Láska a rodina

Ktoré znamenia zverokruhu sa k sebe hodia – partnerské horoskopy

Ktoré znamenia zverokruhu sa k sebe hodia-móda-móda-ilustrácia

Ľudia navzájom fungujú rôzne a niektorí nefungujú vôbec. V určitom bode sa dostanete do bodu, kedy sa musíte pozrieť na hviezdy a hľadať odpovede. Hoci znamenia zverokruhu nie sú jasným dôvodom, astrológia odhaľuje veľa o bežných charakteristikách a možných bodoch trenia, ktoré slúžia ako duchovný sprievodca.  Ktoré znamenia zverokruhu sa spájajú? a ktoré sa v nasledujúcom texte nenaučia.

Ktoré znamenia zverokruhu sa spájajú – štyri prvky a ich význam

Ktoré znamenia zverokruhu sa spájajú-skupiny-voda-vzduch

Duchovná veda rozlišuje štyri prvky – vzduch, zem, oheň a vodu. Ich vlastnosti a typické vlastnosti prevyšujú západnú astrológiu, ale čiastočne aj čínštinu a formujú charakterové vlastnosti zverokruhu. Znamenia zverokruhu sú rozdelené do štyroch skupín, v ktorých sa vyznačujú niekoľkými podobnosťami a dobre harmonizujú v profesionálnom i súkromnom živote. Priateľstvo alebo partnerstvo pod týmito znameniami zverokruhu má najlepšie predpoklady prežiť čas hladko.

Ktoré znamenia zverokruhu sa k sebe hodia – vzdušné znamenia: Váhy, Vodnár a Blíženci

Ktoré znamenia zverokruhu sa spájajú? Váh-partner

Medzi letecké znamenia patria: Váhy, Vodnár a Blíženci. Vaša osobnosť je založená na mentálnom a intelektuálnom. Sú veľmi dobrí v komunikácii, radi sa pohybujú, a preto veľmi radi cestujú a sú spoločenskí. Letecké značky zvyčajne vykonávajú umelecké profesie alebo sú aktívne v spoločenskom živote. Negatívnou vlastnosťou týchto znamení zverokruhu je nemotornosť so zadržiavaním vlastných prianí.

Čínsky horoskop 2015 – ročný horoskop pre každé znamenie zverokruhu

Ktoré znamenia zverokruhu sa k sebe hodia – partnerské horoskopy

Farby Feng Shui a ich význam v našom obytnom priestore

Žena Váh (24. september – 23. október) neprijíma rozhodnutie o partnerstve spontánne, ale skôr sa na to pozerá zo všetkých strán, než sa rozhodne. Je veľmi vyrovnaná a sníva o spoločníkovi, ktorý svojmu životu presne tak rozumie. S premýšľavým dvojčaťom môže zažiť dlhé a neustále partnerstvo, ktoré je v každodennom živote. Vo Vodnárovi nájde kultivovaného partnera, ktorý ju povzbudí. Možnými partnermi môžu byť aj: Váhy, Lev a Podpora. S: Rybami, Býkom, Pannou, Rakom, Škorpiónom a Kozorožcom by si Váhy mali dávať pozor.

Ktoré znamenia zverokruhu sa spájajú – partneri pre Vodnára

Ktoré znamenia zverokruhu sa spájajú - partneri Vodnára

Vodnárka (21. januára – 19. februára) je známa svojou vôľou, nezávislosťou a individualizmom. Prečo to isté pýta aj svojho partnera, ktorý by mal vyčnievať z davu. Je šťastná, že môže prevziať vedúcu úlohu vo vzťahu, a preto potrebuje niekoho, kto je otvorený novým myšlienkam. Partnerstvo s Waagemann je preto jednoducho dokonalé, pretože je otvorený vašim prianiam a zároveň vám dáva slobodu. Blíženci sú inšpirovaní vodnou ženou a ako ona otvorení svetu. Partnerstvo s: Baran, Ryba alebo Podpora môže fungovať dobre, zatiaľ čo ľudia s Rakom, Pannou, Kozorožcom a Býkom častejšie zlyhajú.

Ktoré znamenia zverokruhu sa spájajú – partneri pre Blížencov

ktorý-znamenia zverokruhu-vhodné-dvojičky-dvojičky-manželka-partnerky

Dvojníčka bráni slobodu a žiarlivosť, netolerancia jej vôbec nevychádza. Dokáže rýchlo zmeniť svoje pocity, a preto nie je najlepším partnerom pre Ryby, Raka, Býka a Strelca. So vzdušnými znameniami Váh a Vodnára žena Blíženec vstupuje do dlhodobého partnerstva založeného na rovnováhe lásky a vzájomnej slobody. S Leom a Baranom dobre vychádza, ak akceptujú jej náladovosť.

