Kuchyňa

Kuchyňa kaviarne: takto si môžete navrhnúť vlastnú kaviareň doma!

Väčšina ľudí potrebuje ráno šálku horúcej a chutnej kávy, aby začala deň v dobrej kondícii. Kreatívne a moderné kaviarne a kaviarne sú skvelou možnosťou, ako uvoľniť miesto na pracovnom povrchu a urobiť kuchyňu ešte útulnejšou a príjemnejšou. Aby sme vám pomohli navrhnúť vlastný kávový oltár, zostavili sme pre vás v tomto článku tie najkrajšie nápady a inšpirácie pre kuchynskú kaviareň. nechajte sa inšpirovať!

Kuchyňa kaviarne, ako napríklad zdobenie kaviarne, si urobte nápady

Hľadanie inšpirácie pre kávové stanice doma na sociálnej platforme „Pinterest“ sa tento rok zvýšilo o neskutočných 751%. V mnohých prípadoch ľudia často postavia svoje obrovské kávovary k stene alebo do rohu na doske, kde je málo voľného miesta. Nebolo by však snom mať všetko, čo potrebujete k perfektnej šálke kávy alebo čaju, na dosah? Od starých skriniek po obslužné vozíky môžete na zriadenie kuchynskej kaviarne použiť prakticky čokoľvek.

Je také jednoduché zariadiť si v kuchyni vlastnú kávovar

Trolejová mobilná kávová stanica do kuchyne, škandinávsky štýl bývania

Ak používate kávovar niekoľkokrát denne alebo ak pozvete priateľov a rodinu na kávu a koláč vo svojom dome, malo by zmysel porozmýšľať nad zriadením vlastnej kaviarne v kuchyni. V nasledujúcom texte sme zhrnuli najdôležitejšie kroky, vďaka ktorým bude kávová stanica skutočným pútačom pozornosti.

 • Nájdite to správne miesto – Je vaša kuchyňa veľká alebo malá? Koľko miesta máte na kaviareň? Vďaka správnemu výberu miesta bude miestnosť oveľa praktickejšia. Je dôležité mať na pamäti, že kaviareň v kuchyni by mala byť nielen dostatočne veľká pre kávovar, ale aj pre mnoho ďalších pomôcok. Patria sem napríklad šálky na kávu, nádoby na kávové zrná, cukor a korenie. Bez ohľadu na to, či používate plne automatický kávovar, espresso kávovar alebo rýchlovarnú kanvicu – elektrickú energiu rozhodne potrebujete. Mali by ste sa preto uistiť, že kuchynská kávová stanica je v blízkosti aspoň jednej zásuvky.

Znovu použite staré skrinky Kaviareň Vytvorte si vlastnú kuchyňu

 • Kaviareň s kuchyňou musí byť byť ľahko použiteľný – Snažte sa využiť priestor okolo svojej kaviarne čo najefektívnejšie. Aby ste si mohli kávu v pokoji pripraviť, pracovná doska by mala mať dĺžku najmenej 1 meter. Odporúčame vám, aby ste sa rozhodli pre vodoodpudivú pracovnú dosku, ktorú je možné tiež rýchlo vyčistiť. Na to sa hodí aj chladná písacia podložka vyrobená z plastu alebo akrylovej sklenenej dosky. V kuchyni s kuchynskou stanicou je úložný priestor ako stvorený. V závislosti od toho, či ho postavíte priamo na kuchynskú dosku, použite naň vozík alebo starú skrinku-vždy musíte mať niekoľko políc a priehradky na skladovanie.

Perfektná kaviareň v kuchyni – čo by rozhodne nemalo chýbať?

Kaviareň Kuchyňa ako navrhnúť tipy na zariadenie malého bytu

Pre dokonalú rannú rutinu je veľmi dôležité, aby ste mali všetky svoje kávové pomôcky na dosah. A tu je zoznam vecí, ktoré potrebujete pre dokonalú kuchyňu z kaviarne.

