Kuchyňa

Kuchyňa

Atraktívna a moderná kuchyňa s CESAR ARREDAMENTI

Moderná-celá-biela-kuchyňa-CESAR-ARREDAMENTI

CESAR ARREDAMENTI je talianske dizajnérske štúdio s dizajnérmi, ktorí sa starajú o moderná kuchyňa a ich vysokokvalitný štýl. Vymykajú sa tradičnému názoru, že moderná kuchyňa by mala byť praktická, kompaktná a všetko po ruke. CESAR ARREDAMENTI je založený na výstredných dekoroch, neobvyklom kuchynskom nábytku a rovnováhe medzi rôznymi štýlmi, ako je minimalizmus, barok, vintage, grécky a high-tech.

Moderná kuchyňa s veľkou čiernou doskou a drevenými skriňami

veľko-kuchynské-top-čierne-drevené skrinky-CESAR-ARREDAMENTI

Pridaním niečoho neobvyklého, CESAR ARREDAMENTI moderná kuchyňa trochu divné, ale stále dostatočne útulné a milé, aby ste boli vždy šťastní. Talianski návrhári držia krok s retro trendmi, pokiaľ ide o vysoké stĺpy a dlhé steny. Nie sú zdobené, ale dosky a kuchynské skrinky sú ozdobené krištáľovými vázami, keramickými hrnčekmi alebo elegantnými pohármi na šampanské.

biela moderná kuchyňa s vysokým leskom

biela-kuchyňa s vysokým leskom-CESAR-ARREDAMENTI

Tím CESAR ARREDAMENTI používa pri tvorbe mramor, betón a sklo ich moderné kuchyne. Odrazy hladkých povrchov splývajú s magickou atmosférou miestnosti a pekne sa pohrávajú so slnečným žiarením. Lampy a lustre sú v retro štýle, s romantickým krbom alebo staromódnym kreslom v kráľovskom štýle.

očarujúca moderná kuchyňa od CESAR ARREDAMENTI

očarujúca-moderná-kuchyňa-CESAR-ARREDAMENTI

Moderná kuchyňa od CESAR ARREDAMENTI je pôsobivé a veľkolepé. Žiarivé súpravy a okuliare sú ponechané mimo skriniek, aby vytvorili lepšiu náladu a podčiarkli očarujúcu atmosféru. Moderné kuchyne od CESAR ARREDAMENTI sú tiež ideálne na vytváranie priestorov pre veľké rodiny.

Abigail

biela očarujúca luxusná kuchyňa

biela-očarujúca-luxusná-kuchyňa-CESAR-ARREDAMENTI

 červená kuchyňa

červená-kuchyňa-CESAR-ARREDAMENTI

Drevený dizajn

drevo-dizajn-kuchyňa-CESAR-ARREDAMENTI

Nerezová kuchyňa s drevenými skrinkami

nerez-kuchyňa-s-drevenými-skriňami-CESAR-ARREDAMENTI

moderná kuchyňa v neutrálnych tónoch

moderná-kuchyňa-neutrálne-odtiene-CESAR-ARREDAMENTI

ľahké drevo a schéma dizajnu

moderná kuchyňa-svetlý-dizajn-schéma-CESAR-ARREDAMENTI

štýlová-kuchyňa-tmavé-drevo-CESAR-ARREDAMENTI

otvorená kuchyňa-tmavé drevo-CESAR-ARREDAMENTI

víno-červená-kuchyňa-tvar-u-CESAR-ARREDAMENTI

atraktívna-moderná-kuchyňa-oranžové-odtiene-CESAR-ARREDAMENTI

atraktívna-kuchyňa-šedo-žltá-CESAR-ARREDAMENTI

Read more
Kuchyňa

Luxusný kuchynský nábytok od SieMatic do vašej modernej kuchyne

luxusná-kuchyňa-kuchynský-ostrov

Nemecké dizajnérske štúdio SieMatic je tiež výrobcom Luxusný kuchynský nábytok a návrhári úžasných moderných kuchýň – s novým dizajnom a štýlovým vzhľadom. Izbu, organizovanú a zariadenú odborníkmi zo spoločnosti SieMatic, možno rozpoznať okamžite. So svojimi retro prvkami z posledných dvoch storočí vytvárajú pôsobivé dekory a pohodlné prostredie.

biely luxusný kuchynský nábytok a hnedé akcenty od SieMatic

luxusne-biela-kuchyňa-hnedá-akcenty-SieMatic-Italia

Moderný luxusný kuchynský nábytok od SieMatic vychádzajú z kontrastov a avantgardných motívov v ozdobách, ktoré upútajú pozornosť zákazníkov. the Luxusný kuchynský nábytok sú vo svetlých a neutrálnych farbách, takže tmavé a silné prvky je možné umiestniť na stoly, police a elektrické spotrebiče v kuchyni. Čiernobiela schéma je zvýraznená veľkými oknami a sklenenými dverami alebo rámami.

