných plastových fliaš na výrobu zvukotesných kabín tiež znižuje emisie CO2.

ochrana údajov šetrná k životnému prostrediu súkromné ​​pracovisko zvukotesná kabína miestnosť jedna

ROOM One je prenosný a dá sa prepravovať z miesta na miesto. Kabína preto nie je prekážkou pre nadchádzajúci pohyb. Každá modulárna pracovná stanica je vybavená špeciálnym ventilačným systémom, takže vzduch v kabíne zostáva vždy čerstvý a chladný.

Hluk na pracovisku bol skutočnou hybnou silou vývoja miestnosti ROOM One. Dizajnéri získavali recyklované materiály a spolupracovali so znalými odborníkmi na akustiku, aby v konečnom dôsledku vytvorili ľahko dostupné riešenie pre moderné kancelárske priestory, ktoré ponúka viac priestoru pre spokojných zamestnancov a úspešné podnikanie..

* Zistite viac o ROOM One tu