 • Logicky je kávovar na prvom mieste.
 • Štýlové alebo vtipné hrnčeky na kávu.
 • Plechovka kávy na kávové zrná alebo dávkovač kávových kapsúl.
 • Nádoby na lyžice na cukor a kávu – dózy na murár si môžete ozdobiť podľa vlastného vkusu a dať kaviarni pre kuchyňu osobný, nezameniteľný charakter.
 • Chýbať by nemal ani podnos a obrúsky.
 • Ak nemáte na všetko dostatok miesta, môžete na stenu položiť chladnú poličku a zavesiť tam hrnčeky s kávou.

Tipy a nápady pre moderný dizajn kaviarne v kuchyni

Navrhnite malú kaviareň do kuchyne Zariaďte malý byt Tipy

Kuchyňa s kuchynskou stanicou je v skutočnosti oveľa viac než len miesto, kam umiestnite kávovar. Prispôsobený k zvyšku nábytku, stáva sa pútačom pozornosti a vytvára príjemnú atmosféru. Aby to nepôsobilo príliš preplnene, mali by ste sa predovšetkým uistiť, že kaviareň v kuchyni ladí so zvyškom zariadenia. Popustite uzdu svojej fantázii a najskôr sa rozhodnite pre farebnú paletu svojej kaviarne. Malo by to vyzerať celkom jednoducho a elegantne alebo by ste ním chceli v miestnosti zvýrazniť?

Kuchyňa s kaviarňou a kaviarňou

 • Malé rastliny alebo čerstvé kvety sú veľmi dobrým spôsobom, ako dodať kuchyni trocha sviežosti.
 • V závislosti od štýlu života môžete namiesto čisto bielych hrnčekov na kávu zavesiť farebné a vtipné hrnčeky, ktoré ste za tie roky nazbierali.
 • Správny dizajn steny dodá kuchyni vašej kaviarne príjemný nádych. Či už ide o umelecké dielo, vaše osobné fotografie alebo krásne fototapety – všetko, čo sa vám páči, je povolené.

Premeňte servírovací vozík na jedinečnú mobilnú kaviareň v kuchyni

Mobilná kaviareň Navrhnite kuchyňu moderným spôsobom Kaviareň doma Nápady

Máte malý byt a v kaviarni v kuchyni už toľko miesta nezostalo? Čo tak na to použiť bežný servírovací vozík? Môžete ho namaľovať a ozdobiť, ako chcete. Ak chcete pôsobiť rustikálne, vyberte si hrnčeky a nádoby na kávu s vintage vzhľadom a ratanové úložné koše. Máte modernú, škandinávsku kuchyňu? Potom by mala byť dekorácia pre kaviareň tiež jednoduchá a elegantná. A ďalším plusom mobilnej kávovej stanice je, že sa dá ľahko prepravovať kdekoľvek.

Založte si kávový bar priamo na kuchynskú pracovnú dosku

Navrhovanie kávovej stanice Kuchynská pracovná doska mramor Živé trendy

Veľkosť vašej kuchyne hrá dôležitú úlohu pri zariaďovaní vašej kaviarne. Ak máte veľkú dosku a možno aj prázdnu skrinku, môžete si svoj kávový raj zariadiť priamo na jej vrchu. Aby ste predišli chaosu, používajte tablet. Funkčnosť by mala byť určite na prvom mieste, ale so správnymi dekoráciami a niekoľkými rastlinami môžete miestnosti dodať ešte väčšiu osobnosť a štýl.

Kaviareň v kuchyni – ďalšie skvelé nápady na inšpiráciu!

Kaviareň, ako je zdobenie starého nábytku, opakovane používa nápady

Ako často vidíte obrovskú tabuľu, keď vojdete do kaviarne a je na nej napísané celé menu? Vytvorte vo svojej kuchyni relaxačné a príjemné prostredie pomocou malej písacej dosky ako dekorácie pre svoju vlastnú „kaviareň“. Vtipné a inšpiratívne výroky „dobrého rána“ vám okamžite urobia dobrú náladu. Alebo si jednoducho napíšte nápoje, ktoré si môžete pripraviť z kávovaru. Vaši hostia tak budú okamžite vedieť, čo je doma v nápojovom lístku.

