Kuchyňa

Luxusný kuchynský nábytok od SieMatic do vašej modernej kuchyne

luxusná-kuchyňa-kuchynský-ostrov

Nemecké dizajnérske štúdio SieMatic je tiež výrobcom Luxusný kuchynský nábytok a návrhári úžasných moderných kuchýň – s novým dizajnom a štýlovým vzhľadom. Izbu, organizovanú a zariadenú odborníkmi zo spoločnosti SieMatic, možno rozpoznať okamžite. So svojimi retro prvkami z posledných dvoch storočí vytvárajú pôsobivé dekory a pohodlné prostredie.

biely luxusný kuchynský nábytok a hnedé akcenty od SieMatic

luxusne-biela-kuchyňa-hnedá-akcenty-SieMatic-Italia

Moderný luxusný kuchynský nábytok od SieMatic vychádzajú z kontrastov a avantgardných motívov v ozdobách, ktoré upútajú pozornosť zákazníkov. the Luxusný kuchynský nábytok sú vo svetlých a neutrálnych farbách, takže tmavé a silné prvky je možné umiestniť na stoly, police a elektrické spotrebiče v kuchyni. Čiernobiela schéma je zvýraznená veľkými oknami a sklenenými dverami alebo rámami.

Luxusný kuchynský nábytok od SieMatic

luxusná kuchyňa-SieMatic-Italia

High-tech, minimalizmus a klasicizmus je možné ľahko kombinovať v dizajne všetkých moderných kuchýň SieMatic. Poriadok a čistota pracujú s čistými líniami Luxusný kuchynský nábytok, ktoré sú spravidla v rohu premisy. Akcenty sú umiestnené kráľovským krištáľovým lustrom alebo mozaikovými keramickými dlaždicami na stenách. Tieto kľúčové prvky predstavujú najdôležitejšie pravidlo, ktorým sa dizajnéri SieMatic pri svojej práci riadia – jednoduchosť a veľkoleposť pod jednou strechou.

luxusný kuchynský nábytok

luxusný-taliansky-kuchynský-nábytok

Vysoko kvalitné materiály, ako je teak a keramika, v kombinácii s pôsobivým mramorom ukazujú, prečo sú výrobky so značkou SieMatic Luxusný kuchynský nábytok sa volá. Moderné kuchyne SieMatic určite dlho vydržia.

Abigail

SieMatic

luxusný kuchynský nábytok od SieMatic

luxusný-kuchynský-nábytok-SieMatic-Italia

biela jednoduchá kuchyňa od SieMatic

biela-jednoduchá-kuchyňa-SieMatic-Italia

luxusná biela kuchyňa od SieMatic

luxusná-biela-kuchyňa-SieMatic-Italia

luxusný kuchynský nábytok SieMatic

luxusný-kuchynský-nábytok-SieMatic-Italia

kuchyňa-originálne-ozdoby-kuchynský-ostrov