Kuchyňa

Odsávač pár Elica – Spoločnosť uvádza na Eurocucina 2018 nové produkty

Elica nové modely odsávačov pár moderný dizajn

Odsávač pár je už dávno viac ako zariadenie na filtráciu a odsávanie pár z varenia, ktoré je štýlovým vrcholom každej kuchyne. Obzvlášť pôsobivé sú modely od talianskeho výrobcu Elica. Každý odsávač pár Elica je výrazom modernej estetiky a elegancie, ktorá charakterizuje značku. Na medzinárodnom veľtrhu kuchynského nábytku Eurocucina 2018, ktorý sa konal v Miláne koncom apríla, mohli návštevníci nahliadnuť do budúcnosti. Renomovaná spoločnosť predstavila svoje najnovšie produkty, ktoré predstavujú dokonalú kombináciu inovácií a dizajnu. Elicaine inovácie boli predstavené na pútavej výstavnej ploche 800 metrov štvorcových.

Stánok Elica – inovácia sa stretáva s dizajnom

Indukčná varná doska s integrovaným odsávačom Otočte klapku Aktivujte systém

Talianska architektonická firma Labics bola poverená návrhom interiéru veľtrhu. Myšlienka projektu sa vracia do mestského prostredia – metafora pre svet Elica. Otvorený, plynulý priestor rozdelený na sériu malých budov a ulíc. Interiér by mal byť navrhnutý ako príjemný obývací priestor, kde si výrobky Elica prídu na svoje.

Odsávač pár Elica ovláda varnú dosku prostredníctvom mobilného telefónu

Každá izba mala inú tému a umožnila návštevníkom zoznámiť sa s novými produktmi značky, dozvedieť sa o ich funkciách a komunikovať s nimi. Rozsiahly verejný priestor na druhej strane tvorila séria ulíc a námestí v meste. Interiérový dizajn poskytol úplný obraz spoločnosti. Veľký dôraz bol kladený aj na použité materiály. Keď návštevníci veľtrhu prešli malým mestom Elica, mohli navštíviť rôzne miestnosti a získať informácie o rôznych špecifikáciách produktu.

Plynová varná doska moderný inovatívny veľtrh Elica 2018

Miestnosti – „Inspired Cooking“, „Silence“, „Lighting“ a „ConnectAir“ – boli navrhnuté tak, aby predvádzali najnovšie produkty a ich fungovanie, zatiaľ čo miestnosť „Vision“ ukazovala Elicovu interpretáciu kuchyne budúcnosti. Zhrnuli sme pre vás najdôležitejšie body veľtrhu:

Indukčná varná doska s integrovaným odsávačom pár – NikolaTesla Switch

Indukčná varná doska s integrovaným odsávačom pár Elica Nicola Tesla

V prvej miestnosti s názvom „Inšpirované varenie“ sme sa zamerali na nový rad produktov „NikolaTesla Switch“. Inovatívne nefunkčné pole s integrovaným digestorom prináša revolúciu do každodenného zážitku z varenia a prevracia naše nápady naruby. Indukcia a odsávanie sú kombinované v jednom výrobku.

Indukčná varná doska integrovaný digestor ostrovček moderný inovatívny

„NikolaTesla Switch“ ponúka všetky výhody indukčných varných dosiek, ako je rýchle varenie a jednoduché čistenie, pričom odsávací systém dosahuje vysokú úroveň výkonu, pokiaľ ide o odsávanie dymu, hladinu hluku a energetickú účinnosť (trieda A +). Je dokonca päťkrát výkonnejší než konvenčné systémy. V strede varnej dosky je umiestnený krúžok s liatinovým efektom a sklenený kruh. Sanie sa aktivuje otáčaním tohto kruhového prvku.

Indukčná varná doska Elica biela nový dizajn integrovaný výfukový systém

Indukčná varná doska Elica biela s integrovaným odsávačom, moderný kuchynský ostrovček

Odsávač pár Elica Haiku

Odsávač pár Elica nový nástenný držiak čiernej série Haiku

Miestnosť „Ticho“ bola naopak vytvorená na predstavenie novej produktovej rady Haiku. Séria obsahuje moderné odsávače pár, ktoré stelesňujú koncept čistých línií, výkonných výfukových systémov, nízkej hladiny hluku a vysoko kvalitných materiálov. Tento nový dizajnový odsávač pár od spoločnosti Elica je výsledkom túžby po zjednodušenej forme bez nadbytočných prvkov, ktorá je však zároveň obohatená o iný, harmonicky pôsobiaci obsah..