Luxusný kuchynský nábytok od SieMatic

luxusná kuchyňa-SieMatic-Italia

High-tech, minimalizmus a klasicizmus je možné ľahko kombinovať v dizajne všetkých moderných kuchýň SieMatic. Poriadok a čistota pracujú s čistými líniami Luxusný kuchynský nábytok, ktoré sú spravidla v rohu premisy. Akcenty sú umiestnené kráľovským krištáľovým lustrom alebo mozaikovými keramickými dlaždicami na stenách. Tieto kľúčové prvky predstavujú najdôležitejšie pravidlo, ktorým sa dizajnéri SieMatic pri svojej práci riadia – jednoduchosť a veľkoleposť pod jednou strechou.

luxusný kuchynský nábytok

luxusný-taliansky-kuchynský-nábytok

Vysoko kvalitné materiály, ako je teak a keramika, v kombinácii s pôsobivým mramorom ukazujú, prečo sú výrobky so značkou SieMatic Luxusný kuchynský nábytok sa volá. Moderné kuchyne SieMatic určite dlho vydržia.

Abigail

SieMatic

luxusný kuchynský nábytok od SieMatic

luxusný-kuchynský-nábytok-SieMatic-Italia

biela jednoduchá kuchyňa od SieMatic

biela-jednoduchá-kuchyňa-SieMatic-Italia

luxusná biela kuchyňa od SieMatic

luxusná-biela-kuchyňa-SieMatic-Italia

luxusný kuchynský nábytok SieMatic

luxusný-kuchynský-nábytok-SieMatic-Italia

kuchyňa-originálne-ozdoby-kuchynský-ostrov

Read more
Kuchyňa

Exkluzívny dizajn kuchyne – Snaidero Studio ukazuje to najlepšie

neobvyklý-kuchynský dizajn-biela-tmavo modrá

Uplynulo už takmer desať rokov, keď Snaidero Studio urobilo prvé kroky v modernom dizajne kuchyne. Talianski dizajnéri sa odvtedy veľa naučili a tiež sa podelili o skúsenosti so svojimi kolegami. Zručnosti pri navrhovaní úžasných kuchýň. Každý exkluzívny dizajn kuchyne von Snaidero okamžite upúta vašu pozornosť a očarí vás.

Exkluzívny dizajn kuchyne – kompaktná kuchyňa s mramorovou a sklenenou kuchynskou linkou

kompaktná kuchyňa-snaidero-sklenená-kuchynská linka

S cieľom mať v miestnostiach dostatok pohybu, pracovníci v Snaidero tvoria exkluzívny dizajn kuchyne. Výsledkom je, že návrhári vyvinuli dve alternatívy – malý a veľký kuchynský nábytok pre svoje portfólio luxusných kuchýň. Niektoré z týchto kusov nábytku sú kompaktné stoly so vstavanými skriňami, iné sú modulárne kuchynské skrinky, ktoré sa dajú premeniť na dosku.

Exkluzívny dizajn kuchyne od Snaidero

Exkluzívne-dizajn kuchyne-snaidero

Každý exkluzívny dizajn kuchyne od Snaidero vytvára príjemnú a teplú atmosféru. Je v nich očarujúci a avantgardný luxusný kuchynský nábytok, ale zdobené jednoduchou výzdobou a prvkami. Ľahko sa spomína klasický štýl, zelené rastliny v tradičných kvetináčoch, roztomilá keramika s krásnymi retro vázami. Krásne a originálne kuchyne od Snaidero Studio sú vyzdobené sviežimi farbami a pripomínajú jarnú mágiu a letné iskry.

