Nábytok

Spálňová komoda „Cascade“ od Martina Gallaghera

komoda do spálne prvok vlnovec zásuvka gallagher

Dych vyrážajúci Komoda do spálne radi by sme vám to predstavili v tomto článku. Je to obzvlášť ideálna voľba, ak hľadáte kus nábytku, ktorý je na jednej strane moderný a jednoduchý, ale napriek tomu má zaujímavé akcenty. Komoda, o ktorej dnes hovoríme, prináša so sebou práve to. Má moderný, jednoduchý tvar, ktorý pripomína škatuľu, pričom tento dizajn je rozdelený ručne vyrobenými prvkami a dodáva mu jedinečný vzhľad. Tieto prvky boli inšpirované plážou a morom. Dizajn pochádza od írskeho návrhára Martina Gallaghera, ktorý je vášnivým surferom.

Komoda do spálne inšpirovaná morom

nápad na dizajn zásuvky kaskádovej komody

Komoda do spálne sa skladá z piatich zásuviek. Tieto nemajú úchytky, ale otvárajú sa stlačením. To podporuje jednoduchý dizajn bez zbytočných ozdôb. Prvky uvedené vyššie, pripomínajúce morské vlny, sa tiahnu po povrchu komody. Ak sú zásuvky otvorené, vytvorí sa ďalší zaujímavý efekt. Prvky hriadeľa sú zlomené originálnym spôsobom. Ak sa vám zdá, že táto spálňová komoda je pre spálňu príliš dobrá a chcete ju radšej vystaviť, môžete ju použiť do inej miestnosti. Hodí sa do akejkoľvek miestnosti.

Komoda do spálne s nápadnými prvkami vo vlnovej forme

ručne vyrábaný dizajn komody do spálne martin gallagher

Komoda je ručne vyrobená

rezbárska komoda myšlienka moderného dreva ľahký nábytok galgher

Dizajnér zaujme aj ďalšími návrhmi komody do spálne. Ak hľadáte dizajn, ktorý nemá žiadne špeciálne efekty, potom je príborník Ardara rovnako skvelou možnosťou. Skladá sa z dvoch bočných skriniek a troch zásuviek. Povrch je ideálny na umiestnenie rôznych dekorácií. Vďaka rovnako jednoduchému dizajnu je táto komoda ideálna pre každú inú miestnosť.

Príborník Ardara ako komoda do spálne

komoda ardara komoda drevo svetlý nápad na nábytok

Príborník do spálne so skrinkami a zásuvkami

zariadenie príborník spálňa zásuvková skrinka moderné drevo

Návrhy komôd podľa Martin Gallagher.