Kuchyňa s kaviarňou v rustikálnom štýle

Kuchyňa v obytnom štýle na statku s tipmi na nastavenie kaviarne

Ak moderný a jednoduchý interiér nie je to, čo chcete, potom by to mohla byť odpoveď. Táto rustikálna kávová stanica v tradičnom štýle bývania na statku bude určite víťazom. Biele šálky kávy sú skvelým kontrastom k svetlo modrej stene. Ratanové úložné koše a vintage porcelánové čajníky nádherne dotvárajú dizajn.

Moderný a praktický – vstavaný kávovar

Vstavaný kávovar, kaviareň, moderné zariadenie kuchyne

Nemáte miesto v kuchyni ani na pracovnej ploche, ale máte veľa skriniek? Potom vám dobre poradí vstavaný kávovar. Sú praktické a elegantné zároveň a so zdobením si príliš hlavu lámať nemusíte.

Nechajte sa inšpirovať francúzskym štýlom bývania pre vašu kaviareň!

Kaviareň v kuchyni Nastavte čajovú a kávovú stanicu Tipy

Aj keď ste od Francúzska vzdialení stovky kilometrov, stále môžete svojmu bytu dodať malé parížske kúzlo..

Lacné a efektívne – postavte si kuchyňu kaviarne sami

V kuchyni vytvorte kaviareň, v ktorej budete znova používať staré komody

Nápady na cykloturistiku sú dobré pre planétu aj pre vašu peňaženku. Navyše týmto spôsobom môžete rozvíjať svoju kreatívnu a výtvarnú stránku. Premeňte starú skrinku alebo komodu na úžasnú a jedinečnú kaviareň pre kuchyňu.

Skriňa na kávové stánky rustikálne trendy v dizajne kuchyne

Dodajte starej skrinke moderný šmrnc a ozdobte ju mramorovou doskou s mierne lesklým povrchom.

Kaviareň pre malé kuchyne?

zriadiť malé kuchynské tipy mobilná kávová stanica

Ak máte malú kuchyňu, neznamená to, že musíte bez veľkej kaviarne. Všetko, čo potrebujete, je malý rohový priestor, kam môžete umiestniť malý koncový stôl alebo servírovací vozík. Čo však s pohármi? Buďte kreatívni a zaveste ich nad stroj.

Zdá sa vám malá tabuľka na písanie banálna a nudná? Potom urobte z celej steny svoje vlastné umelecké dielo.

Zariaďte si malú kuchyňu moderným spôsobom. Zaistite si kaviareň. Tipy

Je to obzvlášť praktické, ak kávovar a všetky ostatné pomôcky jednoducho schováte do bezplatnej skrinky v kuchyni.

Osadenie kuchynskej stanice do skrinky Zariadenie kuchyne moderným spôsobom

Vytvorte vo svojej kuchyni úhľadný a moderný priestor, ktorý sa bude výlučne venovať vašej rannej rutine.

Mobilná kaviareň s dizajnom kuchynského vozíka s kuchynským vozíkom

Pomocou servírovacieho vozíka zostavte dobre organizovanú a mobilnú kuchyňu s kaviarňou. 

Trolejová kaviareň s kuchynskou linkou ako sivá farba steny

Stena zdobená obrázkami dodáva miestnosti osobný dojem a vyzerá očarujúco.

Postavte do kuchyne trolejbusovú stanicu na kávu a zaveste obrázky na stenu

S podávacím vozíkom ako kaviarňou máte k dispozícii lahodný nápoj v akejkoľvek miestnosti.

pojazdná kaviareň vozík kaviareň v kuchyni

Najlepšie na kávových staniciach je, že ich môžete kedykoľvek ozdobiť, aby zodpovedali ročným obdobiam alebo sviatkom.

rustikálna obývacia izba, drevená skriňa, kaviareň, bar, kuchyňa

 Tak jednoduchá a pritom tak moderná – táto kaviareň pre kuchyňu vytvára príjemnú a útulnú atmosféru.

Zriadenie stanice na čaj a kávu Zdobenie malej kuchyne Tipy

Najmodernejšia a najmodernejšia kaviareň v meste sa s touto kaviarňou presťahovala priamo do vašej kuchyne.

rustikálny kuchynský štýl medený kávovar drevená skrinka