Nábytok

Versace Home Collection 2012 – fúzia módy a interiéru

Versace-domáca kolekcia-zlaté-dekoratívne-látky

Všetci sme už počuli o slávnej talianskej módnej značke Versace – modernej dizajnérskej spoločnosti, ktorá sa stala ríšou so silným vplyvom a tradíciami v tomto odvetví. Ale predovšetkým vieme o ich veľkom úspechu v módnom priemysle a ich drahých talianskych butikoch po celom svete. Pravdou je, že v spoločnosti je oveľa viac ako len móda. A to kvôli vynikajúcim Domáca kolekcia Versace Osvedčené v roku 2012.

Versace Home Collection 2012 – móda a bytové doplnky

Versace-Home-Collection-zlato-strieborná-koža-zamat

Spoločnosť bola založená v roku 1978 v Miláne Giannim Versacem a začína stúpať po schodoch k úspechu. Práca spoločnosti Versace zahŕňa výrobu, distribúciu a obchodovanie s luxusnými výrobkami vrátane širokého sortimentu bytových doplnkov. Kľúč k úspechu spočíva v inovatívnych dizajnérskych myšlienkach, ktoré ožili starostlivým výberom materiálov a vynikajúcim remeselným spracovaním. Táto filozofia platí aj pre Domáca kolekcia Versace, vytvorený v roku 1992. Gianni Versace, vedený vášnivým záujmom o rôzne formy umenia, sa ukázal byť taký kreatívny, že experimentoval v rôznych oblastiach. Bolo pre neho prirodzené založiť vlastnú zbierku nábytku ako rozšírenie svojho záujmu o umenie a jeho mnohé formy.

Kolekcia Versace Home 2012 – živé farby a výrazné detaily

Versace-Domov-zbierka-spája-neoklasicizmus-barokový-modernizmus

the Domáca kolekcia Versace 2012 má zaujímavý koncept dizajnu: rôzne typy štýlov sa používajú spoločne a zjednocujú v odvážnom modernom prostredí. Medzi hlavné zdroje inšpirácie patrí neoklasicizmus, baroko a modernizmus – tri veľmi odlišné štýly, ktoré sú majstrovsky zmiešané, aby vytvorili jedinečnú atmosféru sveta Versace. Špeciálna vec na Kolekcia Versace Home 2012 je použitie vysoko kvalitných materiálov v odvážnych dizajnérskych nápadoch, ktoré naznačujú živé farby, ako aj výrazné detaily a dekoráciu. Dizajn vytvára atmosféru, ktorá je veľmi moderná, čistá a minimalistická. Ale aj s niektorými klasickými odkazmi, ako sú barokové detaily, zlaté a strieborné prvky, zamat, hodváb a ďalšie klasické materiály, ktoré spájajú vintage štýl s moderným.

Pozrite sa na fantastické Kolekcia Versace Home 2012

Versace-Home-Collection-štýly-majstrovsky kombinujúce

Majstrovsky kombinujte štýly

Kolekcia Versace-Home-jedáleň-dizajn-čistý-luxus

bohato zdobené bytové doplnky

Kolekcia Versace Home-bohato zdobená-domáce príslušenstvo

odvážne dekoratívne látky a prvky

Kolekcia Versace-Home-silné-detaily-dekoračné prvky

Kožená posteľ Versace Home Collection

zrkadlová skrinka

Zrkadlový povrch skrinky Versace Home Collection

Kolekcia Versace Home 2012

Kolekcia Versace-Home-kancelársky nábytok-zrkadlové povrchy

Kolekcia Versace-Home-čierny-nábytok

Kolekcia Versace Home 2012

Versace-Domov-Kolekcia-vankúše-orientované-prvky

Kolekcia Versace Home 2012

Versace-domáca kolekcia-vinobranie-a-moderné

Kolekcia Versace-Home-2012-spálňa-dizajn

Od K.H. Christovej