Láska a rodina

Čínsky horoskop 2015 – ročný horoskop pre každé znamenie zverokruhu

čínsky horoskop 2015 všetky hviezdne znamenia podľa rokov

Od 4. februára nadišiel čas – rok koňa sa skončil. Pretože kto je za čínsky horoskop záujem, vedzte, že v roku 2015 drevená koza / ovečka / ovplyvní náš život. Koza je ženská a má jinovú energiu. Znamenie zverokruhu symbolizuje mier, harmóniu, odpočinok, vieru v dobro. Od 19. februára preto začne pomerne pokojné obdobie. Koza tiež podporuje kreativitu a posilňuje firemného ducha. 2015 je ten pravý čas pre tých, ktorí si chcú založiť vlastnú rodinu. A tí, ktorí by sa chceli sústrediť na svoj profesionálny život, budú mať tento rok tiež úspech. Nižšie sa dozviete, aký rok kozy prinesie vaše znamenie zverokruhu.

Čínsky horoskop 2015 – budúcnosť vyzerá pre potkana ružovo

čínsky horoskop 2015 krysa nový rok

Potkan musel v roku 2014 veľa prekonať, ale v roku 2015 má znamenie zverokruhu opäť šťastie. Otvoria sa nové kariérne príležitosti – teraz je ten správny čas dobre si naplánovať financie alebo investície. Dá sa očakávať aj hojdačka v súkromnom živote – nezadaní sa môžu tento rok stretnúť s veľkou láskou.

Čínsky horoskop 2015 – nové výzvy pre vola

čínsky horoskop 2015 byvolia hviezda podpísala nový rok

Rok 2015 nebude pre byvoly vyzerať tak ružovo ako pre potkana – bude musieť prekonať mnoho nových výziev. V nasledujúcom roku bude preto najdôležitejšia trpezlivosť. Každé rozhodnutie by mal starostlivo zvážiť a vypočuť si rady priateľov. Aby všetko išlo dobre v jeho súkromnej sfére, musí byť ochotný robiť kompromisy.

Čínsky horoskop 2015 – silná láska k tigrovi

čínsky horoskop 2015 tigrie hviezdy podpísali nový rok

Tiger bude mať v roku 2015 skvelý čas. Teraz je ten správny čas naplánovať si výlet do exotických krajín alebo nájsť si nových priateľov a možno stretnúť veľkú lásku / alebo založiť rodinu. V každom prípade by sa tak malo stať v druhej polovici roka. Na jar by mal tiger venovať čas svojmu kruhu priateľov.

Čínsky horoskop 2015 – králik má veľké šťastie

čínsky horoskop 2015 hviezdne znamenie králika nový rok

Králik má v roku 2015 šťastie – nech robí čokoľvek, môže sa tešiť z úspechu. Tento rok to znamená venovať viac času svojmu profesionálnemu životu. Možno je teraz ten správny čas začať s vlastným podnikaním! Nemusí však v tomto smere robiť všetky rozhodnutia sám – rodičia a partner pri ňom budú stáť a poskytovať užitočné rady.

Čínsky horoskop 2015 – iba dobre premyslené rozhodnutia pre draka

Čínsky horoskop 2015 Hviezdne znamenie striech obrázok

Rok 2015 je pre šarkana dosť nepriaznivý. Mal by sa chrániť pred rýchlymi rozhodnutiami, najmä pokiaľ ide o vlastné financie. Namiesto toho môže svoju energiu venovať rodinnému životu.

Čínsky horoskop 2015 – pre hada žiadne prekvapenie

čínsky horoskop 2015 hadia hviezda podpísala nový rok

Had tento rok nečaká žiadne veľké prekvapenia. Čas bude venovať novým projektom – na renováciu domu, na nové zamestnanie alebo na novú záľubu. Len buďte opatrní – priateľstvá a vzťahy je potrebné starostlivo pestovať. Hádaniu sa treba vyhýbať, inak by ste mohli zraniť niekoho dôležitého vo svojom živote.

Čínsky horoskop 2015 – nové dobrodružstvo pre kone

čínsky horoskop 2015 obrázok koňa s hviezdnym znamením

Kone môžu v roku 2015 radikálne zmeniť svoj život – teraz je ten správny čas na cvičenie, vyskúšanie novej diéty alebo plánovanie pohybu. Predovšetkým je dôležité zostať aktívny a urobiť rozhodné kroky k zmene.

Čínsky horoskop 2015 – koza si môže užívať dobrý život

čínsky horoskop 2015 kozmické znamenie

Tento rok si koza užíva dobrý život – v ich súkromnej sfére vládne harmónia, v profesionálnom živote všetko prebieha dobre. Koza sa môže tešiť z úspechu, ale nesmie zabúdať na priateľov a kolegov. Hádky treba nechať bokom, namiesto toho treba starostlivo pestovať staré kontakty. Teraz nie je čas na veľké zmeny.

Čínsky horoskop 2015 – opica sa cíti ohromená

čínsky horoskop 2015 opičia hviezdna značka budúcnosť

Rok sa pre opicu začína hekticky – veľa práce, veľa úloh doma. Zotaviť sa bude môcť až neskoro na jar. V druhom polroku je opica opäť preťažená a podporuje sa jej kreativita.

Čínsky horoskop 2015 – kohút si užíva voľný čas

čínsky horoskop 2015 obrázok kohúta budúci nový rok

Na rozdiel od opice si kohút v roku 2015 dopraje prestávku. Môže si užívať voľný čas a venovať sa svojim priateľom a rodine. Starí známi sa spoja a nadviažu sa nové vzťahy.

Čínsky horoskop 2015 – pes pomáha svojim priateľom

čínsky horoskop 2015 obrázok psa znamenia hviezdy

V roku 2015 sa pes bude musieť venovať svojim priateľom – budú potrebovať jeho pomoc! Ochota pomôcť sa určite vyplatí. Verný pes bude musieť aj vo svojom milostnom živote prekonávať ťažkosti. Nie je to práve najlepší rok na osobnej úrovni. Každý, kto plánuje svadbu, musí vo svadobný deň očakávať prekvapenia. V každom prípade dobrá správa – ak nestratíte nervy a ste ochotní urobiť kompromis, budete sa tešiť na harmonický vzťah.

Čínsky horoskop 2015 – prasa má pred sebou úspešný rok

čínsky horoskop znamenie hviezdy znamenie roka 2015

Prasa bude mať úspešný rok, najmä pokiaľ ide o profesionálny život. Teraz je ten správny čas prejaviť svoju kreativitu a zapôsobiť na manažment. Bez trochy úsilia sa to nestane, ale nakoniec sa všetky projekty úspešne dokončia.