Nábytok

Komodu je možné použiť kdekoľvek v domácnosti na pomoc pri organizácii vecí

Komoda je doma skutočným univerzálom! Či už široké alebo nízke, vysoké a úzke, s mnohými malými alebo niekoľkými veľkými zásuvkami – stredne vysoká skrinka boduje v rôznych tvaroch a funkciách a dá sa použiť jednotlivo takmer vo všetkých obytných priestoroch. Dáme vám nápady, ako si môžete v každej miestnosti s komodami vytvoriť poriadok a úložný priestor.

Komoda na chodbu

Komoda na chodbu ponúka priestor na ozdobu a úložný priestor na topánky

Komoda, ktorá kombinuje zásuvky a priehradky s dverami, môže na chodbe vykonávať niekoľko úloh. Klobúky, šatky, rukavice, slnečné okuliare, krémy na topánky a podobne je možné uložiť do zásuviek, topánky však môžete uložiť do nižšie uvedených priehradiek prehľadným a ľahko prístupným spôsobom! Hore je tiež dostatok úložného priestoru na kľúče a dekorácie.

Klobúky a šatky majte prehľadne usporiadané v komode

Chcete jeden Komoda Vyrobené na mieru podľa vašich predstáv a špeciálne prispôsobené situácii v miestnosti na chodbe? Potom by ste mali venovať osobitnú pozornosť hĺbke. Na rozdiel od vyklápača topánok musí mať truhlica topánky hĺbku najmenej 30 – 35 cm. Topánka veľkosti 43 je napríklad 28 centimetrov dlhá. Optimálna výška je medzi 100 a 120 cm.

Komoda do spálne

Komoda v modernej spálni v čiernej a bielej farbe

Komody sú veľmi dobrým doplnkom šatníka v spálni a zároveň vyčarujú skvelý dekoratívny povrch. V zásuvkách je priestor na oblečenie, spodnú bielizeň, posteľnú bielizeň a šperky. So stolnou lampou je ideálny aj ako nočný stolík v malej spálni. Úložný priestor je možné tiež pomocou zrkadla premeniť na elegantný toaletný stolík.

Skladanie namiesto skladania: nové poradie sa vám bude páčiť!

Organizujte oblečenie v komode pomocou metódy Konmari

Systém KonMari skutočne zmení život. Podľa metódy Upratovacia kráľovná Marie Kondo Tričká, pulóvre, nohavice a topy sú zložené do malých balení a ideálne umiestnené vo zvislej polohe v zásuvkách alebo škatuliach. To zaisťuje perfektný prehľad a oblečenie možno jednoduchšie vyberať a vracať.

Komoda do kuchyne alebo jedálne

Komoda v jedálni na uloženie prestierania, obrúskov a obrusov

Nielen poháre, riady a príbory môžete úžasne uložiť do komôd v jedálni, ale aj podložky, obrúsky, obrúsky, obrusy, dekorácie na stôl a podnosy na servírovanie. Ak ste perfektná hostiteľka a radi pozývate svojich priateľov a rodinu na drink po večeri, komodu môžete použiť ako domáci bar na skladovanie nápojov a riadu na výrobu koktailov. Mimochodom, knihy o gastronómii, koktailoch a spol. Sú ideálne aj ako ozdoba.

Navrhnite si vlastný kávový oltár

Navrhnite komodu do kuchyne ako kaviareň

Mnoho milovníkov kávy sníva o tom, že by malo vo vlastnej kuchyni kaviareň. Komoda ponúka nielen dostatok pracovnej plochy, ale aj dostatočný úložný priestor na všetky kávové pomôcky, ako sú šálky, cukor, šľahač a možno aj miešacie tyčinky a hrnčeky. V tomto článku vám poskytneme nápady, ako vytvoriť perfektnú kaviareň.

Komoda v detskej izbe

Komoda v detskej izbe ponúka aj niekoľko ďalších funkcií

Komoda je tiež zázrakom úložného priestoru v detskej izbe a umožňuje neočakávané ďalšie funkcie: S meniacim sa nadstavcom sa zmení na prebaľovací pult. Praktické zásuvky ponúkajú dostatok miesta na plienky a púder & Čo ak prebaľovacia jednotka už nie je potrebná, môžete ju odstrániť a jednoducho naďalej používať svoju komodu ako upratovaciu pomôcku pre detské oblečenie a hračky.

Komoda v domácej kancelárii

Komoda zo svetlého dreva so zásuvkami pre domácu kanceláriu

Chaos je zlý pre produktivitu. Keď je vaše pracovisko dobre zorganizované, nemrháte časom, ktorý by bolo možné využiť múdrejšie. V domácej kancelárii poskytuje komoda správny prehľad dokumentov, priečinkov a ďalších kancelárskych potrieb, aby ste mohli pracovať efektívnejšie. Mimochodom, obsah zásuviek môžete organizovať aj pomocou flexibilných systémov priečok, a tým Vytvorte si vlastný organizačný systém. Všetko tak máte na prvý pohľad!