Odsávače pár Elica, čierna, nástenný montáž odťahového vzduchu Haiku

Všetky koncepty, ktoré robia z Haiku mimoriadne inovatívny produkt vo svojej kategórii, sú implementované v hĺbke iba 32 cm. Plochá kapucňa a digestor dokonale ladia a tvoria jeden okraj, vďaka čomu celkový obraz vyzerá obzvlášť harmonicky.

Odsávač pár Elica ostrovček moderná kuchyňa-obývačka veľká varná doska

Odsávač pár Elica na stenu, betónový vzhľad Haiku

Inštalácia ostrovného stropu odsávača pár Elica, jednoduchý vzhľad

Odsávač pár Elica Lullaby s integrovaným osvetlením

Ostrovček odsávača pár Elica s integrovaným LED svetlom

„Uspávanka“ sa zameriava na témy ako architektúra, materiál a svetlo, ktoré hrajú v kuchyni obzvlášť dôležitú úlohu. Stropný odsávač pár od Elica ponúka množstvo funkcií, otvára nové perspektívy a vytvára inovatívne prostredie, v ktorom sa môžete ponoriť a cítiť sa dobre.

Stropné ostrovné integrované LED osvetlenie digestora Elica

Svetlo je stredobodom produktovej rady „Uspávanka“: Rovnomerné, vyvážené rozloženie svetla v miestnosti vytvára jedinečné a atmosférické prostredie. Môžete nastaviť intenzitu svetla a zvoliť teplotu farby. Tento model je ideálny pre otvorené obývacie priestory, kde by kuchyňa a obývacia izba mali vizuálne harmonizovať.

Ostrovný odsávač pár v modernom dizajne, drevené LED svetlo

Kombinácia stropných závesných lámp a odsávačov pár Elica

Prívesný ostrovček s odsávačom pár osvetľuje dizajn miestnosti bez hlavy s japonským nádychom

ConnectAir a Snap – najnovšia generácia možností pripojenia

Kvalita vzduchu v prevádzke mobilného telefónu Elica

„ConnectAir“ bola miestnosť, v ktorej sa predstavili exkluzívne riešenia inteligentnej domácnosti Elica. Elica na výstave Eurocucina 2018 predstavila výber produktov, ktoré je možné ovládať pomocou smartfónov. Bezdrôtové prepojenie medzi indukčnou varnou doskou, digestorom a zariadením Snap na ovládanie kvality vzduchu umožňuje kompletnú reguláciu vzduchu v kuchyni. Pretože kuchyňa a obývacia izba v nových budovách obvykle do seba prúdia, čerstvý vzduch v miestnosti je pre pohodu nevyhnutný.

Odsávač pár Island z matného medeného skla Svetelná moderná kuchyňa

Odsávač pár je stredobodom pozornosti tohto revolučného systému inteligentnej domácnosti. Prostredníctvom priamej komunikácie s varnou doskou a funkciou „Snap“ monitoruje vzduch v miestnosti a v prípade potreby sa automaticky aktivuje, aby bola zaistená vysoká kvalita vzduchu počas varenia a medzitým..

Odsávač pár Elica Summilux

Odsávač pár Elica nové medené optické svetlo Summilux

Súčasťou novej produktovej rady Téchne je recirkulačný digestor „Summilux“. Model je možné pripojiť k zariadeniu „Snap“ prostredníctvom špeciálnej aplikácie a monitorovať kvalitu vzduchu. Ďalší plus – má niekoľko svetelných zdrojov LED s rôznym výkonom (9 W, 30 W, 40 W, 3500 K). Svetlo smerom nahor je možné stlmiť, aby sa vytvorila príjemná atmosféra. Dostatočný jas zaisťuje LED krúžok, ktorý smeruje nadol k varnej doske. Kombinácia leštenej nehrdzavejúcej ocele a skla vytvára dokonalú rovnováhu medzi estetikou a technológiou.

Odsávač pár Elica moderný dizajn sklenený medený vzhľad

Závesný odsávač pár Elica na ostrove na varenie z nehrdzavejúcej ocele