Nábytok

Dizajnové kreslo HUSK v troch verziách – vnútorné, vonkajšie a stoličkové

kreslo šupka patrizia urquiola čierny plastový vankúš

Z Dizajnové kreslo HUSK od B. & B Taliansko je útulný kus nábytku zložený z dvoch základných prvkov – recyklovaného plastu a veľkého mäkkého vankúša. Dizajnér Patricia Urquiola  oznámil, že Husk je výsledkom dlhého vývojového procesu. Je to všestranné kreslo, ktoré je schopné krásne doplniť aj klasické pohovky.

 Dizajnové kreslo HUSK do obývačky

dizajnérska stolička so stoličkou v čiernej červenej obývačke

Dizajnové kreslo HUSK – verzia v bielej farbe

lusk relaxačné kreslo s taburetom, biele vankúše opierka hlavy

Relaxačné kreslo s pohovkou

dizajnové kreslo šupka so taburetkou obývačka biela béžová

Unikátny dizajn ponúka rôzne možnosti, ako sú pevné alebo otočné telesá, rôzne veľkosti, s opierkou hlavy alebo nie, ako aj rôzne farby a povrchy. Mäkký, intenzívne zafarbený vankúš ponúka príjemný dizajn a pohodlné sedenie. Luxus sa stretáva s udržateľnosťou a výsledkom je toto Dizajnové kreslo HUSK.

Verzia stoličky zo šupky

lusk stolička jedáleň bb taliansko čierny vankúš

plevová verzia stoličky jedáleň biela čierna elegantná

lusk stolička jedálenský stôl bb italia designer patrizia urquoila

lusk stolička dizajnová verzia jedáleň terasa jedálenský stôl

Urquiola experimentuje s materiálom a tvarom a svojim jedinečným štýlom vytvára ďalšiu vlnu modernej klasiky. Po predstavení kresla Husk v roku 2011 na milánskom veľtrhu rozšírila kolekciu predstavením verzie elegantného kresla v roku 2012. Rovnako ako jeho verzia s kreslom, aj Husk má tvarovanú škrupinu, ktorá doslova funguje ako vonkajší „poťah“, kam sa vankúš zmestí. Stolička Husk perfektne dopĺňa elegantný jedálenský stôl.

Husk outdoorová verziabb italia husk kreslo vonkajšia verzia biela béžová

BB Italia Husk Vonkajšia verzia kresla, biely stolík

okrúhle farebné bočné stolíky

dizajnové kreslo Husk Outdoor verzia Patricia Urquiola

Ak hľadáte vysokokvalitný vonkajší nábytok na terasu, verandu alebo terasu, pozrite sa na vonkajšie kreslo Husk. Dizajn nebol zmenený, iba materiály sú odolné voči poveternostným vplyvom. Malý okrúhly stolík Husk dopĺňa súpravu vonkajšieho nábytku a bude vás sprevádzať pri každom rozhovore a relaxácii.

sú vhodné pre každú oblasť

kreslo husk dizajnérka patrizia urquiola bb italia

dizajnové kreslo kancelárske zariadenie na lusk dizajnové kreslo zo šupky, drevené nohy, béžové vankúše bb italia lusk kresla zadná strana plast biely dizajnové kreslo lusk červený čierny rám červený vankúš kreslo vankúš zo šupky Patricia Urquiola BB Italia