šikovné osvetlenie pod kuchynskou linkou

chytrá-osvetlenie-pod kuchynskou linkou

Aby ušetrili miesto vo svojej modernej kuchyni, používajú dizajnéri zo spoločnosti Snaidero na stoly a kuchynské skrinky ľahké materiály, ako je bambusové drevo. Alebo plast na stoličky s ľahkými, mäkkými vankúšmi alebo damaškom. S takýmto typom luxusného kuchynského nábytku budú miestnosti vizuálne pôsobiť priestrannejšie. Vytvárajú ilúziu, že ste niekde vonku, nie ste zatvorení pred sporákom vo svojom dome.

Abigail

 exkluzívna kuchyňa od spoločnosti Snaidero s mramorovou pracovnou doskou

exkluzívna-kuchyňa-snaidero-mramorová pracovná doska

jednoduchá kuchyňa-dizajn-snaidero  Snaidero-štúdio-exkluzívne-dizajn-kuchyne

biela kuchyňa od Snaidero s klasickým vzhľadom

biela-kuchyňa-snaidero-klasického vzhľadu

zlaté steny v luxusnej kuchyni

zlatá stena luxusná kuchyňa  exkluzívny-dizajn-kuchyne-tmavé-drevo

Read more
Kuchyňa

Moderný nápad na dizajn kuchyne od spoločnosti Steininger

moderná kuchynská oceľová skrinka

Ak ste moderný Návrh kuchyne so zaujímavou výzdobou, pohodlným nábytkom a originálnymi konceptmi, potom ste v Steiningeri na správnom mieste. Je to rakúska spoločnosť, ktorú založil v roku 1993 Martin Steininger a zameral sa na avantgardné štýlové kuchyne..

Štýlový dizajn kuchyne s ozdobami pre rastliny

moderné kuchynské rastliny z nehrdzavejúcej ocele

Steininger sa toho drží Návrh kuchyne Niektoré základné pravidlá – vždy ponúkajú kozmopolitné projekty, masívny a pevný nábytok, ako je kuchynský ostrov a jedálenský stôl so stoličkami, sa zdá byť pevný a stabilný. Retro prvky v interiéri kuchyne vytvárajú niekoľko vzrušujúcich prvkov. Nenechajte sa však zmiasť – na výrobu tohto nábytku boli použité moderné, inovatívne výrobné postupy.

 Biely elegantný dizajn kuchyne

elegantný nerezový kuchynský ostrovček

Čierna-moderná-kuchyňa-dizajn-sklenená-chladnička

Hladké lesklé povrchy a zaujímavé osvetlenie charakterizujú dizajn kuchyne Steininger. Kuchynské skrinky sú kompaktné, veľmi premyslené a ľahko dostupné. Farby sú neutrálne – miestnosti dominuje biela, čierna a sivá. Sklo a oceľ boli vybrané ako hlavné materiály zbierky. Zelené rastliny, ktoré kontrastujú s neutrálnou farebnou schémou, slúžia ako jediná dekorácia.

Abigail

biela-kuchyňa-moderné-drez-vstavané skrine

Biela minimalistická kuchyňa

praktický-biely-elegantný-kuchynský-ostrov

Čiernobiela kuchyňa so zaujímavým drezom

čiernobiele kuchynské barové stoličky

Zelené rastliny ako ozdoba v modernej kuchyni

čiernobiela moderná kuchyňa

Kuchynský dizajn od Steiningera – moderný a pohodlný

Kuchyňa-Dizajn-Steininger-Moderná-Stavba

Kvetináč v kuchyni

Rastliny-dekorácia-moderná-kuchyňa

Read more
Kuchyňa

Exkluzívne kuchyne od Brummel s efektom WOW

Diamantové-exkluzívne-kuchyne-od-Brummel

Mať praktickú a krásnu kuchyňu je nielen nevyhnutné, ale aj životne dôležité. Zvlášť vtedy, keď chceme byť v kuchyni skutočne pohodlní alebo sa len tak váľať. Zlý dizajn by vás prinútil inštinktívne opustiť miestnosť bezprostredne po dokončení varenia alebo umývania …

Exkluzívne kuchyne od Brummel – biely luxus

marmola-luxusKüche-Brummel

Preto exkluzívne kuchyne z Grcať také výnimočné a neuveriteľné. Majú veľmi jedinečný efekt wow, ktorý vás doslova ohromí v momente, keď vojdete do miestnosti. Vyzeráš úplne úžasne. Brummel ponúka skutočne luxusné, moderné kuchynské prevedenie, ktoré nikdy nevyjde z módy. Sú elegantné a krásne, sú všetkým, čo by nadšenec varenia alebo profesionál mohol potrebovať. Technologické a praktické – exkluzívne kuchyne od Brummel sú plne vybavené vo všetkých smeroch.