Ktoré znamenia zverokruhu sa spájajú – znamenia Zeme: Kozorožec, Býk a Panna

Kozorožec

Ktoré znamenia zverokruhu sa spájajú-Kozorožec-manželka-partnerka

Kozorožec, Býk a Panna sú označované ako zemské znamenia a logicky sú len uzemnené, život vo veľmi realistickom rozpoložení. V kresbách Zeme sa prejavuje disciplína, vytrvalosť, dokonca aj prísny konzervativizmus. Preto sú veľmi spoľahliví v práci aj v medziľudských vzťahoch. Hmotný svet má pre nich najväčšiu hodnotu. Jej melancholický temperament a skepsa sú negatívnymi vlastnosťami.

Dáma Kozorožec (22. december – 20. január) stojí nohami pevne na zemi a nereálne myšlienky sú od nej ďaleko. Berie veci do vlastných rúk a svojou inteligenciou desí mnohých mužov, pretože kariéra je u tejto ženy v popredí. Ale kto si získa jej srdce spravodlivo, našiel si partnera na celý život. Škorpión má potrebnú empatiu, aby sa k vám krok za krokom priblížil. Panenský muž jej môže pomôcť zmysluplným spôsobom sa realizovať. Tiež dobre vychádza s Býkom, Kozorožcom, Strelcom a Rybami a mala by si dávať pozor na Raka, Blížencov a Vodnára.

Ktoré znamenia zverokruhu sa spájajú – Býk

ktorý-znamenia zverokruhu-ísť-spolu-taurus-partneri

S býčou dámou (21. apríla – 21. mája) sa ženskosť stretáva so zmyselnosťou a miluje sa cítiť polichotená ako skutočná dáma. Váš partner by preto mal byť veľmi trpezlivý, pripravený byť nosený na rukách a čítať im z pier každé prianie. Dokonale sa dopĺňa s Krebsom alebo Fischemannom. Tá posledná jej dokonca aj v tvári nachádza ideálneho partnera na celý život. Títo dvaja mohli spolu žiť v mieri bez toho, aby sa dusili v nude. Chápajúci Rak rozumie Býkovi intuitívne a jeho náladovosť je vyvážená jej vytrvalosťou, ktorá je najlepším predpokladom dlhého, intímneho partnerstva. Tip: Býkové ženy nemajú rady rýchle konkurzy a rozchod na začiatku vzťahu pre nich neprichádza do úvahy. Nerozumie si so Škorpiónom, Strelcom a Baranom, ale dobré partnerstvá sú možné s Pannou, Kozorožcom a Býkom.

Ktoré znamenia zverokruhu sa spájajú – Panna

ktorý-znamenia zverokruhu-zapadajú-panna-manželka-partneri

Panny (24. augusta – 23. septembra) sú úprimné, perfekcionistické a chcú presadiť svoju pevnú vôľu. Disciplína a poriadok pre nich hrá v živote zásadnú úlohu a partner by to mal rešpektovať. Preto je muž s rakovinou jednoducho ideálny. Rovnako ako Panna si váži úhľadnosť a rodinný život. V šťastnom vzťahu sú Panny milujúce a nápomocné, posilňujú svojmu partnerovi chrbát. Vďaka svojmu praktickému charakteru môže byť s Kozorožcom celkom spokojná. Partnerstvo s: Pannou, Baranom, Leom alebo Váhami môže byť nepríjemné a Býk a Škorpión spolu dobre ladia.

Ktoré znamenia zverokruhu sa k sebe hodia – znamenia ohňa: Lev, opora a baran

ktorý-znamenia zverokruhu-vhodné-k sebe-leos-partner-žena

Ohnivými znameniami sú Lev, Strelec a Baran. Rovnako ako ich prvok sú impulzívni, dynamickí, temperamentní, veľmi odvážni a svoju vášeň dokážu veľmi dobre vyjadriť slovami. Znamenia ohňa vo zverokruhu majú často dobrú náladu a môžu byť dominantné, preto je pre nich osobná sloboda veľmi dôležitá.

Levice (23. júla – 23. augusta) majú pre ostatných, či už ide o mužov alebo ženy, neuveriteľnú príťažlivosť a sú vždy stredobodom pozornosti obklopení priateľmi. Tieto neuveriteľne charizmatické osobnosti sú silnými postavami a úspešný vzťah s príliš citlivými mužmi, ako je Rak alebo Ryby, z toho nevyplýva. Muž by mal prijať ich tvrdohlavú povahu a muž Strelec to dokáže veľmi dobre. S mužom Baranom je možný aj intímny, dynamický vzťah. Ohnivé znamenia musia mať úspešný vášnivý vzťah, ak sa navzájom skrotia a naučia sa robiť kompromisy.

