Móda

Súčasný módny trend, ktorý nič nestojí – nosiť dámske košele naopak

Aktuálny módny trend-dámske tričko-biele-džínsy-pouličný štýl

Najnovšie trendy prezentované na móle väčšinou nie sú vhodné na každodenné použitie a ešte menej na konzervatívny vzhľad kancelárie. V poslednej dobe sa však blogeri v štýle street style potýkajú so zložitou témou a tou je, ako novým spôsobom nosiť oblečenie zo svojho inventára. ako aktuálny módny trend Ak je košeľa zle obrátená, môže tiež patriť vášmu priateľovi.

Aktuálny módny trend – oblečte si dámsku košeľu hore nohami

Aktuálny módny trend -ladičky-košeľa-biele-šaty-naopak

Tričko je očarujúci kúsok oblečenia prenesený z pánskeho šatníka, ktorý bude navždy prítomný v šatníku každej súčasnej ženy. Môže to však pôsobiť trochu nudne alebo príliš rezervovane a aby sa prelomilo toto klišé, pouliční šepkári z New Yorku, Milána a Paríža vyskúšali niečo nové – otočte košeľu hore nohami a oblečte si ju naopak.

Aktuálny módny trend – obliekať tričko naopak a prezentovať chrbát

Aktuálny módny trend -lady-košeľa-elegantná-móda-paris-bloggerka

Namiesto toho, aby ste predvádzali dekolt, staviate chrbát na výslnie pomocou niekoľkých rozopnutých gombíkov. Pohodlie pri nosení je tiež lepšie ako pri zatvorených všetkých tlačidlách. Na to by ste si ale mali dať pozor, pretože si môžete dať pozor na výrezy na každodenné použitie alebo do kancelárie.

Súčasný módny trend, ktorý nič nestojí – inšpirácia od módnych návrhárov z celého sveta 

Aktuálny módny trend-dámska košeľa-paris-street-style-fashion

Na prvý pohľad by každému nebolo jasné, či takto úmyselne alebo nevedome nosíte svoj top a pri druhom si môžete byť istí, že rozhovor prebehne. Napriek tomu je to veľmi šikovný spôsob, ako upútať pozornosť bez toho, aby ste pútali pozornosť oblečením. Existuje tiež dobrá príležitosť experimentovať s monochromatickým alebo jednotným vzhľadom.

Aktuálny módny trend pre zaujímavý, elegantný vzhľad

Aktuálny módny trend -ladičky-košeľa-sivá-rock-biela-elegantná

Ak rada mixuješ štýly a zároveň nechceš stratiť ženskú charizmu svojho looku, skombinuj košeľu so širokým strihom s elegantnou sukňou. Najlepšie je držať sa nadčasových a klasických farebných kombinácií, ako je čierno-bielo-šedá.

Kancelária vhodná aktuálny módny trend – župan naruby

Aktuálny módny trend -ladičky-košele-prúžky-čierno-biele

Tričko naopak môže byť kombinované s iným oblečením zo šatníka rovnako ako v normálnej verzii, ale dodáva mu nový vzhľad. Elegantný outfit pôsobí ležérne a extravagantne a naznačuje jemný vkus.

Aktuálny módny trend pre odvážne módne závislé 

aktuálna-módna-trend-dámska košeľa-modrá-extravagantné-strapce

Ak tričko oblečiete nesprávne, okamžite si všimnete, že takmer úplne chýba výstrih a golier je pri krku. Potom má zmysel buď použiť veľké a pútavé šperky, alebo práve naopak – diskrétne, tenké retiazky, ale prívesok tentoraz nechajte visieť na chrbte.

Pouličný štýl, ktorý sa skutočne dá nosiť – košeľu noste naruby

aktuálna-módna-trend-dámske tričko-modré-rifle-pouličný štýl

Zlé nosenie košele je skvelý nápad, ako ušetriť peniaze z nových nákupov a zároveň byť trandy. Prvý experiment doma pred zrkadlom, ktoré topy je možné nosiť novým spôsobom. Na to môžu byť v zásade vhodné blúzky, ktoré nie sú hore príliš tesné. Po aktuálnom boyfriend vzhľade si môžete požičať aj niektoré klasické varianty zo šatníka vášho priateľa.

Aktuálny módny trend s kúskom oblečenia, ktoré má každý vo svojom šatníku

aktuálna-módna-trend-dámske tričko-modré-pruhy-rifle-roztrhané

Snáď najlepšia možná kombinácia, ako nosiť bežnú blúzku novým spôsobom, sú klasické rifle. Tí s prasklinami alebo klasické tmavé modely, ktoré majú tiež radi ‘flare’, vyzerajú nádherne, keď je vrch čiastočne zasunutý do nohavíc a možno aj vzadu. Buď choďte na kontrast – hore svetlé, hore tmavé alebo skôr monochromatické v príbuzných odtieňoch.

Súčasný módny trend podľa hesla „Vytvorte zo starého nové“

aktuálna-módna-trend-dámska košeľa-modrá-nadrozmerná-pouličný štýl

Podľa hesla „urobte zo starého nové“ navrhnete nový top zo známej klasickej bielej košele, ktorý je rovnako pohodlný, ale vyzerá úplne inak. Párkrát vyskúšaná táto variácia blúzky bude čoskoro vašim novým obľúbeným kúskom vo vašom šatníku. Kombinujte s jednoduchými nohavicami alebo sukňou, aby sa vaše originálne nápady skutočne uplatnili.