Exkluzívne kuchyne od Brummel – vynikajúca kolekcia

súčasná-exkluzívna-luxusná-kuchyňa-od-Brummel

Najdôležitejším klenotom v kuchyni je kuchynský ostrov, ktorý je jednoducho nádherný a dopĺňa celý interiér kuchyne. Funkčnosť neprichádza len s užitočnosťou. Obsahuje tiež dokonalú rovnováhu, pokiaľ ide o individuálne meranie priestoru. Kuchyňa by preto mala uspokojovať individuálne potreby zákazníka exkluzívne kuchyne od Brummel nastaviteľný tak, aby vyhovoval každému domu a akejkoľvek potrebe.

Grand Gourmet R – čierna kuchyňa s vysokým leskom

Kuchyňa GrandGourmet-R-čierna-vysoký lesk

Keď hovoríme o budúcnosti kuchyne a jej štýle, hovoríme o exkluzívne kuchyne od Brummel. Každý kus je vyvedený v dokonalej rovnováhe, aby interiér pôsobil veľmi ľahko, ale pritom veľmi útulne a štýlovo. Návrhy Brummel sa venujú perfekcionizmu, prirodzenej rovnováhe a dokonalému, jedinečnému vnímaniu v kombinácii s modernými riešeniami a kreatívnymi nápadmi. Kuchyne sú kombináciou klasického a súčasného dizajnu s luxusnou estetikou, ktoré dotvárajú interiér. Každá kuchyňa Brummel je vlastne umelecké dielo, dizajn, striedajúca sa realita, v ktorej sa cítite slobodne a motivovane. Nie je to len dekor alebo prostredie. Predstavuje svet snov, príbeh, ktorý bol uvedený do života.

magnetická fialová kuchyňa

LUXury-magneticko-purpurová-kuchyňa

Drevené obklady a lesklé povrchy

súčasné-drevom obkladané-lesklé povrchy

biely mramor a kryštál

papillon-biela-luxus-brummel

papillon-exkluzívne-kuchyne-od-Brummel

papillon-pracovná doska-exkluzívne-kuchyne-od-Brummel

papillon-kuchynske-spotrebice-exkluzivne-kuchyne-od-Brummel

marmola-kapucňa-kryštálový obklad

Bambusová kuchyňa

BAMBOO-dve-kuchynka-ostrov-svetlo-drevo

BAMBOO-Exkluzívne kuchyne-od-Brummel

Kuchyňa vo vidieckom štýle

MaisonClassique-exkluzívna-kuchyňa-vidiecky štýl

GrandGourmet-Exkluzívne kuchyne-od-Brummel

jaipur-luxus-kuchyna-farba-krem

okrúhla kuchynská linka jaipur

Read more
Kuchyňa

Farebné trendy v kuchyni na rok 2012 – niekoľko tipov

Farebné trendy-kuchyňa-2012-farebné-kachľové-zrkadlo-ušľachtilé drevo

Farba je pocit a dodáva sa v mnohých odtieňoch. Vychutnajte si pohodlie svojej kuchyne tým, že sa ním budete riadiť Farebné trendy v kuchyni na rok 2012 ozdobiť. Je to o žltej, zelenej, červenej, oranžovej, fialovej a ich variantoch. Vyberte si farbu, ktorá vyhovuje štýlu vášho domova a samozrejme vás baví najviac. Samozrejme, pri výbere farebných kombinácií pre vašu kuchyňu by ste mali vedieť, aké sú vaše ciele. Čo očakávate od farby vašej kuchyne? Upokojiť vás, navodiť náladu alebo len zapôsobiť na návštevníkov? Nezáleží na tom, aký bude účel, ale môžeme vám pomôcť s niekoľkými tipmi.

Farebné trendy v kuchyni na rok 2012 – výber

hra biela kuchyňa farba Farebné trendy v kuchyni na rok 2012

Psychológovia sa domnievajú, že farbu interiéru by ste si mali zvoliť sami, bez toho, aby ste hľadali radu od ostatných. Keď vezmeme do úvahy skutočnosť, že ľudia sa vyjadrujú prostredníctvom dekorácie vášho domova, toto vyhlásenie znie logicky. Najprv si vyberte základnú farbu, ktorá vám najviac vyhovuje. Potom môžete na základe tejto farby zostaviť úplnú farebnú schému. Potom môžete túto farebnú schému obohatiť v súlade s požadovaným cieľom.