Ktoré znamenia zverokruhu sa spájajú – Strelec ktorý-znamenia zverokruhu-zapadajú-strelec-manželka-partneri

Strelec má silnú túžbu po slobode, čo môže viesť k problémom vo vzťahu, ak sa cíti obmedzene. Ak je jej priestor ohrozený, jednoducho odíde. Druhé ohnivé znamenie – Baran a vzdušné znamenie Vodnár sa k svojej povahe ohňa hodia najlepšie. Baran si váži svoju vynaliezavosť a svoju silu. Strelec zažíva dlhý, zmyselný a harmonický vzťah s intelektuálnym Vodnárom. Strelec uzatvára možné partnerstvá so Strelcom, Levom a Váhami, pričom môže dôjsť ku konfliktom medzi Kozorožcom, Škorpiónom a Pannou.

Ktoré znamenia zverokruhu sa spájajú – Baran

ktorý-znamenia zverokruhu-ísť-spolu-aries-manželka-partner

Ohnivé znamenie Baran (21. marca-20. apríla) je horkokrvné a temperamentné, preto potrebuje po vašom boku silného, ​​sebavedomého partnera. Vy ste si rovní s Leom a Strelcom, ktorí chápu lásku vášnivo a sú plní napätia. Schützemann potrebuje v každodennom živote rovnako rozmanitosť ako dáma Barana, inak sa začne nudiť. Býk, Škorpión a Baran sú pre ňu tiež vhodní, ale vôbec nie Panna, Blíženci a Váhy.

Ktoré znamenia zverokruhu sa spájajú – vodoznaky: Ryby, Škorpión a Rak

ktorý-znamenia zverokruhu-zapadajú-ryby-ženy-partneri

Medzi vodoznaky patria: Ryby, Škorpión a Rak. Vyznačujú sa svojou intuíciou, citlivosťou a hlbokou emocionalitou rovnako ako formujúci prvok voda. Váš záujem je zameraný na zmyselné, umelecké a kultúrne. Často im chýba potrebné uzemnenie a môžu viesť k emocionálnym zábranám.

Rybárske dámy (20. februára – 20. marca) sú plaché a hanblivé a prebúdzajú v mužoch ochranný pud. Berú slabšiu časť a často trpia strachom zo straty. Zvlášť dobre sa hodia k ďalším vodným znameniam Rak a Škorpión. Títo dvaja sú veľmi emocionálni a empatickí, navzájom sa podporujú a tvoria dobre fungujúci tandem. Rybie dáme budú vyhovovať aj kozorožec, ryby a býk, ale vôbec nie – Váhy, Baran, Lev, Panna, Strelec a Blíženci.

Ktoré znamenia zverokruhu sa spájajú – rakovina

ktorý-znamenia-zverokruhu-zapadajú-spolu-rakovina-fr-partneri

Žena s rakovinou (22. júna – 22. júla) zosobňuje klišé ženského pohlavia, a preto je emocionálna, vysoko citlivá, romantická a miluje, keď je možné ju dobyť. Často hrá svoju malú hru na núdzovú ženu a umenie zvádzania ovláda ako nikto iný. Nie je neobvyklé, že trpí výkyvmi nálady a partner by to mal starostlivo pochopiť. Cení si lojalitu, rodinný život a pocit, že je potrebný. Takto interpretuje žiarlivosť a nárok na držanie muža Škorpióna na rozdiel od iných znamení zverokruhu, ktoré to vôbec netolerujú. Rakovinová dáma má s Jungfraumannom veľa spoločného – predpoklady pre harmonický vzťah. Šťastné partnerstvo je možné aj s Rybami, Býkom a Leom. Mala by si dávať pozor na Vodnára a Kozorožca.

Ktoré znamenia zverokruhu sa spájajú – Škorpión

ktorý-znamenia zverokruhu-vhodné-spolu-škorpión-manželka-partneri

Dáma Škorpión (24. októbra – 22. novembra) nie je typickým vodoznakom. Je tajomná a v láske hrá svoju vlastnú hru. Váš partner by mal mať nekonečnú trpezlivosť, pretože ich žiarlivosť môže byť horiaca. Nekompromituje ľahko, čo by malo byť jasné od začiatku. Keď je vyhratá, a keď nie je dôvod na pochybnosti, je obetavá a milujúca. U citlivého muža Raka sa môže spoľahnúť na jeho lojalitu a zároveň nie je príliš emocionálna ako on, čo vyrovnáva vzťah. Panna-Škorpión je tiež dobrým predpokladom pre sľubný vzťah. Môže tiež dobre fungovať s Rybami, Baranom alebo Kozorožcom, pričom partnerstvu s Váhami, Vodnárom, Blížencami a Leom sa skôr vyhnete.

* Módne ilustrácie od Nazgrelle (Will Ev)