Súčasný módny trend pre každodenný život a kanceláriu 

aktuálne-módne-trendy-dámske košele-prúžky-modré-námorné

Ak hľadáte nové módne nápady, ktoré sú vhodné aj pre každodenný život a obzvlášť vhodné pre kancelársky vzhľad, potom ich nájdete tu. Vyberte si košeľu, ktorá voľne sedí, dokonca aj požičanú od priateľa, a oblečte si ju nesprávne. Predná strana je teraz zadná časť a tlačidlá sú na zadnej strane. Podobne s hlbokými výrezmi by ste to nemali preháňať, najmä v pracovnom prostredí, a nechajte otvorené iba prvé 1-2 tlačidlá..

Aktuálny módny trend s bielou košeľou – noste ju naruby a vzadu zauzlite

aktuálna-módna-trend-dámske tričko-biele-džínsy-vysoké podpätky

Skutočne ležérny a nápaditý nápad je nosiť tričko nesprávne. Dodajte vzhľadu hravý nádych, ak vzadu zauzlíte oba konce trička. Pokiaľ ide o bežné nosenie, košeľu si vôbec nezapínajte na gombíky, nechajte ju otvorenú vzadu, len zaviazanú za uzol.

Ľanová košeľa je vždy aktuálnym módnym trendom

aktuálna-módna-trend-dámska košeľa-ľan-biela-kožená-taška

Biela košeľa z ľanu alebo čistej bavlny je skutočným letným spoločníkom každej štýlovej ženy. Vďaka svojmu jednoduchému vzhľadu je možné kombinovať a prepracovávať rôznymi spôsobmi. Prírodné vlákna prirodzene regulujú vlhkosť tela a pôsobia príjemne na dotyk. Vyberte si jasné farby a bezplatné strihy na oblečenie počas teplého obdobia a

Aktuálny módny trend – nosiť košeľu dozadu

aktuálny-trend-trend-dámy-košele-nohavice-námorné-vysoký pás

Športové alebo elegantné – aktuálny módny trend pre každý typ

aktuálna-módna-trend-dámske tričko-športovo-rockovo-čierne

Biela košeľa sa hodí k športovému a elegantnému outfitu. Street Style Mode odporúča základné oblečenie – klasické, nenápadnú siluetu, neutrálne farby, so športovými časťami, ako sú tenisky, cvičebná obuv alebo čiapky.

Aktuálny módny trend – rada si oblečte aj košeľu

aktuálna-módna-trend-dámske tričko-biele-džínsy s dlhým rukávom

V prípade nohavíc, džínsov alebo sukní s vysokým pásom môžete košeľu zaviazať naruby. Vzadu opäť zauzlite rohy košele, ale o niečo vyššie, aby váš žalúdok zostal čiastočne nezakrytý. Noste topánky na vysokom podpätku, ktoré lichotia siluete a pôsobia štíhlejšie.

Obliekanie nadmernej bielej košele novým spôsobom – aktuálny módny trend

aktuálna-módna-trend-dámske tričko-biele-oversize-rifle

Oversize móda je obzvlášť obľúbená v každodennom živote a biela blúzka k nej neodmysliteľne patrí. Vďaka tlačidlám na prednej alebo zadnej strane je vždy aktuálny a vhodný na každú príležitosť. Môžete si ich obliecť rôznymi spôsobmi a nosiť ich k úzkym alebo voľným rifliam.

Košeľa ako tunika, šaty alebo top – súčasný módny trend je inšpirovaný módou street style

aktuálna-módna-trend-dámske košele-šaty-bielo-vzdušné

Moderné ‘parmičkové’ blúzky je možné tiež reprodukovať akýmkoľvek spôsobom pomocou tohto trendu. Tričko nechajte voľne visieť vzadu, okrem nohavíc, a vpredu ho zastrčte do nohavíc. Keď ste sa rozhodli pre voľnú siluetu, nechajte všetky tlačidlá vzadu otvorené, okrem prvého.

Aktuálny módny trend, ktorý nič nestojí, inšpirovaný mólom

aktuálna-módna-trend-dámska košeľa-biela-mólo-top-bez ramienok

Na móle môžete vidieť zložité veci, pokiaľ ide o oblečenie, make-up a účes, ktoré sa v každodennom živote takmer nedajú interpretovať. Košeľa však medzi ne nepatrí. Môžete ho použiť na návrh topov bez ramienok, blúzok s odhalenými ramenami a ďalších za niekoľko minút bez šitia.

Elegantné a ležérne – oblečte si košeľu inak

aktuálna-módna-trend-dámske tričko-modré-priateľské šaty

Podobný súčasný trend zvrškov nosených zvrškov sa chytá aj kardigánov. Medzi všetkými z nich sú modely z jemného úpletu, ktoré predstavujú krásny chrbát.

Nosenie vrcholov zlým spôsobom – sveter 

aktuálny-módny-trend-dámy-sveter-elegantný-jemný úplet