Farebné trendy v kuchyni na rok 2012 – kontrasty

svetlo zelená-svetlo modrá-kombinácia-biela-kuchyňa

Môžete sa spoľahnúť na kontrast, ktorý môže byť ako detail v interiéri kuchyne veľmi efektívny. Napríklad žltý stôl bude skvele vyzerať vo vašej zelenej kuchyni. Takéto kombinácie vám môžu dodať pozitívnu energiu. Stačí si vybrať kontrastné farby. To sú farby, ktoré pri zoskupení sčernejú. Tu sú dve dobré možnosti: napríklad úspešne skombinovať zelenú farbu s červenou alebo žltú farbu s fialovou.

Farebné trendy v kuchyni na rok 2012 – používajte rôzne odtiene

tmavo červená-kuchynské skrinky-biela-jedálenský-nábytok

Mix rôznych odtieňov vyzerá v interiéri veľmi pôsobivo. Monochromatické farby alebo odtiene sú kombináciou svetlosti a sýtosti iba v jednej farbe. Využite tieto efekty. Takéto usporiadanie v miestnosti vytvára uvoľnenú atmosféru. To vám môže pomôcť vytvoriť skutočne peknú kuchyňu.

modrozelená a červená sedenie

Trendy farieb-kuchyňa-2012-čajovo-modrá-červená-sedačky

farebné kuchynské linky a pulty

Farebné trendy-kuchyňa-2012-farebné-kuchynské-skrine-pulty

kuchyňa s fialovým akcentom

purpurovo-lilaová akcentovaná stenová kuchyňa

tyrkysovo modré drahé drevo

Farebné trendy-kuchyňa-2012-tyrkysovo-modrá-ušľachtilé drevo

Pastelovo ružová oranžová

Farebné trendy-kuchyňa-2012-pastelovo-ružovo-oranžová  Farebné trendy-kuchyňa-2012-kombinácia-zeleno-modrá

energicko-farebná kuchyňa

moderné zrkadlo na dlaždice

Farebné trendy-kuchyňa-2012-moderné-kachľové zrkadlo  zelené-kuchynské-ostrov-biele-kuchynské-skrinky

Farebné trendy-kuchyňa-2012-kombinácia-svetlo modro-biela

Read more
Kuchyňa

V žltej kuchyni svieti slnko po celý rok

moderná-šedo-žltá-kuchyňa

Prineste slnko do svojho života na každý deň v roku veselá žltá kuchyňa. Aj v tých najšedších dňoch bude vaša žltá kuchyňa pôsobiť žiarivo a príjemne. Žltá je farba jari a leta. Stimulujúca farba ideálna pre šťastnú atmosféru. Žlté kuchyne sú stále obľúbenejšie, často spájané s tradičným štýlom. Kyslejšia žltá je tiež ideálna pre výraznú farbu a zvýšenie energie v modernej kuchyni. Žltá sa môže pohybovať od jemného krému po jemné tóny kravského krému až po oveľa odvážnejší citrusový odtieň. Svetlo žltá je vynikajúcou voľbou farby pre malú alebo tmavú kuchyňu. Zvyšuje pocit priestoru a rozveseľuje ponurý interiér. Žltú možno zaviesť rôznymi spôsobmi, ako ukazuje tento inšpiratívny výber žltých kuchýň.

Energetická podpora vo veselej žltej kuchyni

žlté police-príslušenstvo-biela-kuchyňa

Ak subtílne nepopisuje vaše preferencie v oblasti dizajnu, zvoľte silnú zelenožltú kuchyňu a pre extrémny kontrast ju skombinujte s prvkami výraznej fialovej. Žltá a fialová tvoria doplnkový pár na farebnom koliesku a spoločne poskytujú najvzrušujúcejší vizuálny vzťah, aký je v moderná žltá kuchyňa. Ak sa budete riadiť týmto tipom, efekty budú ohromujúce.

tmavé drevo kontrastuje so žltou kuchyňou

tmavo-drevo-žltá-kuchyňa

Žltá kuchyňa vo vidieckom dome alebo na chate vyzerá báječne. Čerstvé svetlo vo vidieckom prostredí zaplaví okná a okúpa miestnosť v osviežujúcom prirodzenom svetle. Žltá farba vyzerá skvele na akcentovaných stenách a tiež na skriniach akéhokoľvek štýlu. Ak chcete do svojej kuchyne vdýchnuť čerstvý život, natrite ho žltou farbou. Biela vyzerá dobre žltá kuchyňa pre najľahšiu, najľahšiu farebnú kombináciu. Alternatívne budú čierne pulty, čierne dlaždice a ďalšie príslušenstvo dodávať sofistikovaný a super elegantný vzhľad.

