Nábytok

Modulárny sedací systém Cover od Paola Lenti

modulárny sedací systém-biela-paola-lenti-drevená dyha-rám

Flexibilný nábytkový systém sa v dnešnej dobe stal nevyhnutnosťou. V zariadení môžete nielen vytvoriť rozmanitosť, ale aj ďalšie sedenie pre všetkých hostí. Či už máte veľkú rodinu alebo milujete veľké pohovky, toto poťah modulárneho pohovkového systému Paola Lenti je všetko, čo potrebuješ. Môžete vyskúšať rôzne možnosti, kým nenájdete ideálnu kompozíciu pre svoj obytný priestor.

Modulárny pohovkový systém Cover

modulárny sedací systém ružový bočný stôl-Paola-Lenti

Tento modulárny pohovkový systém sa skladá z niekoľkých samostatných častí a je dodávaný s puzdrom a odkladacím stolíkom. Viditeľný rám je vyrobený z viacvrstvového ohýbaného dreva a je k dispozícii v dvoch verziách: dyhovaný a lakovaný. Rám je dodávaný v škále farieb, ktoré je možné zladiť s čalúnením. Môžete sa tiež rozhodnúť pre príjemný tón dreva. Rám je potiahnutý elastickými pásmi a nedeformovateľnou polyuretánovou penou a potiahnutý polyesterovými vláknami a polyamidom. Poťahy na pohovku je možné objednať s odnímateľnými poťahmi z rôznych tkanín. Jednotlivé časti sedačky sú spojené oceľovým spojovacím systémom.

Modulárny sedací systém s integrovaným odkladacím stolíkom

modulárny pohovkový systém-poťah-séria-paola-lenti

Pohovka je najväčším kusom nábytku v obývačke a okamžite púta pozornosť diváka. Mohlo by to hovoriť veľa o vašej osobnosti, a preto je potrebné vyberať starostlivo. Musí odrážať váš štýl a vkus a poskytovať vám pohodlie, ktoré potrebujete. Pohovkový systém navrhnutý V. Carrascom má všetky tieto vlastnosti.

Varianta vo fialovej farbe

modulárny-pohovkový-systém-purpurový-moderný-obývacia izba-paola-lenti