Nábytok

Dizajn a dekorácia bambusového nábytku – Siam Collection od Sicis

bambusový dizajn nábytku svetlo modré stoličky eben elegantný dizajn steny zlatý prízvuk

Bambusové drevo je obľúbené, pretože je nielen odolné, ale poskytuje aj exotický nádych v podobe nábytku a doplnkov. Sicis teraz našla spôsob, ako ponúknuť tento vzhľad iným spôsobom. Na tento účel spoločnosť používa na nábytok luxusné materiály, ako je koža a eben, ktoré sú potom kombinované s akcentmi, ktoré vyzerajú ako bambusové tyčinky. Tieto jedinečné kúsky s Dizajn bambusového nábytku pochádzajú z kolekcie Siam a dodajú každej miestnosti nielen exotiku, ale aj jedinečnú eleganciu.

Dizajn bambusového nábytku – kolekcia Siam

bambusový nábytok dizajnová konzola zlatý vzhľad kovovo šedá dlažba stena originál

Tento dizajn bambusového nábytku je perfektnou voľbou z rôznych dôvodov. Bambus znamená vnútornú silu a elegantnú stránku v nás. Na druhej strane to symbolizuje flexibilitu, s akou by sme mali pristupovať ku každodennému životu bez narušenia rovnováhy a harmónie životných pravidiel. Všetky tieto pórovité vlastnosti môžu mať tiež vplyv na energiu v obytnom priestore. Radi by sme vám v tomto článku predstavili rôzne modely s dizajnom bambusového nábytku z kolekcie Siam. Nechajte sa pozitívne ovplyvniť silou a symbolikou bambusu.

Bambusový dizajn nábytku do jedálne

nábytok bambusový dizajn závesná lampa jedáleň zariadenie jedálenské stoličky

Kolekcia Siam obsahuje rôzne kusy nábytku, ako je sklenený stôl, bufet, kreslá, stoličky a taburetky, konzola a konferenčný stolík v obdĺžnikových a okrúhlych tvaroch. Tieto modely s dizajnom bambusového nábytku sú samy o sebe mimoriadne dekoratívne. Napriek tomu kolekcia ponúka aj ďalšie doplnky, ktoré dodávajú interiéru finiš. To zahŕňa závesnú lampu, stojacu lampu a stolnú lampu. Ak zariadite svoj interiér všetkými modelmi s dizajnom bambusového nábytku, môžete sa spoľahnúť na jedinečnú atmosféru, ktorá zapôsobí na každého hosťa. Z tohto dôvodu je nábytok a žiarovky nádherne vhodný aj do verejných priestorov, ako sú reštaurácie.

Bambusový dizajn pre restaturanty

nábytok bambusový dizajn sicis závesné svetlá nápad interiér reštaurácie

 Jemný nábytkový materiál

nábytok bambusový dizajn siam kolekcia zariaďovanie exotickej jedálne

 Bambusový luster

nábytok bambus dizajn luster nápad jedálenský stôl drevo ušľachtilé materiály koža

Kolekcia Sicis.