žltá slnečná kuchyňa

žlto-slnečná-kuchyňa

Žltá vystupuje ako povznášajúca farba v spektre, takže pre šťastnú kuchyňu siahnite po tejto slnečnej farbe.

Od Jaz

žltý prízvuk v bielej kuchyni

žltá kuchyňa s bielou prízvukou

žlté kuchynské skrinky a čierne kontrastné prvky

žlté-kuchynské-skrinky-čierne-kontrastné prvky

štýlovo-okrúhla-žltá-kuchyňa

žltá kuchyňa vo vysokom lesku

čierno-biela-kuchyňa-žltá-akcenty

žlté-kuchynské-skrinky-krásne-závesné-svetlá

žlto-biela-kombinovaná-kuchyňa

kuchyňa so žltým drezom

Read more
Kuchyňa

Super cool kuchyne od Mobalpa

zeleno-oranžové-super-chladné-kuchyne

V dnešnej dobe sú moderné domy praktické, príjemné a elegantne zariadené, takže interiér vyžaruje skutočnú radosť a vytvára útulnú atmosféru. the super cool kuchyne od Mobalpa majú atraktívny dizajn – ste pripravení na novú inšpiráciu?

Mobalpa – majstri super cool nápadov na dizajn interiéru kuchyne

Austrálsky kuchynský dizajn

Ak ste ešte nepočuli o francúzskej nábytkárskej spoločnosti Mobalpa, teraz je načase urobiť si predstavu o ich katalógoch a produktoch. Talentovaný dizajnérsky tím za značkou odviedol vynikajúcu prácu a úplne zmenil obyčajnú, dokonca nudnú kuchyňu. Títo super cool kuchyne ponúkajú atmosféru, v ktorej môže celá rodina variť, jesť a tráviť spolu kvalitný čas. Mobalpa sa špecializuje na vytváranie priestoru plného pozitívnych emócií bez toho, aby štýl zostával v pozadí.

Super skvelé nápady pre kuchyňu pre celú rodinu

rustikálny-rohová-kuchyňa-klasický štýl

Ak si prelistujete katalóg Mobalpa, určite na vás urobia dojem lesklé povrchy a dokonalé konštrukcie modulárnych kuchýň. Kombinácia pohodlia a útulnosti, luxusných prvkov a všestranného využitia kuchynských skriniek výrazne uľahčuje život.

Kuchynský dizajn kombinuje pohodlie a pohodlie

svetlo fialový dizajn kuchyne

A nielen to – super chladné kuchyne od Mobalpa sú priestranné a pohodlné. Super chladná kuchyňa od spoločnosti Mobalpa charakterizuje dobrá organizácia dostupného priestoru a množstvo možností prepracovania jednotlivých panelov v závislosti od zariadenia miestnosti. Dokonca aj rohová kuchyňa bola prepracovaná.

Farebné schémy a výber materiálov

Moderný-dizajn kuchyne-Mobalpa

the super cool kuchyne od Mobalpa ponúka veľa farebných možností, z ktorých si zákazníci môžu vyberať. Dizajnéri rozhodne uprednostňujú jemné nuansy. Použité materiály sa tiež líšia v závislosti od štýlu – môžete sa rozhodnúť pre úplne bielu lesklú minimalistickú kuchyňu aj pre kuchyňu v rustikálnom dreve. Kuchyne dopĺňa eklektická výzdoba, inovatívne lustre a nábytok z nehrdzavejúcej ocele.

Mimoriadne, odvážne a zaujímavé – super cool kuchyne od Mobalpa

Útulný-Perinne-kuchyňa-modrý-obrus

Mobalpa sú francúzska nábytkárska spoločnosť, ktorá prerobila kuchyňu. Ponúka veľké množstvo exkluzívnych nápadov na interiér kuchyne z vysoko kvalitných materiálov, ako je plast, dub, nehrdzavejúca oceľ a s krásnym prevedením.

Od Abigail

Biela a zelená niobská kuchyňa

bielo-zelená-niobská kuchyňa

Super chladná kuchynská biela

super-chladná-kuchyňa-biela

Praktický drevený interiér kuchyne

praktický drevený interiér kuchyne

Lesklé sivé kuchynské skrinky

lesklo-sivé-kuchynské skrinky

minimalistická panelová kuchyňa s čiernymi barovými stoličkami

minimalistické-panelové-kuchynské-čierne-barové stoličky

Zaujímavá závesná lampa nad kuchynskú linku

zaujímavo-závesný-svetlo-kuchynský-bar

Tmavé kontrasty v kuchyni

Drevená kuchyňa-dub-tma-kontrasty

Moderná kuchyňa Elios

Elios-moderná-kuchyňa-tmavá-kuchynská linka

Read more
Kuchyňa

Futuristický dizajn kuchyne od spoločnosti Splinterworks z Anglicka

Fascinujúci futuristický dizajn kuchyne

Tieto vzrušujúce a inovatívne kuchynské linky, vysmiate sa dohovoru, boli navrhnuté dizajnérskou spoločnosťou. “Splinterworks ‘ vytvorený z Anglicka. Mladá spoločnosť bola založená len asi pred dvoma rokmi a už je na globálnom trhu. Nie je to prekvapujúce pri takých fascinujúcich produktoch, ako sú tie ich futuristický Návrhy kuchýň.

Tieto super štýlové jednotky boli navrhnuté umelcami a remeselníkmi tak, aby spájali výkonnú estetiku s vynikajúcou funkčnosťou. Unavení z konvenčného kuchynského vybavenia „Splinterworks“ s tvojím futuristický dizajn dodajte tomuto pracovnému prostrediu nový rozmer. Je to typické pre ich prácu “Bod zvratu “- Projekt, ktorý vytvára mimoriadne krásny priestor, ktorý vyzerá skôr ako foyer umeleckej galérie než ako jednoduchá kuchyňa.

Splinterworks  futuristický dizajn kuchyne

futuristické kuchyne od Splinterworks

Tu opísané jednotky sú konečné futuristický dizajn kuchyne a podobajú sa modernejšej soche ako funkčné pulty a spotrebiče. „Splinterworks“ bolo však veľmi zamerané na praktickosť a nič v týchto návrhoch nie je rozmarné a bez akéhokoľvek užitočného účelu. Voľne stojace tvary podlahových jednotiek sú uhlové aj zakrivené v závislosti od uhla pohľadu. Dosky tvoria široký oblúk a jednotky stoja na neuveriteľne tenkej základnej línii. Tento vnútorný sklon dosiek vytvára maximálny priestor a priestor na nohy, aby sa jedlo dalo jesť futuristická kuchyňa je veľmi príjemný zážitok. Krivka je ideálna pre prácu, kde sú všetky oblasti ľahšie dostupné. Tento dizajn je nakonfigurovaný ako futuristická aréna na prípravu jedla, varenie, jedenie a nakoniec umývanie riadu. Všetky činnosti, ktoré môžete vykonávať v akejkoľvek normálnej kuchyni, sú tu tiež vykonávané štýlovo.

futuristický Návrh kuchyne – Aréna na prípravu jedla

Futuristický dizajn kuchyne ponúka tiež nový prístup k skladovaniu. Na túto príležitosť sú skrinky jednoduché pologuľovité tvary. Sú pripevnené k stene dômyselným systémom prekrývajúcich sa segmentov, o ktorých sa predpokladá, že boli inšpirované tvarom pomaranča. Tieto inovatívne skrinky sa po otvorení stanú atraktívnymi výstavnými policami v futuristická kuchyňa a keď sú zatvorené – nádherné sochárske objekty.  „Splinterworks“ Bol určený pre ich futuristický dizajn kuchyne,

„… .. plne funkčné, ale aj oduševnené miesto, ktoré je možné oceniť ako pri spoločenskom angažovaní, tak pri každodenných bežných úlohách.“

Tento cieľ a oveľa viac ste určite dosiahli.

Futuristický dizajn kuchyne – skrine pologuľovitých tvarov

od Jaz

Dizajnér: Splinterworks

“>

Read more